87 kilodan 57ye düştüm ben yaptım herkes yapabilir

Anladım arkadaşım teşekkür ederim ama benim reflüm var bir de yurtdışındayım karbonatı bulamam sanırım ama sabahları kalktığımda sıcak su içiyorum limonlu kilo verdirmese de hazmı kolaylaştırıyor buna inanıyorum ..Bir de yeşilçay aldım onu içiyorum ama günlük içmeye alışmalıyım ..Hareket yok işte bende ona sinir oluyorum bir de yurtta kalıyorum ama totomu kaldırıp bi yürüyemiyorum düzenli olarak ..Neyse ben zaten tam anlamıyla bir haftadan beri çok dikkat ediyorum ama hareketsiz olmama rağmen kotumun bacakları bollaştı :) Bir de ne kadar sürede verdiniz siz bu 30 kiloyu gerçi herkesin metabolizması farklıdır ama aşağı yukarı ne kadar zaman alcak merak ediyorum :)
Canim eger almanyadaysan edekeda rewede kauflandda var yesil pakette natron yaziyo vanilya kabartma tozunun falan yaninda

Tebrik ederim gerçekten çok büyük bir başarı 30 kilo vermek. Bende evlenmeden önce zayıftım yani çok değil ama normal kilomdaydım diyebilirim. Evlendikten sonra ilk 6 ayda 8-9 kilo birden aldım. Sonra da yavaş yavaş üzerine koymaya devam ettim. Şuanda 75 kilo falan oldum. Bende kilo vermek istiyorum. İlk hedefim 65 sonra da 50lileri görmek istiyorum nasipse. :) Ama tek sorunum çok iradesizim ve yemek görünce dayanamıyorum. :KK43:( Bende reflü ve gastirit olduğu için karbonatlı su olayını uygulayamam ama diğer dediklerinizi yapmaya çalışacağım. İnşallah en kısa zamanda hayalimdeki kiloya kavuşurum.

Evet paylaşmak istedim çünkü hayatı boyunca şişman olan biri ilkkez beden aramakta zorluk cekmıyor artık "36bedenden küçüğü yok mu?" Sorusunu sorabiliyorum
Gecen yıl kuzenımın duğunundekı kıyafet krızınden sonra basladı hıkayem ve yavas yavas basladım bir ıkı kılo gıdınce hırsım arttı ve ortalama altı ayda ıdeal kılom a ulaştım
Asla plan ve dıyet yapmadım aklıma geleni ufak bilgilerle percınledim
Anahtar kelımelerim şunlar;
Sinameki biberiye yesilcay ı demleme usulu yapıp surekli içtim geceleri mekik cektim acıkınca kraker ve cıgkofte yedim cunku cok severim
Acı çehre denilen tohumu ciğnedim wc den uzak yasayamasam da bu herseye degerdi
Sonra karbonatlı su ile detoks yaptım ama meyve ve yumurta ile destekledim
Yogurt vazgecilmezdi çunku ferahlattı beni
Normal pişen yemeklerden cok az tadımlık yedim
Bıkaç gun cok yedıysem ertesi günler cok iradeli oldum aç yattım bol su içtim ve bıtkılerden asla vazgecmedim
Onceden de coğu kez kılo vermek ıcın saglıksız yollar denedim ama ıkı mıslı gerı aldım
Ve kendını tanımanın asıl mesele oldugunu anladım
Az ve öz yedikten sonra bıtkılerı tanıdıktan sonra hersey azim demek oluyor
Tabı okadar kılodan sonra regl döngüm bozuldu ve doktorum aracılıgıyla çıkan Prolaktin sevıyemi dusurdum ve sımdı hersey yolunda
Herkes yapabılır artık kılo almaktan korkmuyorum tartılar yuksek gosterınce bır haftalık hafıf dıyet yetıyor
Su an bır aydır kılomu koruyorum
Hepınıze basarılar
Not: reflü ve gastriti olan karbonatı uygulamasın
tebrikler.

[QUOTE="tuanabe, post: 39899924, member: 46yuzunuzde sarkma ldumu peki kilo verince ben 71de 62 oldum biraz oldu gibiltoplamak icin ne yapim

Suan sarkmam yok ve 54 kiloyum ama dkkat edıyorum cok spor yapmadm hiç yapsam daha cevik gozukurummm

tebrik ederiiimmm :KK9::KK9:gerçekten harika.bende bugün lahana çorbası içmeye başladım.midem kaldırmıyo ama içiyorum sabahtan beri ama uzun süreli olmıycak sanırım.dayanmak çokk zor.bana ilham oldun umarım bigün bende başarı hikayemi paylaşabilirim...:110:

Suan sarkmam yok ve 54 kiloyum ama dkkat edıyorum cok spor yapmadm hiç yapsam daha cevik gozukurummm

Öncelikle tebrikler :KK9:
acı çehre tohumunu ne kadar süre kullandın ve yemeklerden sonra mı çiğnedin merak ettim

?
Est olur mu öyle şey dur anlatim
Markette satılan karbonat lar oluyor
Ornek veriyim A101 de satılan Dilan marka karbonat
Hem en ucuzu o hem de gramaj olarak cok ıyı
Bır paketi üç kullanımda bıtır ben ıkı kullanımda bıtırıyordum tadı cok sertti sen üçe böl
Ama bunun yanında abur cuburdan uzak durman ve bıraz kararında yemen gerek :KK19: sımdıden basarılar

Kabartma tozu mu karbonat dediğiniz? Yoksa toz soda oluyor ya onlardan mı acaba? Hatta klasik beyazlı mora kaçan mavi küçük bir kutusu vardı türkiyede satılan? (Yurtdışında yaşıyorum emin olmak için soruyorum)
Tebrikler başarınız için buarada, darısı isteyen herkese

X