Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Selam. Diyetisyenden geliyorum kız şok oldu :KK70: saglikli beslenmeye gecerek kg alimini engellicez. Bende dedimki belki ilk 3 ay 5 kg verebilirim. En azindan sonra onu geri alirim. Kadin dogum doktorunun bebegin gelisiminde sorun yok dedigi muddetce devam ederiz dedi. Artik vucut analizi yapilamiyormuş manyetij alan oldugu icin. Normal tartildim orda tokken 87.4 geldim 1 kg kiyafet dusuyoruz dedi. 86.4 olarak gecen haftaya gore 800 gr eksi dedi. Zaten bu sabah bende 86.5 gormustum saat 5te :KK70:

Selam. Diyetisyenden geliyorum kız şok oldu :KK70: saglikli beslenmeye gecerek kg alimini engellicez. Bende dedimki belki ilk 3 ay 5 kg verebilirim. En azindan sonra onu geri alirim. Kadin dogum doktorunun bebegin gelisiminde sorun yok dedigi muddetce devam ederiz dedi. Artik vucut analizi yapilamiyormuş manyetij alan oldugu icin. Normal tartildim orda tokken 87.4 geldim 1 kg kiyafet dusuyoruz dedi. 86.4 olarak gecen haftaya gore 800 gr eksi dedi. Zaten bu sabah bende 86.5 gormustum saat 5te :KK70:

Harika bir sonuç canım :KK66: Eminim saglikli beslenerek hiç Kilo almadan bile doğuma gidebilirsin ♡

Benim reglnin aslında 2.ci günü ama baya ağrım var :KK43:
Sıcak su torbası koyacagim birazdan belki rahatlatır birde kabizlik oluştu nedense :KK43:
Neyse kiraz sapı ve bol suyla onuda çözeriz inşallah

Harika bir sonuç canım :KK66: Eminim saglikli beslenerek hiç Kilo almadan bile doğuma gidebilirsin ♡
İnşallah ya. Şimdilik listeden cikmayacagim. Ne Zaman artı gelmeye başlarsam o zaman cikmayi düşünüyorum. İlk üç ay vermeye gayret edicem. Bebege zarari olacagini düşünmüyorum kg vermemin. Cunku zaten hep yararli seyler yiyecegim

Selam menu vereyim
Sabah 6.00
Kasarli sandviç

10.30
Menemen
Yarim dilim ekmek
Peynir
Domates salata
Sekersiz 2 cay

Ogleden sonra 14.00 civari
Patatesli tavuk sote(patates cok azdı)
Ayran

Ara
14 Kiraz
10 üzüm

Aksam
Ayran
Oglenki yemek
1 dilim ekmek
Dondurma

İnşallah ya. Şimdilik listeden cikmayacagim. Ne Zaman artı gelmeye başlarsam o zaman cikmayi düşünüyorum. İlk üç ay vermeye gayret edicem. Bebege zarari olacagini düşünmüyorum kg vermemin. Cunku zaten hep yararli seyler yiyecegim
Zaten ilk aylarda minicik olacak cnm😊senin dikkat ederek yediklerin bile hayde hayde yeter ona😀hayirla dogur insallah

Zaten ilk aylarda minicik olacak cnm😊senin dikkat ederek yediklerin bile hayde hayde yeter ona😀hayirla dogur insallah
Zaten protein agirlikli beslenme oluyor. Et balik konusunda biraz daha dikkat etmem lazim. Yoksa sut, yogurt, peynir , yumurta cok guzel tuketirim. Ama et ve balik tuketimi yoktu artik mecbur olcak

Selamın aleyküm kizlarrrrrr ♡♡♡♡♡

Herkese hayırlı sabahlar :KK66:

Yağmurlu ve serin bir güne uyanmak iyi geldi okadar sıcaklardan sonra ♡
Sıcak suyumla güne başlıyorum ♡
Reglm bitmek üzere ama kabizlik var biraz o yüzden bol sivi gecirmem lazım ki yarına az da olsa eksi gorebileyim :KK66:

Günaydın kızlar
Gene hastane yollarindayim kan ve smear alacaklar bugün
Geçen gün Dr diyetisyen yönlendirdi liste verdi diyetisyen

Günaydın canım :KK66:
İnşallah sonuçların güzel çıkar ♡ ve bol eksi görürsün :KK66:

Gunaydin kizlar
Dun ogleden sonra komsum oglunu birakti bana okula gec kalmis o da vardiyaya gidecekmis esi erken cikamamis isten 2 saat kadar bende kaldi kizlarla oynadilar iyi oldu.
Esim isten gelincede carsiya ciktim cocuklari evde biraktim bir kac isim vardi dolandim durdum hava alayim diye evede yuruyerek dondum. 18.30da ciktim 21.00de geldim eve :KK48:

Benim reglnin aslında 2.ci günü ama baya ağrım var :KK43:
Sıcak su torbası koyacagim birazdan belki rahatlatır birde kabizlik oluştu nedense :KK43:
Neyse kiraz sapı ve bol suyla onuda çözeriz inşallah

iki üç tanede kuru kayısı ye canım üzerine ılık su iç kabızlık çok zor bende çok yaşıyorum inşallah çabuk geçer

Selamın aleykum kizlarrrr ♡♡♡♡♡

Herkese hayırlı sabahlar :KK66:

Dün hem bedenen hemde beynen baya yorucu bir gün oldu benim için :KK66:
Sabahtan kızın bu Verem muhabbetine göğüs hastalıkları hastanesinde kontrolü vardı :KK66:
Tekrar göğüs filmi çekildi ve çok şükür temiz çıktı :KK66: Doktor verem Dispanseri gerek görmediği sürece tekrar gelene gerek yok dedi ♡♡♡♡♡

Hadi ordan kostur kostur eve dönüp kahvaltimizi yapıp mecbur Annemler gittik ( Veremlilerin çok olduğu hastaneye küçük kuzuyu götürmek istemedim o yüzden mecbur Anneme bıraktık )
Baştan biraz gerilim yalan değil ama en Son tam kalkacagima yakın babam bu Son günlerdeki muhabbeti açtı :KK66:

Uzun uzun konuşup rahatsız olduğum şeyleri Babama da söyledim :KK66: sonunda hesapta orta yolu bulduk ama tam cikarken resmen Annem kaç gündür kafam yerinde değil ondan oldu ama siz arayı açmayın dediğinde dayanamadım ve kusura bakma senin kafa yerinde olursa tabi geliriz arada ama senin kafanda çok sık gidiyor bu ara dedim :KK70:

Öğleden sonra kızlarla Avmye gidip ayakkabı baktık :KK66: Hesapta kendime diye çıktım ama begenemedim ama şansa büyük kızıma bir çift ayakkabı aldım ufakligin da daha evvel çok isteyip bedenini bulamadığı bir pantolon vardı onları alıp döndük :KK66:

Akşam da biraz parka uğradıkları sonra eşimle buluşup eve döndükten sonra baygın düşmüşüm :KK70:

Tekrar hoşgeldin canım :KK66:
Bayrama daha 1 ay var ve o arada rahat o 81i görebilirsin ♡ Birlikte çok daha güzel devam ederiz merak etme :KK66:

kızına çok geçmiş olsun canım

X