Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Bu düzenimi şimdilik bozmicam..hafta arasi esnek rahat geçirebileceğim 5 te 5 diyeti...hafta sonlarida tatil olacak benim için .😎
Rahat takilacağim kendimi kasmadan abartmadan ..😊

Günaydin kaptanim...cumaya kadar halledersin sen o artiyi bazen ödemde oluyo stressden
Haftasonu hiç yerimde durmadım dinlenemedim, tabi dinlenemeyen vücut ödem de yapıyor :KK43:
Hayirli mutlu sabahlar arkadaşlarim.bugün ek olarak tartilma günümüz unutmayalim...
Ben sabit çiksam yine çok mutlu olcam diye düşünüyordum ama eksi bile gördüm.cuma gününden bu yana 200 gr eksideyim..birde 5 te 5 yaparsam cumaya güzel bir sonuç görebilirim :rolleyes:
Ohhh harika vallahi :KK50: cuma gününe dereceyi en başta göğüsleyeceksin bu gidişle :KK36:

gece yatmadan önce dünkü menumü yazmıştım ama uyku sersemi silmişim galiba gönderememişim :KK48:
dünkü menüm
10:00 filtre kahve
12:30 9 hurma ve fındık
16:00 5i bir yerde cay
18:30 sade tavuk sote yanında söğüş ve yoğurt, biraz ceviz
22:00 sade soda

dün akşam yemeğinden sonra 36 saatlik oruca niyetlendim. bugün bir şey yemicem, yarın sabah bozucam inşallah orucumu. bu yüzden bugünkü menüm yok

Benim bugünkü menüm...

Kahvalti
3 patates...

Öylen.
4 patates

Akşam
1 kaşik pirinç pilav
2 parça tavuk eti
3 patates

Kaçamak olarak 1 kaşik pilav ve biraz tavuk eti yedim...ama okadar sorun yapmiyorum.. 😊

Bugun sacma sapan takildim ben midem hic iyi degil detaylara girmeyim
Sabah 1 elma ögle yarim muz aksam 1 kase yayla corbası yarim dilim eKmek birazdanda haslanmis patates yerim midem ve bagirsaklarim icin

Benimde midem okadar iyi değil patates yemekten midem bulandi...haftaya tekrar normal beslenmeye geçeceğim..bu diyet ayda 1-2 kere yeter..abartmaya gerek yok

Arkadaşlar sizde zorlaniyormusunuz su içmekte...yazin sorun olmuyorda kişin soğuk havada insanin cani pek istemiyor..zorlan içiyorum

Dünki patates gününden sonra gram gitmemiş busefer.. çok şaşirdim...aslinda en çok patates gününde giderdi..😵
Her ay 2 kilo veriyorum çok yavaş gidiyo..:KK43:
Önceden ayda 3-4 kiloya kadar veriyordum..sanirim yaş ilerledikce metabolizmada yavaşliyor....bu benim kesinlikle son kilo vermem olmali...eyer tekrar kilo alirsam demekki dahada zorlanacağim yada hiç kilo veremicem :KK43:
Hedefe ulaştiktan sonra kilomuzu koruyoruz grubuna katilacağim..yeni kilom sağlam oturana kadar burdan ayrilmicam birdaha...

Son düzenleme:
Ben troit hastasiyim perihan taklada atsam zor veriyorum yaş ilerledikce daha da zorlasacak kesinlikle ama benim felsefem suanda şu:
Yıl 12 ay ayda 1 kilo versem yılda 12 kilo yapar almaktan iyidir

Perihan lütfen bahaneyi bırak ve spor yap.yapamam diye bir şey yok.yatalak hastalar bile ağırlık vs kaldirarak spor yapıyor.
Hazır diyet yapıyorsun.kendine yazık ediyorsun böyle.Leslie sansone 15 dk diye arattır ve başla spora.adim adım git.kendin bile sasiracaksin sonunda.haydi arkadaşım.

X