BBL (emboli) Araştırmam

Merhaba

merhaba, sanırım ücreti burada söylemem doğru olmaz herkesin vücuduna göre farklı oluyor, kaç bölgeden yağ alınacağına bağlı vb.. Ben de protez düşünmüştüm sonra vazgectim, ömür boyu oturduğum yerde silikonlar kesin rahatsız ederdi beni ve sıkılınca bunları çıkarttırmak daha zor bir olay olurdu. Benim de yağım çok az geliyordu, yavaş ve sağlıklı bir şekilde kilo almaya çalışıyorum ameliyat gününe kadar. O kadar acı boşa gitmesin :))
Merhaba ameliyat oldunuz mu acaba ben de ileri zamanda düşünüyorum ama sizce nasıl bir süreç pismanmisiniz yada iyi ki dediniz mi

Arkadaslar merhabalar, bugün ameliyat günümdü. Sevgili Op. doktor Sarper Mete’ye ameliyatımı olacaktım. Olacaktım.. olamadım. Hocam o kadar profesyonel ki o kadar vicdanlı ki, gözü tok mert biri ki beni kendine hayran bıraktı. Geçmişte yaşadığım komplikasyonlar, yağımın az olması ve derimin müsait olmaması nedeni ile benimle uzun uzun konuşarak anlatarak bu ameliyatın riskli olduğunu sağlığımı düşündüğünü belirtti, ve ayrıca açık açık istediğim görüntüye sahip olamayacğımı anlattı. Üzüldüm mü evet, heveslenmiştim.. ama bir o kadar da rahatladım ve böyle bir doktoru böyle bir insanı tanıdığıma mutlu, şanslı ve gururlu hissettim. Hislerime ve araştırmalarıma güvenip Sarper Mete hocamı seçerek kendime ve aileme büyük bir iyilik yapmış oldum. Buradan ona tekrardan çok çok teşekkürlerimi sunuyorum ellerinizden öpüyorum minnettarım HOCAM. Umarım bir gün tüm doktorlar bu vicdana kavuşur dileği ile.. Sevgiler.
Çok reklam kokuyor bu yazdıklarınız. Yine de "doğrudur" diyelim :)

X