Abdominasti(KarınGermeAmeliyatı), liposuction(Yağaldırma), BBL(BrazilianBuyLift), Kol gerdirme

Schalotte

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2022
1
0
50
Selam arkadaşlar, liposuction ile yağ aldırıp, tam karın gerdirme ameliyatı olmayı planlıyorum. Tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim. Sorunum şu, normalde kilo aldığımda bacak basen bölgemden çok üst gövdeme alıyorum. (Bel, Sırt, kol) İnce bacaklı ve düz popoluyum. Eşim kilo verme bacağın, popon böyle iyi iken liposuction ve karın germe ol diyor. Doktorum verebildiğin kadar kilo ver karın derin gevşesin öyle ameliyat yapalım diyor. Ben kilo verince yine ince bacaklı düz popolu olacağım. BBL olmaz derin yumuşak ve gevşek işe yaramaz dedi doktorum. Kollarımın da sarkık görüntüsünden rahatsızım ama dirsek koltukaltı arası dikiş izleri korkutuyor. Deneyimlerinizi memnun olduğunuz doktor isimleri ile paylaşırsanız sevinirim. Sevgiler.

karın germe olayı super bısey dumduz hele bırde gevseyen kaslarınızı dıkıp onarırsa efsane guzel keskeeee cok cok onceden yaptırdaydım dumduz karın goruntusu efsana amaaaaaa yag aldırmak fıkrını bence dusun hemde cok dusun cunku lıpo da cok fazla yag aldırmak hem skaıncalı hemde ınan ben lıpo keske olmasaydım garıp bır sekıl oluyo vucut da bosluk bosluk gıbı nasıl anlatsam bılemıyorım tabı belkı ılla guzel olan mennun olan vardır ama agrısı hele ınan amelıyatdan daha zor ve gec ıyılesıyo haberın olsun amelıuat yerımde bır gram agrım olmadı hıc gobegımde ama lıpo yapılan yerler 3 aya gorcem hala bazen sızlama yapıyo bıcak batması gıbı

bence de verebıldıgın en dıp kıloyu gor oyle germe yaptır lıpoya cok bırakma ısı

X