Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

16 pazar
09.00
1 yumurta

12.30
peynirli yumurta
2 tb ekmek

14.30
3 sigara böreği
1 dilim kek
1 baklava
4 sarma
1 parça çikolata ( evet oturmadaydım🙄)

20.00
2 sk et yemeği
2 dilim ekmek
1 tk bal

2 lt su

16 Ocak
Kahvaltı 10:00
1 lokma poğaça
1 dilim peynir
1.5 yumurtadan omlet
2 halka dilim sucuk
Domates, salatalık, marul

Ara 14:00
3 tane elmalı kurabiye

Ara 17:30
1 muz
Yarım elma, yarım mandalina

Akşam 19:00
2 yk yoğurt çorbası
1 kepçe bamya çorbası
1 yk pirinç pilavı
Et kavurma miktarı biraz kaçtı dolu bı kase yemişimdir
1 yk irmik helvası

Ara 21:30
Yarım elma
Yarım mandalina
Yarım portakal

Su 2 lt olmuştur
Spor yok henüz

16 Ocak
Kahvaltı 10:00
1 lokma poğaça
1 dilim peynir
1.5 yumurtadan omlet
2 halka dilim sucuk
Domates, salatalık, marul

Ara 14:00
3 tane elmalı kurabiye

Ara 17:30
1 muz
Yarım elma, yarım mandalina

Akşam 19:00
2 yk yoğurt çorbası
1 kepçe bamya çorbası
1 yk pirinç pilavı
Et kavurma miktarı biraz kaçtı dolu bı kase yemişimdir
1 yk irmik helvası

Ara 21:30
Yarım elma
Yarım mandalina
Yarım portakal

Su 2 lt olmuştur
Spor yok henüz
Nasıl olacak bizim bu menüler canım ya. Sana yorum yapmaya yüzüm yok ama mecburiyetten .
Kurabiyeler ve en son yediğin meyveler fazla olmuş

ay giremiyorum e okula uykum var:uykucu:

Eklentiler

• EBC343AA-907E-4909-A0EB-41FCF2F38083.jpeg
    EBC343AA-907E-4909-A0EB-41FCF2F38083.jpeg
    158 KB · Görüntüleme: 10
Allah şifa versin canım kolay gelsin inşallah verirsin dersini gelsin artık mezuniyet biraz zorlayacak seni çocuğun hastalığıyla denk gelmesi

Yok yok zaten emzirmeyi kesme sadece gece uyanmalarında memeyi azalt 4 kere emiyorsa Geceleri 3e düşür ilk hafta Ertesi hafta 2 sonra 1 derken çocuk da çok zorlanmadan alışacak biliyorum insan kıyamıyor ama epey uykuları düzelecektir ben 21 aya kadar direndim gece gündüz emzirdim İnan 10dan aşağı uyanmıyordu geceler geri dalmıyordu gece salla baba salla ne zamanki gece beslenmesi bitti ki kendi topuğuma şıktım o sıra memeyi bıraktık biberonla yarı inek sütü yarı su karıştırıp veriyordum zorlanmasın diye 2-3 ayda biberona uyandı derken 2 yaşında gece beslenmesi bitikten sonra uykular düzeldi

Aynen hatırlıyorum tek çeşit besleniyordun da kimse o kısma bakmadı 50 zeytini gördük 🤣
Şimdi herkes aynı şeyi yazınca bi aklıma yattı aslında. Deniycem canım, keşke 4 kere kalksa hiç şikayet etmem 20 dk yarım saatte bir kalkıyo
günaydın kızlar su sabah yine uykusuz uyandım çok şükür😂
Günaydınn al benden de o kadar 🤷‍♀️
günaydın kızlar :KK60:

haftasonlarım öyle bir yoğun geçiyor ki bildiğiniz nete giremiyorum ya :olamaz:

ve bu haftasonunu hiç ettim resmen, reglim geldi geliyor o yüzden içimdeki canavar ceee dedi yine :sinirli:
Bende haftasonunun nasıl geçtiğini anlamıyorum ya, gerçi benim için haftaiçinden bi farkı yok artık çalışmadığım için ama yine de herkes evde olunca hızlı geçiyo

Pazartesi kontrol tartısı yapıyorduk kızlar haftasonu girilen günahları görmek için 🙈 ne dersiniz yine yapalım mı
yok yapmayalım yaa, çünkü kendi adıma haftaiçi bir şekilde toparlıyorum ama pazartesi tartıldığımda moralim bozuluyor motivasyonum kaçıyor benim :KK43:

Şimdi herkes aynı şeyi yazınca bi aklıma yattı aslında. Deniycem canım, keşke 4 kere kalksa hiç şikayet etmem 20 dk yarım saatte bir kalkıyo

Günaydınn al benden de o kadar 🤷‍♀️

Bende haftasonunun nasıl geçtiğini anlamıyorum ya, gerçi benim için haftaiçinden bi farkı yok artık çalışmadığım için ama yine de herkes evde olunca hızlı geçiyo
sorma yaa, oraya koş bunu yap, şunu topla derken 2 gün nasıl geçiyor anlamıyorum
haftasonu daha çok yoruluyorum, işyerinde en azından 2 kahve içip bak kk'ya bile girebiliyorum :KK70:

X