8. Gün erken idrar testi

Morzirhli

Kün Fe Yekûn
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2018
940
622
Merhaba.. 4. Gun embryosu transferi oldm 2 adet . Bugun tramsfer haric 8. Gunum. Normal test gunum cumartesi ben carsamba gunu dayanamadim erken gebelik testi yaptim gun icinde ve nagitf.. sizce erkenmiydi veya snradan pozitf alan varmi basina bOyle bsru gelen. Veya varsa illa silik cikarmiy'di... fikirlerinize ihtiyacim var ilk denememdi...

medusares

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2019
3.630
10.674
Merhaba.. 4. Gun embryosu transferi oldm 2 adet . Bugun tramsfer haric 8. Gunum. Normal test gunum cumartesi ben carsamba gunu dayanamadim erken gebelik testi yaptim gun icinde ve nagitf.. sizce erkenmiydi veya snradan pozitf alan varmi basina bOyle bsru gelen. Veya varsa illa silik cikarmiy'di... fikirlerinize ihtiyacim var ilk denememdi...
Erken olmuş bana göre kafanızı bulandirmasin test gününüzü bekleyin. İdrar testinde çıkmayıp kanda pozitifi gören çok insan var. Umarım bebeğinize kavuşursunuz

HuMerTurk

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2020
5.977
11.759
Çok erken adet tarhni bekleyin

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 47 Kg. ile 64 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 160 cm. Başlangıç Kilom :83 Kg. Şimdiki Kilom :76 Kg.

HuMerTurk

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2020
5.977
11.759
Evet erken yaptim biraz ama burada kimisinin cikmişti ona aldanarak yapmistm.. artk hayirlisi hakkimizda
Transfer tarihiniz belli.. erken çıkanlar erken döllenme.ile oluyor..

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 47 Kg. ile 64 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 160 cm. Başlangıç Kilom :83 Kg. Şimdiki Kilom :76 Kg.

Senasila

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2020
34
12
30
Merhaba sonucunuzu merak ettim de

Nursevim03

Üye
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2020
508
284
38
Benimde bugün 11.günüm ve 7.gunumde silik çıkmıştı 9.gunde de çizgi netlesmisti ama yinede guvenemiorum yarın kan testi yaptircam bakalim insallah hayırlısı olur🙏
Sonucunuz ne oldu benimde 7.gun pozitifdi idrar testi

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 29-08-2021

Hamileliğimin 9. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 219 gün kaldı.

Bebeğinizin optik sinirleri ve göz kapakları gelişiyor ve şekillenmeye devam ediyor. Önümüzdeki iki gün içinde bebeğinizin temel vücut oranları değişecektir. Bebeğinizin bedeni uzayacak ve düzleşecektir. Bebeğinizin karın boşluğu henüz küçük olduğu ve içinde hızla büyüyen karaciğer gibi bir organ bulunduğu için bebeğinizin bağırsaklarının çoğu göbek kordonu içinde bulunur.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 4 gr. - Yaklaşık boyu : 16 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın