8 haftalıkken karın şişer mi????

Kişiden kişiye değişir.Ama daha 8 haftalıkken karın şişmez.Belki biraz da psikolojik.

tabi ki 8 haftalik ceninin ne sisligi olucak ama buyuyen sadece o degil,rahim de hizla buyumeye basladigi icin karinda sislik oluyor,benimde o haftalarda pantalonlarim rahatsiz etmeye baslamisti ki ilk 3,5 ay hic kilo almadim..biraz da kisinin fiziki yapisina bagli benim karnim hemen buyumustu :))

Ben de o zamanlar oyleydım canım.Hele 3 aylıkken herkes 5 aylık gıbı gorunuyosun dıyordu 9 aylıkken ne olucam ben deyıp dusunuyordum :) 6 aylıkken de baya bı sıs gorunuyordum tuvalete cıkma sorunu yasıyordum bı de . 39 hafta olucak yarın sımdı sadece karnım sıs sankı 6 aylık halındekı gıbı.

Arkadaslar 7 hafta 6 Gunluk hamileyim karnim. 6 aylikmis gibi buyuk bide cok fena gaz sancim var ve kabizim ne yapabilirim CVP yazarsaniz sevinirim

Bende ilk gebelikte hiç şişlik yaşamadım 4 aydan sonra karnım yavaş yavaş büyüdü. Şimdi daha 2 aylık ama 5-6 aylık gibiyim. Karın ağrısı ve gaz çok var. Lütfen bir an önce geçsin

bende 9 haftalık hamileyim karnım sis azda yiyorum ama okdr rahatsızlık veriyor ki sanki dünyanın şeyini yemiş gibi çatlıyor karnım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…