80-89 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

saol canım sen nasılsın :) opuyorumnanaktan

kızlar iyi akşamlar

adaer bence hoş görünüyorsun

melocumm hiç takma komşunu gül ve geç hiç cevap verme

huri geçmiş olsun

cmk13 hoşgeldin

aylin canım ben seni fazla gaza getiremem ortin olabilirdim ama çünkü şu sıralar şehir dışları gidiş gelişlerim olduğu için fazla giremiyorum bile ama sen bu gidişle ben vericeğine eminim hadi hayırlısı

canim böyleleri yüzünden moralini bozma aaa yapmaya gercek seni balkona mi geliyo tozlar tüh tüh de geclülülülülülü

kızlar beni yanlış anlamayın ben diyeti bozmadım sadece öğünleri biraz daha fazlalaştırdım...bu fazlalaştırma da süt ürünleri ve sebze ağırlıklı.....

canim ben sana ama cok dedim biraz menünü cogalt diye dimi lmaz:

Son düzenleme:
bugünli menümü yazayim
sabah+ögle gec kalktim

Ekmek 130g 5 puan
yag 1 puan
sucuk/peyni cok az söyle ikisi 20 var yok 1 puan
cay sekerli 1 puan
recel 0,5 puan

ara elma 0 puan

aksam: makarna 4 puan
ketcap 1 puan
makrnayi yerken canim bide sogan ekmek cekti
1 puanlik ekmek yedim sogan zaten 0 puan
toplam: 14,5
geriye 2 puanim kaldi onlada yatana kadar bir sey yerim artikzemuszemus

10gükaldı umarım hamileyidir yoksa nasıl toplarım bu yediklerimi bilmiyorum...az önce yine krize girdim ve 2 gofret götürdüm

tatlıııı....bütün derdim tatlıyla..hiç talı sevmeyen bn duramıyorum :bbo:

kiz sen hamilemisin yoksa ya canin herseyi cekiyo sürekli yiyesin var. reglle alakali olsa sende nasil bilmiyom ama bende regl olmadan bir kac gün önce canim birseyler ceker senin daha var di dimi ben öyle hatirliyom

ayyyy ne güzel bebis gelcek insallahhihoyyyt

10gükaldı umarım hamileyidir yoksa nasıl toplarım bu yediklerimi bilmiyorum...az önce yine krize girdim ve 2 gofret götürdüm

inşallah hamilesindir canım...
ya bişey soracam ama çekiniyorum...
bir hamilelik geçirdim demiştin.??
bu ikinci çocuğun mu??
yoksa...neyse ya eğer öğleyse seni kırmak istemem canım..

inşallah hamilesindir canım...
ya bişey soracam ama çekiniyorum...
bir hamilelik geçirdim demiştin.??
bu ikinci çocuğun mu??
yoksa...neyse ya eğer öğleyse seni kırmak istemem canım..

neslicim sorun değil sorabilirsin ikizlere hamileydim :CüvCüv: öğrencilerimden kaptığım bir virüsten dolayı düşük yaptırdılar doktorlar bilerek :teselli: .. şimdi 7 ay geçti tekrar başladık..
ben de bu 3 ayda hamile kalmak istediğim için (doğum izni ayarlamak için) yumurta takibi yaptırdım
hayırlısı bakalım yine 2 yumurtam vardı doktor öyle dedi ikisini de döllemeyi başarabilirsem zemuszemus yine ikiz olur ortimle oğluşları arkadaş ederiz kaydirigubbakcemile5 (geçenkide oğlandı ondada tatlı yiyordum bundada öyle-eğer hamileysem-)

yaaa çok üzüldüm canım.mafoldumben
inşallah şu an hamilesindir canım..:CüvCüv: ALLAH gönlüne göre versin sağlıklı nasip etsin canım..:Saruboceq:

ALLAH İSTEYEN HERKEZE VERSİN DÜNYANIN EN MASUM EN TATLI ŞEYLERİ ONLAR...BENİM Bİ TANE VAR O DA DÜNYALARA DEĞER..:ecrin_bebek:

sagol ablam benimmm basaricammm

ALLAH İSTEYEN HERKEZE VERSİN DÜNYANIN EN MASUM EN TATLI ŞEYLERİ ONLAR...BENİM Bİ TANE VAR O DA DÜNYALARA DEĞER..:ecrin_bebek:

aminnnnnnnnn

handerya görmedinmi yazdiklarimi ((
bana orti lazimm

bugün yediklerim

sabah bir yumurta 1 k. ekmegi
öglen: 2 yogurt, 1 k. ekmegi peynirli
ara: 1 kahve, 4 bisküvi
aksam: elma ezmesi bir kagse

yemek yemedim

selam kızlar bende yediklerimi yazayım
sabah yumurta çay
öğle tavuk salata
akşam 4çatal karıbahar
50dk koşubandına bineceğim

bugün yediklerim

sabah bir yumurta 1 k. ekmegi
öglen: 2 yogurt, 1 k. ekmegi peynirli
ara: 1 kahve, 4 bisküvi
aksam: elma ezmesi bir kagse

yemek yemedim
tebrikler aylin hadi bakalım kuğu gibi gelin olcan sen...süpersin hazırlıklar son gaz devam sanırım

selam kızlar bende yediklerimi yazayım
sabah yumurta çay
öğle tavuk salata
akşam 4çatal karıbahar
50dk koşubandına bineceğim

canım ekmeklerini falan yazmıyosun ara yapmıyo musun

inşallah tatlımda...keşke öyle olsa..regl krizlerine 6 aydır dayandım hep ama bunlara dayanamıyorum ya..
bir insan 2gofret+el kadar fındıklı çikolata+1tabak kabak tatlısını üstüste normalde yiyebilir mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…