Davranış Bozuklukları 8 yaşındaki oğlumla sorunlar yaşıyoruz

Çocuğumuzda karşılaştığımız huysuzluk, saldırı, şiddet, içe dönüklük, korkaklık, hiperaktiflik, pasiflik, dikkatsizlik, çevreye uyum, utangaçlık, hırçınlık vs birçok sorununuzun paylaşıldığı konular.

3419

Sonbahar yağmurları☘️
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2015
1.695
1.592
Mrb bayanlar 29 yaşında 3 çocuk annesi bir bayanım 10 yaşında bir kızım,8 yaşında bir oğlum , 8 aylık bir oğlum daha var ilk 2 çocuğum ilk evliliğimden 5 yıllık evliyim 8 yaşındaki oğlumun okulda sürekli kavgalarda ismi geçiyor sürekli trip atıyormuş öğretmenine evde de huzursuz davranışları var son zamanlarda bunlardan farklı olarak yalan söylemeye başladı evde bana öğretmenim bana küfür ediyor dedi tabi ben okula geleceğim deyince şaka şaka deyip geçiştirdi dün de arkadaşlarına söylemiş aynı şekilde öğretmende duymuş çok kırılmış 1 derste 10 kere tuvalete gitmek istiyormuş ve bunun gibi bi sürü sorun ... öğretmeni okuldan alın diye bir teklifte bile bulundu tabiki almayacağım ama gerçekten çok üzgünüm çaresizim bir çok hastaneye götürdüm problem görmediler oturup konuşuyorum elimden geleni yapıyorum bi süre sonra yeniden başlıyor sorunlar kendini hep kıyaslıyor herkesle hep mutsuz bu kadar şeye rağmen bi sorun yok diyorlar bu durumu yaşayan anneler yardımcı olabilirseniz sevinirim ...

Allah yardımcınız olsun.
Konu hakkında uzman değilim ama bana size karşı tepkili gibi geldi. Kardeşini kıskanıyor da olabilir.
Benim kızımın da bazı huyları değişti.
Sizin son durum ne? Düzeltebildiniz mi?

Muhtemelen kardeş kıskançlığı yaşıyor. Sizin dikkatinizi çekmek için yapıyor olabilir

X