Abartıyor muyum normal mi?

işte bakın ama’dan önceki yazdığınızın bi önemi yok. sizi başka kadınlarla kıyaslayan adam dümdüz hödüktür kusura bakmayın
Şey ben de onu kıyaslamış olabilirim:KK43: genelde erkekler öyle bi olayda direkt kadınla ilgilenir falan diyorum

Aaaa. Çok ilginçmiş
Bazı erkekler diye eklemeyi unutmuşum.
Hatta sitede bu durumla ilgili konu açılmıştı. Kadın gecelik giyinmeyi çok seviyormuş ama kocası giyme,sevmiyorum falan diyormuş.
Ay iyi hoş yazıyorum ama ben konunuzu unuttum.🤣

Sexy geceliklerle karşısına dikilip dikkat çekmeyi beklemek saçma geliyor bana.. Sırf kalçanız güzel diye adam işini bırakıp gelmez çünkü bi heyecan adrenalin yok. Siz yaratacaksınız onu.. Mesela gidip dokunmak, öpmek, okşamak gibi.. Bir ilerisi ise oral... :KK66: Ayrıca o izlediğiniz şeyler gerçeği yansıtan şeyler değil.. Oturduğunuz yerden kocam peşime gelsin demekle olmuyor.
Bazı kadınlar oral nedir bilmiyor bile mesela.. Gırtlakta da bitiyor iş 😃😃

eşiniz gayet makul bir adam sizine ilgilenirken aklına iş kalmasın istiyor olabilir tüm odağını sizde toplanmasını istiyordu

7 aylık evliyim. Eşimle ilk günler ilişki konusunda sıkıntılar yaşamıştık, ilk gecemizde bi aksilik yaşayınca (yanlış kondom sonucu erken boşalma ve buna bağlı özgüvensizlik) cinsel hayatımız ilk zamanlar çok kötüydü. Kendine güveni yoktu ve sertleşemiyodu. Benim de istenmediğimi düşündüğüm için canım çok sıkılıyodu çünkü bana pek yanaşmak istemiyodu ilk zamanlar. Sonra ben ona bu tarz şeylere takılmadığımı sağlık sorunu olabileceğini sadece istenmediğimi hissettiğim için çok kötü hissettiğimi anlatınca adam tak diye düzeldi. Doktorsuz düzelmez sanarken aslında derdimin ne olduğunu öğrenince onda eksiklik görmediğimi anlayınca ne erken boşalma sorunu var ne sertleşme sorunu. Hatta epey geç bile boşalıyor diyebilirim.
Şimdi şu anki sorun şu ki eşime hazırlandığım zamanlar onun beni pek görmemesi bakmaması canımı çok sıkıyor ve istenmediğimi düşünüyorum. Mesela güzel iç çamaşırları giyiyorum, eşim bana bakmıyor bile, işlerini hallediyor, işleri bitince yanıma yanaşıyor. Ben bana baksın tepki versin işlerini bıraksın normali bu diye düşünüyorum (önemli işi yok angaryalardan bahsediyorum) ama o benim sabırsız ve doyumsuz olduğumu söylüyor. Oturdum dün erkeklerin iç çamaşırlı ya da çıplak kadın görünce tepkilerini falan izledim. Gayet de hepsi elinde ne işi varsa bırakıp direkt kadına yöneliyor. Benimkisi öyle değil. Bana yönelene kadar bana bakmıyor bile. Ve ben çok güzel bi kadın olduğumu fiziğimin de çok güzel olduğunu düşünüyorum. Kızlar arasında bile kalçam fark edilir iltifat edilir, ben kalçamı eşimin gözüne sokuyorum o önce işleri halledip sonra bana bakıyor. Bu yüzden eşim için hazırlanmak benim için travmaya dönüşmek üzere. Bir de başka kadınlar senin gibi değildir sen doyumsuzsun saçma şekilde kafaya takıyorsun falan diyor. Fikirlerinizi merak ediyorum. Onun dediği gibi ben mi abartıyorum yoksa benim böyle hissetmem normal mi? Saygı çerçevesinde fikir belirtir misiniz?

Ek olarak eşimle günlük hayatta iyi anlaşıyoruz, beni sevdiğinden şüphem yok çok iyi anlayışlı düşünceli bi eştir birbirimizi seviyoruz sevgi konusunda bir sorunumuz yok
Belkide siz böyle seksi durunca bosalma hızı daha da artiyordur bu yüzden daha çok tepkisiz kalmak işine geliyordur seksi kalcaniz olsa da olur olmasa da fiziginizin güzel olmasida erkek her türlü eşini seviyosa çekici gelir zaten bence bu duruma bu kadar da takılma

Bazı erkekler diye eklemeyi unutmuşum.
Hatta sitede bu durumla ilgili konu açılmıştı. Kadın gecelik giyinmeyi çok seviyormuş ama kocası giyme,sevmiyorum falan diyormuş.
Ay iyi hoş yazıyorum ama ben konunuzu unuttum.🤣
Benim de öyle bi konum var benden bahsediyor olabilirsiniz ama benimki giyme sevmiyorum demiyor yatak dışında olmasını pek sevmiyor

Belkide siz böyle seksi durunca bosalma hızı daha da artiyordur bu yüzden daha çok tepkisiz kalmak işine geliyordur seksi kalcaniz olsa da olur olmasa da fiziginizin güzel olmasida erkek her türlü eşini seviyosa çekici gelir zaten bence bu duruma bu kadar da takılma
Sadece başkalarından iltifat alıp eşimin çok bu kısımla ilgilenmemesi canımı sıkıyodu da az çok gönlümü aldı

Sexy geceliklerle karşısına dikilip dikkat çekmeyi beklemek saçma geliyor bana.. Sırf kalçanız güzel diye adam işini bırakıp gelmez çünkü bi heyecan adrenalin yok. Siz yaratacaksınız onu.. Mesela gidip dokunmak, öpmek, okşamak gibi.. Bir ilerisi ise oral... :KK66: Ayrıca o izlediğiniz şeyler gerçeği yansıtan şeyler değil.. Oturduğunuz yerden kocam peşime gelsin demekle olmuyor.
Bazı kadınlar oral nedir bilmiyor bile mesela.. Gırtlakta da bitiyor iş 😃😃
Benimkisi oral istemiyor:) onun dışında başka zamanlarda ben gidip ilgilensem o da ilgileniyor tabii de sonuçta hazırlanmışım en azından ilk bi o baksın gelsin filan diye istiyorum

X