9.haftada kürtaj

Canım benim çok ama çok geçmiş olsun bende 9.haftalıkken kürtaj olmak durumunda kaldım acımı içime atan biriyim ağlayamam :KK43: sana ağlama diyemem ağla içine sakın atma ama şunu da unutma o evladın seni kordon bağınla diğer tarafta şefaatçin olucak 🙏🏻 Allah bunu herkese nasip etmez hayırlısı buymuş diyeceksin şükür edicez elimizden başka ne gelebilir veren de rabbim alanda 🙏🏻
Zaman geçtikçe kabulleniyor insan, başka çare yok ne yazık ki

Çok üzüldüm aynı yollardan gectim unutulmuyor evet ama geciyor zamanla mutlaka genetik test yaptırın eşiniz ile sizinde kan pıhtılaşma durumuna baksınlar bu aşılar dengeyi çok bozdu
Test yaptırmadım ancak kürtaj sonrası rahmimde kan pıhtısı oluştu maalesef. Hatta doktorlar parça mı pıhtı mı emin dahi olamadı. Ancak kürtaj esnasında pıhtılaşma sorunuma şahit olmuş doktorum içerde sürekli kan birikip puhtılaşmış. Bunun için işlem yapmadık kendi kendine düştü. Sadece tekrar hamile kalırsam bunu takip eden doktora mutlaka söylememi istedi

Test yaptırmadım ancak kürtaj sonrası rahmimde kan pıhtısı oluştu maalesef. Hatta doktorlar parça mı pıhtı mı emin dahi olamadı. Ancak kürtaj esnasında pıhtılaşma sorunuma şahit olmuş doktorum içerde sürekli kan birikip puhtılaşmış. Bunun için işlem yapmadık kendi kendine düştü. Sadece tekrar hamile kalırsam bunu takip eden doktora mutlaka söylememi istedi
Ben yaptirdim canım 2-3 ayda geldi sonuc arastirma hastanesinden bende de az miktardada olsa varmis

Ben yaptırmadım ki muhtemelen alınan parçalarda çoktan imha için gönderilmiştir
Yok bunu genetik bölümünden siz yaptırabilirsiniz bebekle veya parca ile ilgisi yok sizden alınacak kanı inceliyorlar 2 3 ay uzun bir suresi var sonucun bence yaptırın hem ucretsiz devlette gebelik durumunda doz ayarını ona gore verir doktor elinizde hazir bulunmasinda fayda var

Yok bunu genetik bölümünden siz yaptırabilirsiniz bebekle veya parca ile ilgisi yok sizden alınacak kanı inceliyorlar 2 3 ay uzun bir suresi var sonucun bence yaptırın hem ucretsiz devlette gebelik durumunda doz ayarını ona gore verir doktor elinizde hazir bulunmasinda fayda var
Çok teşekkür ederim görüşeceğim doktorlar ile

X