Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

ay işallah işallah çok amin:dua: burası çok işe yarıyordu. yoksa diyetisyen falan hikaye:63:@Kazen ülkenin kadınları şişman kalmamalı bu bir amme hizmetidirEn Büyük KK sen naptın yasmin kaça vurdun tartıyı😬
ben 66 civarı geziyorum ama şu ara gidişatım pek iyi değil her an yükselişe geçebilirim

sen nasılsın nasıl gidiyor hamilelik

ben 66 civarı geziyorum ama şu ara gidişatım pek iyi değil her an yükselişe geçebilirim

sen nasılsın nasıl gidiyor hamilelik
iyi iyi çok abartmamışsın. dikkat et bebişim
haftaya salı doğuruyorum inşalalh 🙏
ay çok zordu bu seferki valla. muhtemelen küçük bi çocuk daha olduğu içindi. doğum sonrası da çok zor ama hamilelik de canıma okudu valla
Allahım olmayana versin artık hayatım boyunca üremek istemiyorum 😬

ay çok zordu bu seferki valla. muhtemelen küçük bi çocuk daha olduğu içindi. doğum sonrası da çok zor ama hamilelik de canıma okudu valla
ayy hadi Allah bi avazda kurtarsın inşallah kuzumm :KK60:

ikinci kızımdan sonra aynı duaları ben de ediyorum :KK70:

Allahım canlarına sağlık versin kızlarım, bana bağışlasın ama bundan sonra Allah isteyen versin benden bu kadar :)

Hayirlisiyla saglikla kucagina al canim
Isim.ne dusundun
Bu arada bende 80 lere yaklastim
Keske yeniden baslasa
Buranin diyette faydasini gordukten sonra
Kendi basima baslayamiyorum bi turlu
Herci oglumda henuz 3 bucuk aylik
6.aya kadar pek diyet yapmaya niyetim yokta

ayy hadi Allah bi avazda kurtarsın inşallah kuzumm :KK60:

ikinci kızımdan sonra aynı duaları ben de ediyorum :KK70:

Allahım canlarına sağlık versin kızlarım, bana bağışlasın ama bundan sonra Allah isteyen versin benden bu kadar :)
ay inşallah 🙏 yok 2 den sonra tövbeliyim:KK47::KK76:
Hayirlisiyla saglikla kucagina al canim
Isim.ne dusundun
Bu arada bende 80 lere yaklastim
Keske yeniden baslasa
Buranin diyette faydasini gordukten sonra
Kendi basima baslayamiyorum bi turlu
Herci oglumda henuz 3 bucuk aylik
6.aya kadar pek diyet yapmaya niyetim yokta
6. ayda başlamak en mantıklısı. ama yine de çok uçmamak lazım. sonrası daha zor olur toparlamak için. bakalım belki biz dönene kadar yeniden başlar:21:

İyi günler hanımlar Cuma zayıflama yarışmasına katılmak istiyorum nasıl ve nereden katılabilirim daha önce katılmıştım ama sağlık sorunları sebebiyle devam edemedim. Diğer gruplar 2021 den beri mesaj göndermemiş . Bu grup vardı sadece o yüzden buraya yazıyorum.

İyi günler hanımlar Cuma zayıflama yarışmasına katılmak istiyorum nasıl ve nereden katılabilirim daha önce katılmıştım ama sağlık sorunları sebebiyle devam edemedim. Diğer gruplar 2021 den beri mesaj göndermemiş . Bu grup vardı sadece o yüzden buraya yazıyorum.
yarışmalar kapandı maalesef

X