85 bin maas alan 8.500 koyacak ben 42 bin maasla 6.500 koyacagim mantikli mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet 2.cocuga rağmen resmi nikah yapmadi yapmaz da ben deli miyim diyor.

En çok o çocuklara acıyorum, valla kanka sana kaç kez hastaneye git, tedavi ol, 2çocuk falan yapma yazdık ama hiç bir kulağından girip diğerinden çıkmış. Madem bizi dinlemiceksin niye buraya yazıp insanları hasta ediyorsun?? Anan, baban kardeşin falan yok mu kimse yok mu yapma diyen, elinden tutup doktora götüren?? Kendine acımıyorsan çocuklarına acı, git tedavi ol acilen.

Bence konu sahibi kocasına takıntılı yoksa adamdan boşanıp üstüne 2. çocuğu yapıp nikahsız yaşamak saçmalık. Mis gibi tek çocukla kurtulmuşken neden ya, neden???

Adam iğrenç bir adam, konu sahibesi de psikiyatrilik bir vaka kesinlikle. Kendisine leş gibi davranan bir adam kendisini boşayıp attı ama hala yapışma derdinde. Adam para vermemek için konu sahibesini kandırıp boşamıştı. Bunca rezilliğin üstüne bile adama yapışma derdinde, boşanalı yıllar oldu, 10larca konu açtı hepsine tedavi ol dedik hiç... sosyal hizmetleri aricam artık çocukları alsınlar bunlardan.

Benim kocamı ilk eşi bosanirken soyup soğana çevirdiği için sanırım acısını benden çıkarmak sitedi.evlenirken eşyaları bana aldırdı her ay evin masrafları diye para verdim.ustune tüm ev işlerini kendim yaptım
Simdi de ortak hesap yapalım giderleri ordan karşılayalım diyor.ben 6.500 koyacakmisim o 8500. Ama tabiki tüm ev işlerini ben yapacağım cougu okula ben götüreceğim vs vs.. sen diyor kirada oturmuyorsun şimdi kiraya çıksan iki cocukla 20 bin kira ödersin diyor.ev kendisinin ya o yüzden.neyse zaten karı koca gibi degil iki ev arkadaşı gibi yaşıyoruz.sizce dediği parayı vermeli miyim? Kendisinin 2 tane evi var arqbasi var.benden önce almış bunları.simdi de köye ev yaptırmak için para biriktiriyor.benim ise bir seym yok.
Esinin maddi durumu iyi sana nazaran.. onun ilk esinden cocuklari var mi? Yani yaptigi hesabi sacmalamis evliligin senin benim diye bi kaide yok olamazda.. esinizle basta oturup konusun birbirinizi anlayin bastan ne istiyorsunuz bu evlilikte beklentilerinizi aciklayin..
Not; yorumlari yeni gördüm affededin oha diyorum resmi evliligin yok ne diye duruyorsun bir de sana dediler 2ci cocuk yapma diye anladığım kadariyla. Bile bile kendini yakmissin 🥲

Evliliğe okey diyen sizsiniz,beşik kertmesi olup zorla verilmediyseniz bu adama. Evlenmeseydiniz. Bir günde böyle olmamıştır zaten,sanki dün evlenmiş gibi anlatıyorsunuz da,çoluk çocuk olmuş,yıllar geçmiş. Siz hala eski eşte kalmışsınız. Alakası yok,adamın huyu bu.
Resmi nikah yokmus 🫨

Benim kocamı ilk eşi bosanirken soyup soğana çevirdiği için sanırım acısını benden çıkarmak sitedi.evlenirken eşyaları bana aldırdı her ay evin masrafları diye para verdim.ustune tüm ev işlerini kendim yaptım
Simdi de ortak hesap yapalım giderleri ordan karşılayalım diyor.ben 6.500 koyacakmisim o 8500. Ama tabiki tüm ev işlerini ben yapacağım cougu okula ben götüreceğim vs vs.. sen diyor kirada oturmuyorsun şimdi kiraya çıksan iki cocukla 20 bin kira ödersin diyor.ev kendisinin ya o yüzden.neyse zaten karı koca gibi degil iki ev arkadaşı gibi yaşıyoruz.sizce dediği parayı vermeli miyim? Kendisinin 2 tane evi var arqbasi var.benden önce almış bunları.simdi de köye ev yaptırmak için para biriktiriyor.benim ise bir seym yok.
Cümlenin başındaki kendinizi kandırma cümleniz başarılı ama neyse paranız var mesleğiniz var aşk yok tutku yok yani neden bir insan zorla kaşınır şu adamı neden koca diye koluna takar

Ev islerine de ortak oluyorsun tuvalet temizligi bulasik camasir utu sende ona okeysen parada da okeyim.dersiniz
Bosanma niyetiniz varsa gidin bir avukatla görüşün tazminat vs ne lazimsa alin ben olsam 20 bin kira oderdim.de yine de bu adami çekmezdim

Yok çalışmayan biriyle evlenseydim her türlü masrafını karsilardim diyor ilk karisi çalışıyormuş her masrafını karşılamış.
Arsız gibi bunu yüzünüze söyledikten sonra sizden para isteyen bu adamı mideniz nasıl alıyor sizde de yüzsüzlük var tencere kapaksınız

Bakin disardan çok keskin konuşmak normal geliyor.erkek çocuk sahibiyim ve bir erkek çocuk için babanin önemini biliyorum.ben kimsesizim.bosanip yakınlarına yerleşecek bir ailem yok.ve ortam coxuklar için çok kötü.bu adami çekmek istemiyorum ama bir çocuğun da babaya ihtiyacı olduğunu biliyorum hele ki çocuk erkekse.beni sömürmeye kullanmaya çalıştığının farkında değil miyim?tüm ev isleri benim arti masrafları da ortağım bu durumu normal mi görüyorum.sadece hakkmi yedirmek istemiyorum.ama siz soyle dersiniz şimdi e öyle baba olacağına hiç olmasın.tamam olmasın ergenlik dönemine gelince de içki uyuşturucu eriyip gitsin ortada.
Yemin ederim sizde beyin yok
Her babası olmayan içkiye uyuşturucuya mı düşüyor
Başında babası olan herkes bunları kullanmıyor mu ?
Sizin beyniniz bu kadar mı yetiyor ? Gerçekten bu laf nerelere gider bunu kafanız almıyor mu ?
Konunun özeti siz erkeksiz duramıyorsunuz istersen burda kalkın tepinin gidin beni dava edinin ERKEKSİZ KALAMIYORSUN kandırmaya devam et kendini madem parasıyla git bari jigolo tut en azından hakaret dinlemezsin yalandan sevgi ilgi görürsün

Tamam geçmişte çok hata yaptım bundan sonrası için öneriniz nedir? 2 cocugum var.ve bu adam böyle.ne yapmalıyım sizce ?lütfen yol gösterin.
Öncelikle ayri ev tutun cocuklar icin de bir avukatla görüşüp nafaka davasi açın 2 evi arabasi var beni anlasmali bosanmaya şu vaatlerle kandirdi simdi de beni maddi manevi sömürüyor geliri de 85 bin o yüzden kendim icin olmasa da cocuklarim için nafaka talep ediyorum diyeceksiniz
2 cocugunuz var madem 2+1 ev tutun en az 15-20 bini gozden cikarin çocuklarınızla bir dunya kurun
Yalniz kadin olmak zor evet ama imkansiz degil, hem çocuklarınız var yaninizda yalniz olmayacaksiniz ayrica bu dunyada tek basina da kalsaniz o adama dönmeyin onun yerine yalnızlığınızla barisin, bunun icin de o adami cekmektense terapi almaniz sizin adiniza daha dogru bir karar olur
Simdi bu dediklerimi uygulamayacaksaniz bosa vakit kaybettirmis olursunuz onu da gectim kalmaya devam ederseniz zaten yasadiklarinizi hak ediyorsunuzdur çünkü yetiskin bir insan kendi sorumlulugunu alabilmeli

Adam sizinle mal paylaşmamak için boşanmış, siz de ona olan saplantınızdan herturlu hakkınızdan feragat mı ettiniz?Peki adam derse ki hayatimda biri var,evden gitmeni istiyorum derse(yani adam resmi olarak bekâr zaten) o zaman ne yapacaksınız..

Adam iğrenç bir adam, konu sahibesi de psikiyatrilik bir vaka kesinlikle. Kendisine leş gibi davranan bir adam kendisini boşayıp attı ama hala yapışma derdinde. Adam para vermemek için konu sahibesini kandırıp boşamıştı. Bunca rezilliğin üstüne bile adama yapışma derdinde, boşanalı yıllar oldu, 10larca konu açtı hepsine tedavi ol dedik hiç... sosyal hizmetleri aricam artık çocukları alsınlar bunlardan.
2 ay öncesinden konusu var..evliyim kocam öncekiyle görüşüyor diye...tutarsiz,yalan dolan var gibi

Bence şöyle yapın. En azından bir iki ay yapin burnu surtsun. İkiniz de 25 bin koyun ortak hesaba. Temizlik ve yemek için eve daimi biri ile anlasın gunluk gelsin. Çocuğu okula götürmek için servise yazdırın. Elinizi hiçbir işe surmeyin. Çocuğu dönüşümlü uyutun. Dönüşümlü yıkayın falan

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X