Abimin Cinsel Hayatı ve Üzerimde ki Vicdani Yük

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Offf ciddi misin? Konuyu bence baştan okuyun yoksa bu kadarı da normal karşılacağınızı düşünemem, düşünmemeliyim, düşünmelisiniz, düşünmemeliler, düşünme

Normal karsilayip karsilamamak degil ki burda mesele, burun sokmamak, kimseye zorla bir şey yapmadiklari surece isterlerse tren yapsinlar, bize ne, cok rahatsizsam görüşmem, ama cumle aleme de duyurmam ya da evlenmesine engel olmaya calismam, bana ne.

Ne alakasi var benim midemin konuyla, bu ne avamlik?
Hep böyle cok ahlakli tiplerden cikar bunlar da, konu sahibinin abisi gibi, nerde ahlak konusunda mangalda kül birakmayan, milletin midesi hakkinda genis genis yorum yapanlar var onlar...
Bu konuda hak veriyorum size. Kimsenin kimseye bir laf üzerinden konya ovası vs demeye hakkı yok. Sanki kendi her konuda ahlak ve etik abidesi imiş gibi. Ilk taşı günahsız olanınız atsın denilmiş. Bana da insan en çok kendinde eksik olani kötülermiş gibi gelir genelde.

Bu konuda hak veriyorum size. Kimsenin kimseye bir laf üzerinden konya ovası vs demeye hakkı yok. Sanki kendi her konuda ahlak ve etik abidesi imiş gibi. Ilk taşı günahsız olanınız atsın denilmiş. Bana da insan en çok kendinde eksik olani kötülermiş gibi gelir genelde.

Yani, sanki konuda ismi gecen herkesle ben yatmisim gibi gelmis konya ovasi bilmemne, ne kolay insanlara klavye başında dil uzatmak, isin gucun olmayacak dava edeceksin boylelerini ki millete dil uzatirken dusunme organlarini kullanmayi ogrenecekler.

Konu fake mi değil mi emin olmadığımızdan kapatmamıştık, fake olduğuna emin olsak kapatırdık ama açık kalması sağlığımıza zararlı gibi, mideler, ovalar, ay akşamdan ışıktır yaylalar yaylalar derken saçların elde kalmasıyla kapanış yaşamadan kepenk kapatalım.

Siz vicdan azabı çekmeyin bence çünkü mevzu sizi aşıyor. Hayatta her şey bizim gücümüz, kapasitemiz, sınırlarımız dahilinde değil ve sizin için de kıza açıktan söylemek böyle. Eğer sizden bilinmeyecek bir yöntem bulursanız muhakkak söyleyin ama öbür türlü karışmayın çünkü ailenizin potansiyeli tehlikeli geldi bana bu konularda.

Edit : fake miymiş ya o kadar yazdık bir de :)
Hayir fake değil, yönetimle konuştum nasıl fake konu algısı oldu anlamadım söylemiştim başka hesabım vardı diye zaten

Konu fake mi değil mi emin olmadığımızdan kapatmamıştık, fake olduğuna emin olsak kapatırdık ama açık kalması sağlığımıza zararlı gibi, mideler, ovalar, ay akşamdan ışıktır yaylalar yaylalar derken saçların elde kalmasıyla kapanış yaşamadan kepenk kapatalım.
Mune lütfen kapatmayalim yorumlara ihtiyacım var 🙏

Benimle aynı düşünen birini gördüm konuda ilk kez. Bence bu işin içinde başka iş var. Bize anlatılmayan kıyıda köşede kalmış başka bir derin bilgi var. Hiç samimi bulmadım konu sahibesini. Abisine özel bir takıntı geliştirdiğini düşünüyorum ya da kendisini ilgilendiren bir mevzu var ve farklı bahanelerle bu evliliğe engel olmaya çalışıyor
Neden kıyıda köşede kalan bilgi olsun. Her şeyi izah edip anlatıyorum ya fake oluyor konu ya da kıyıda köşede kalmış bilgi. Neyse ki yönetimle iletişim bilgilerimi paylaştım da fake algısı yıkıldı. Abime niye takıntım olsun bazı yorumları anlamak çok güç

Konu fake ya da degil, ben boyle konulara burunu sokan insanlara fena halde tilt oluyorum. Belki üçlü takiliyorlar, belki açık iliski yasiyorlar, belki kiz da biliyor susuyor, ya da belki bilmek istemiyor. Sokmayin burunlarinizi insanlarin ozel hayatlarina.

Bir de böyle olmama ihtimali var.

İkili iliski yaşayan heteroseksuel kadınlar adına konusuyorum. Hangimiz gelecek hayalleri kurdugumuz adamla paravan evlilik yapmaya razı olurdu?

Vicdan yükü hissetmesi çok doğal değil mi? Bir kadının geleceği yanarken gözlerini kapatıp çalan davul eşliğinde amaan deyip göbek mi atmalı?

Cidden üyenin iki nicki de bir enteresan biz hiç farketmedik bu detayı :kızgın: :kızgın:

Başımıza ne geliyorsa az türk filmi izleyip bel altı kelimeleri bilmediğimizden geliyor.... Cahillik zor azizim :kızgın: :kızgın: :halay::KK70:
Allah allah üyelik isminde ne var gerçekten çok farklı yerlere gidiyor konu. Arkadaşlar iletişim bilgilerimi paylaştım, konum da fake değil. Üyeliğim iptal olmuştu yeni açtım, şifremi de hatırlamiyordum zaten. Bundan ibaret. Daha önce de üyeliğin benim olduğunu söyledim, yalan yanlış bir durum yok yani, keşke konu fake olsaydı. Şu vicdani durumu yaşamaya inanin ben de bayılmiyorum

birzerdali birzerdali yönetime iletişim bilgilerinizi verdiniz, gerekli açıklamada yapıldı, artık siz dahil konuya yorum yazacak herkes içeriğe odaklanırsa iyi olur.

Hanımlar sizlerde amik ovası, çukurova, yaylalar, mide ve bağırsaklar üzerinden yazmayınız, dini yorumlar yapmayınız, cinsel eğilim/yönelim/tercih üzerinden kırıcı yazılar yazmayınız, üsluplara dikkat, polemik cısss, bunu bir aldatma konusu olarak görünüz, yemek yapmaya gidiyorum döndüğümde bu konuyla alakalı mehter marşı eşliğinde raporlar okuyup İzmir marşı eşliğinde yolcu etmek istemem😊

Niye istemeyeyim ya bunu nerden çıkardınız ? Daha önce bir cok arkadaşımi evlensin diye abimle tanıştırmak istedim, yeter ki evlensin güzel bir evliliği olsun diye bunca zaman o kadar uğraştım. Bu kız arkadaşı olduğunda mutluluktan evde küçük bir kutlama bile yaptım, o kadar mutluydum ta ki bu konuya kadar. Bu konudan sonra onunla artık koptuk. Ayrıca cinsel yönelimi farklı biri ile yazisinca neden bu kadar sahiplenici olunuyor bu platformda ? Neticede nişanlısını aldatmış, kadınla aldatsaydi böyle mi tepki verecektiniz ? Kendi hayatı mi diyecektiniz gerçekten ?

sizin yaş kaç konu sahibi,medeni durum ne?
hani 20 lerin başındaysanız şu kendi kendinizi yemenizi anlayabilirim, mantıklı karar veremiyor debeleniyor diye, ama bu konuda benim içime sinmeyen bir şey var, anneniz babanızla bile konuştuktan sonra bile hala şu haldeyseniz yok vicdani yuk yok bilmem ne diyorsanız, ne hali varsa görsun benden çıktı diyemiyorsanız ben hislerimde haklıyım. siz bu evliliği istemiyorsunuz.

sizin yaş kaç konu sahibi,medeni durum ne?
hani 20 lerin başındaysanız şu kendi kendinizi yemenizi anlayabilirim, mantıklı karar veremiyor debeleniyor diye, ama bu konuda benim içime sinmeyen bir şey var, anneniz babanızla bile konuştuktan sonra bile hala şu haldeyseniz yok vicdani yuk yok bilmem ne diyorsanız, ne hali varsa görsun benden çıktı diyemiyorsanız ben hislerimde haklıyım. siz bu evliliği istemiyorsunuz.
Bekarım, 29 yaşındayım ayrıca. İnsanın vicdani yaşıyla mi ölçülüyor

Olan nişanlı kıza olacak, madem biliyordunuz bana neden söylemediniz, hayatımı neden mahvettiniz, göz yumdunuz derse bu vebal kime ait olacak? Çünkü dini hassasiyetleri de olan bir kız aynı zamanda.
Size de gidin söyleyin diyemiyorum, yaşadıklarınızı okuyunca belki kendinizce haklısınız da.
Söylenecek çok şey yok..

Bekarım, 29 yaşındayım ayrıca. İnsanın vicdani yaşıyla mi ölçülüyor
Keşke konu fake olsaydı... Abinizin nişanlısına ayrı üzüldüm. Ailenizin zihniyetine ayrı. Haklı ve doğru siz iken linç yemenize de bir o kadar üzüldüm

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X