Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

20 günden sonra Annem öğlen kahve içmeye geldi :KK66: gerçi çok daha önce gelmişti ama 20 gündür malum soğukluk vardı ve ne ben davet ettim nede o geleyim dedi :KK66:

Hesapta sıkıntıları konuşup bertaraf ettik ama kırılan bardak nasıl eskisi gibi olmuyorsa bende kizimda hiç bir şey yok gibi davranamayacagiz :KK66: He misafir olduğu için hürmet gösterdik ama o birseyler anlatırken aklımdan okadar çok şey geçti ki :KK43: meğer ne boş şeyler varmış

kızına çok geçmiş olsun canım

Çok teşekkürler canım :KK66: Şükür veremli çıkmadı ama işte sınıf arkadaşından dolayı temasli olarak kayitlara geçti verem merkezinde ve 3 ay daha koruma ilacı kullanmak zorunda :KK43:
Şükür hiç bir sıkıntı yok ve inşallah hiç bir zaman o hastalıkla uğraşmayı :KK66:

ben 10 takımdayım burası kardeş takımımız o yüzden sohbete balıklama daldım ama umarım kimseyi rahatsız etmemişimdir o_O

Ne demek rahatsızlık her zaman bekleriz ♡♡♡♡♡

20 günden sonra Annem öğlen kahve içmeye geldi :KK66: gerçi çok daha önce gelmişti ama 20 gündür malum soğukluk vardı ve ne ben davet ettim nede o geleyim dedi :KK66:

Hesapta sıkıntıları konuşup bertaraf ettik ama kırılan bardak nasıl eskisi gibi olmuyorsa bende kizimda hiç bir şey yok gibi davranamayacagiz :KK66: He misafir olduğu için hürmet gösterdik ama o birseyler anlatırken aklımdan okadar çok şey geçti ki :KK43: meğer ne boş şeyler varmış

Çok teşekkürler canım :KK66: Şükür veremli çıkmadı ama işte sınıf arkadaşından dolayı temasli olarak kayitlara geçti verem merkezinde ve 3 ay daha koruma ilacı kullanmak zorunda :KK43:
Şükür hiç bir sıkıntı yok ve inşallah hiç bir zaman o hastalıkla uğraşmayı :KK66:

Kızının hasta olmamasına sevindim

Ve teşekkür ederim :KK39:

Banu ablacığım annenle ne geçti ki aranizda siz hiç ayrilmazdiniz ins en kısa zamanda soğukluk geçer aranızdaki
Kizcenede çok geçmiş olsun

Banu ablacığım annenle ne geçti ki aranizda siz hiç ayrilmazdiniz ins en kısa zamanda soğukluk geçer aranızdaki
Kizcenede çok geçmiş olsun

Canım çok uzun ve saçma bir hikaye aslında ama şu kadarını söyleyeyim çıban başı maalesef kizkardesim :KK43:
Hatun Annemi fena gaza getirip istediği yerden yanlış anlaşılmalar yaratıp resmen kızıma karşı kiskirtti :KK43:
Hatun tatile çıktı da sakin bir şekilde konusabildik tabi her ne kadar barismis dahi olsak kızım hala çok kırgın ve sadece benim hatrima konuşuyor :KK66: Teyzesiyle konuşmuyor ve kolay kolay da konuşmam diyor haklı olarak :KK66: Sonuçta artık küçük değil ve yapılanları görüyor ( sabrina hayranım valla ben olsam hepsini silerim diyor )

Canım çok uzun ve saçma bir hikaye aslında ama şu kadarını söyleyeyim çıban başı maalesef kizkardesim :KK43:
Hatun Annemi fena gaza getirip istediği yerden yanlış anlaşılmalar yaratıp resmen kızıma karşı kiskirtti :KK43:
Hatun tatile çıktı da sakin bir şekilde konusabildik tabi her ne kadar barismis dahi olsak kızım hala çok kırgın ve sadece benim hatrima konuşuyor :KK66: Teyzesiyle konuşmuyor ve kolay kolay da konuşmam diyor haklı olarak :KK66: Sonuçta artık küçük değil ve yapılanları görüyor ( sabrina hayranım valla ben olsam hepsini silerim diyor )
Aile içinde böyle insanlar olması çok zor
Kardeşin olmasa amann gitmem görmem dersin illaki karsilasirsin kardeşin olunca
Eşi tarafıyla nasıl kardeşin
Kardeş candır ya ne desem bilemedim abla çok değişik sendeki kız kardeş
Kızında çok haklı doğal olarak teyze anne yarısı demektir kışkırtmak ne demek

Aile içinde böyle insanlar olması çok zor
Kardeşin olmasa amann gitmem görmem dersin illaki karsilasirsin kardeşin olunca
Eşi tarafıyla nasıl kardeşin
Kardeş candır ya ne desem bilemedim abla çok değişik sendeki kız kardeş
Kızında çok haklı doğal olarak teyze anne yarısı demektir kışkırtmak ne demek

Valla eşinin sülalesi de günahı kadar sevmezler :KK70: Sadece bir araya gelindiğinde üsten bir sohbet olur :KK66:
Mesela kuzenleri whatsupp grubu kurmuş tabi bizimkiler de ona dahil ama hep kendi aralarında sohbet ederler bizimki okur devamli sonra ay beni kiskaniyorlar tabi der ( ona göre dubleksde oturmasını arabasının olmasını hatta çocukların ikiz olmasını bile kiskaniyorlarmis :KK70: )
Bir kere kuzenleri buluşmuş bunlarda ilk buluşmaya çağrılmış ama sonra soylememisler bile :KK70: Artik nasıl tepeden baktiysa millete :KK43:
Normalde gorumcesini hiç sevmez ama şimdi ben uzak durdum kendi arkadaşlarımla geziyorum diye ikidir onunla dışarı çıkıyor :KK70:

Hani kendi çapında eğleniyor ( düşün 15 senedir Istanbulda yaşıyor ama can dostum dediği kimseyi geçtim normalde arkadaşı bile yok :KK43: hiç bir komşusuyla görüşmez )

Kızımla da takıntısı resmen ilk torun olup hep ilk göz ağrısı olması :KK66: resmen bir ara Anneme benim ufakliga bu bambaşka çok akıllı dediği için satasmis kavga çıkarmıştı :KK43:
Hani bir mizirik çıkarmaya çalıştı ki gözden düşsün :KK43:

Yarın bende tartilip yazarım kızlar yarın herkes bol eksi görür ins tartıda

İnşallah hepimiz bol eksi görürüz ♡♡♡♡

Selamın aleyküm kizlarrrrr ♡♡♡♡♡

Herkese hayırlı cumalar :KK66: Rabbim gonlumuzden geçenleri hayırlı olarak nasip etsin inşallah. ...Aminnnn

Umarim herkes bugün tartida bol eksileri görür ♡

Gunaydin kizlar gecen hafta 71.5
Guncel 70.3
Fark 1.2

Harikasın canım ♡ Tebrik ederim 6lara çok az kalmış

Gunaydin kizlar
Valiz hazirliklari tamam
Bugun temizlik ve kizlari yikama isini halledince isler bitiyor
Gece yola cikicaz insallah. Ilk defa gece yolculugu yapcaz biraz tedirginim. Sabah namazdan sonra uyumadim. Gece yoldada uyumamam lazim. Insallah oglen meryem uyurken biraz kestirebilirim.
***8. TAKIM 630. ETAP****

mavimli ( 79.4 / / / %)
Zarpy ( 67.7 / / / % )
HasibeG ( 93.2 / / / % )
aijoo ( 86.9 / / / % )
Frytiop ( 71.5 / 70.3 / 1.2 / 1.68 % )

8. Takım Ortalaması; %
Cnm ben bu hafta izine ayriliyordum :KK66:

Gunaydin kizlar
Valiz hazirliklari tamam
Bugun temizlik ve kizlari yikama isini halledince isler bitiyor
Gece yola cikicaz insallah. Ilk defa gece yolculugu yapcaz biraz tedirginim. Sabah namazdan sonra uyumadim. Gece yoldada uyumamam lazim. Insallah oglen meryem uyurken biraz kestirebilirim.

Cnm ben bu hafta izine ayriliyordum :KK66:

Kilo durumu ne alemde canım :KK66: Hem onuda ekliyim senin izini yazarken :KK66:

***8. TAKIM 630. ETAP****

mavimli ( 79.4 / / / %) Üye izne ayrılmak istiyor ( 2.izni )
Zarpy ( 67.7 / / / % )
HasibeG ( 93.2 / / / % )
aijoo ( 86.9 / 86.7 / 0.2 / 0.23 % )
Frytiop ( 71.5 / 70.3 / 1.2 / 1.68 % )

8. Takım Ortalaması; %

X