9.günümde galiba adet olacağım,yardım eder misiniz

zeyra,yin 80,imoje,alabama,sarı melek hepinize teçekkürler,sizleri görmeden seviyorum,allah gönlünüze göre versin.benim hala aralıksız karnım ağrıyor,normal dışı biraz,inşallah sorun ilerlemez,alınmayan yumurtaarla ilgiliymiş,rahme su bırakabilirmiş.ama asıl önemlisi ben HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMM...DEĞERİM 119 çıktı,şok oldum bu ağrıyla,inşallah devam eder,yazıyorum çünkü ben bu forumda gördüğüm pozitiflerle moral buldum hep,allah herkese nasip etsin....

tebrikler canim:nazar:, Allah tamamina erdirsin her hamile haberi beni o kadar sevindiriyor ki anlatamam...biri daha anne oldu, ruyalari gercek oldu diye o kadar seviniyorum ki...bugun bir arkadasin ikizlerini(1 kiz 1 erkek) severken sizler geldiniz aklima...o kadar tatliydilar ki kizlar mis gibi kokuyodular minnacik kipir kipirdilar bizim hayallerimizdeki gibi...dusunsenize guzel pozitif bir cevap o minnoslardan birine kavusmak demek...insallah canim senin de oyle bebislerin olur, bizlere de guzel cevap almayi nasip etsin rabbim insallah:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

rokoko,yosun çok teşekkür ederim inşallah hepimiz bebeklerimizi kucağımıza alırız.Zeyra inan ki çoğulda gözüm yok,hayırlısı olsun ,ilkim ikizdi 6 aylık doğurdum,kader,kısmet,ömürlüsünden olsun...

zeyra,yin 80,imoje,alabama,sarı melek hepinize teçekkürler,sizleri görmeden seviyorum,allah gönlünüze göre versin.benim hala aralıksız karnım ağrıyor,normal dışı biraz,inşallah sorun ilerlemez,alınmayan yumurtaarla ilgiliymiş,rahme su bırakabilirmiş.ama asıl önemlisi ben HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMM...DEĞERİM 119 çıktı,şok oldum bu ağrıyla,inşallah devam eder,yazıyorum çünkü ben bu forumda gördüğüm pozitiflerle moral buldum hep,allah herkese nasip etsin....
süpeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrr
:lepi:kaydirigubbakcemile5:dance::dance:

bence öyle düşünme hormon ilaçları adet sancısı gibi sancı veriyor. bende olucam sandım ama sonuç şimdilik olumlu. 2. teste giricem. bende şişmiştim kasıklarım agrıdı. çok agrım vardı ama öyle olmadı. sen sadece dinlen bide kabız olmamaya bak

Narkozcumm hayirli olsun.. Allah simdiden saglikli bir sekilde kucagina almayi nasip etsin.. bizler icin de o mis kokuyu icine cek.. kocaman optum...

hiç canını sıkma stres yapma benim transferden sonra hemen hemen hergün adet olacakmışım gibi ağrılarım vardı hatta bugün test günümdü sonuç poztif ama hala ağrılar devam ediyor bacaklarıma kadar ağrıyor sadece dinlen inşallah hayırlı sonucu alırsın

tebrik ederim,allah tamamına erdirsin,darısı başımıza.birde nerde yaptırdığını öğrenebilirmiyim.

çokkkk teşekkürler,ben başkentte yatırdım,memnunum.inşallah hepimiz güzel sonuçlarımızı alırız.

çokkkk teşekkürler,ben başkentte yatırdım,memnunum.inşallah hepimiz güzel sonuçlarımızı alırız.

ilk sayfadan beri okuyorum ve sonunda hamileyim yazınca çok heycanlandım . rabbim hayırlısyla da kucağına almayı nasip etsin inş.
ben sana bişe sormak istiyorum bende aralık 27 de adet olmalıydım bi kaç gün geçti. ama kaç gündüğr aralıksız aynı senin demen gibi karın ağrım bel ve kasıkta ara ara ağrılar oluyo .. hatta bazen wc ye koşup bu sefer oldum diyorum sürekli ama yok :KK43: belim şuan ortadan ayrılcak ümitlenmek istemiyorum ama senin yazılarını okuyunca acaba mı dedim :) olabilir mi sence :) birazdaha açarmısın şu ağrı ve ağrıyan yerler hakkında nebilim ümit dünyası oldun gözümde birden :)

testi bile göremeyeceğim,sonucu nasıl beklerim derken...iki gündür karnım ağrıyor,aynen adet öncesi,bacaklarım çok sızlıyor,sadece hastalık öncesi olur,karnımın alt tarafı gurul gurul ve her an adetim sökülecek gibi,ço kötüymüş,hiç böyle ummamıştım,daha hastalığıma 8 gün var.

benimde transferden sonra aynı şeyler olmuştu.bütün adet belirtilerimi görmüştüm.benimde adetim bacaklarıma vururdu.kesin tutmadı dedim ama sonuç pozitif oldu.şimdi her adet dönemimde yine bacak ağrılarını yaşıyorum.bence kendini hiç strese sokma.olumlu düşün ki iyi olsun.

X