8 yıllık dondurulmuş embriyo kullanan var mi

Zeytinyapragi

Guru
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2009
159
1
Herkese Selam. Ben 2010 Yilinda memorialde tup bebek tedavisi gordum. 9 tane dondurduk. 2 tane teansfer oldu. Cok sukur Allah uzun omerler versin bi oglum var. Senelerce esimi razi etmek icin ugrastim. 8 seneme mal oldu. Neyse, bugun yine memorial den yucel beye gittim. Dondurulmuslari kullanalim dedi doktor.
Şimdi sorum su: benim gibi 8 yillik dondurulmus embriyo kullanan varmi? Lutfen benzer durum yaşayan varsa bilgi verirse sevinirim

Merhaba benimde 6 yillik dondurulmus embriyolarim var.siz denedinizmi .denediyseniz sonuc ne oldu cevap verirseniz Cok sevinirim tesekkurler

Herkese Selam. Ben 2010 Yilinda memorialde tup bebek tedavisi gordum. 9 tane dondurduk. 2 tane teansfer oldu. Cok sukur Allah uzun omerler versin bi oglum var. Senelerce esimi razi etmek icin ugrastim. 8 seneme mal oldu. Neyse, bugun yine memorial den yucel beye gittim. Dondurulmuslari kullanalim dedi doktor.
Şimdi sorum su: benim gibi 8 yillik dondurulmus embriyo kullanan varmi? Lutfen benzer durum yaşayan varsa bilgi verirse sevinirim
[/QUOT

Merhaba benim de 6 yıllık dondurulmuş embriyoların var benim de siz denediniz mi denediyseniz sonuç ne oldu Cevap verirseniz çok teşekkür ederim Çünkü ben de yurtdışında yaşıyorum denemek istiyorum açıkçası sonucun ne olduğunu merak ediyorum cevap verirsen çok teşekkürler

Merhaba benim de 6 yıllık dondurulmuş embriyoların var benim de siz denediniz mi denediyseniz sonuç ne oldu Cevap verirseniz çok teşekkür ederim Çünkü ben de yurtdışında yaşıyorum denemek istiyorum açıkçası sonucun ne olduğunu merak ediyorum cevap verirsen çok teşekkürler
Merhaba ben 10 yıllık dondurulmuş embriyo denedim üçüzlerime hamileyim

Merhaba ben 10 yıllık dondurulmuş embriyo denedim üçüzlerime hamileyim
Rabbim Sag salim kucagina almayi nasip etsin insallah.yasiniz kac Bu arada ..benim yasim 37 hangi hastanede denesiniz benim Amerikan hastanesi .Cok mutlu oldum cevap yazdiniz icin Cok soru sordum hakkini helan et.

Benim ilk denememde bir oğlum var sonra ben yurtdışında oturuyorum İkinci tüp bebek denemem İyi yaptım ama burada hiç Yumurtam döllenme dedi Ondan sonra kendiliğinden hamile kaldım bir kızım oldu Şu an kızım 1buçuk 2 yaşına yakın sonra Amerikan Hastanesi'nden beni aradılar embriyoları iptal etmek istiyorsunuz yoksa bunları denemek mi istiyorsanız dediler Ben de dedim ki yani bu embriyolar olur mu evet de hiç fark etmez 5 yıl geçtiği için sonra dedim ya belki o tutar Ama o yüzden size sordum açıkçası kıyamadım

Amin canım inşallah Allah razı olsun
Yaşım 35
Bahçelievler memorial de denedim
Benim Doktorum dedi ki deneme tutmaz dedi ama doktorumun hastanede artık çalışmıyor sonra hastaneden beni aradılar hiç fark etmez dedi aynıdır dedi isterseniz dedi transferini Biz yaptırabilir başka bir doktorla O yüzden kafam karıştı Siz de o yüzden sordum

X