Abimin Cinsel Hayatı ve Üzerimde ki Vicdani Yük

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben mesajlaşmalarda nasıl bir muhabbete denk geldiniz anlamadım. Sexting mi yapıyordu abiniz napıyordu? %100 emin misiniz bundan?

Belki yargılayacaksınız ama benim çevremde gay erkekler çok ve bazen konuşuyoruz bu konuları hepsi de diyo Türkiye'de hetero ilişki yaşayıp da aslında gay olan çok diyorlar. Keşke annenize söylemeseydiniz ilk başta nişanlısının da bunu bilmeye hakkı var bana göre. :KK43:

Kesinlikle söyle,kız veya erkek önemi yok söylemen gerek kıza durumu anlat belki o bu durumu kabul edicek etmese bile hemen ayrılmamasını fark ettirmeden tartışma çıkarıp ara ara zemin hazırlayıp ayrılmasını söyle ona bu iyiliği yapmış biri olarak sana bu kadarını da borçlu yani,umarım iyi olursun

Abinin cinsel hayatından sana ne? Bir de bunu annene, babana söylemişsin. Bu yüzden öldürülen, kendini öldüren insanlar oluyor ya hiç mi duymadın? Aldatmak evet çok çirkin ama sürekli bir cinsel yönelim vurgusu yapmışsın, bu hoş değil.

Abinin cinsel hayatından sana ne? Bir de bunu annene, babana söylemişsin. Bu yüzden öldürülen, kendini öldüren insanlar oluyor ya hiç mi duymadın? Aldatmak evet çok çirkin ama sürekli bir cinsel yönelim vurgusu yapmışsın, bu hoş değil.
Kadınla aldatsa bu kadar hoşgörü olmayacaktı ha. Gay olunca garip bir yaklaşım var

Kadınla aldatsa bu kadar hoşgörü olmayacaktı ha. Gay olunca garip bir yaklaşım var
Yoo ne alakası var, bana mı diyorsun bilmiyorum ama benden alıntı yapmışsın cevabını vereyim. Kadınla da aldatsa aldatma çirkin bir şey ama abisinin cinsel hayatını aileye yaymak, telefon kurcalamak saçma sapan hareketler. Olay anlatılırken de aldatmış hem de asla kabul edilemeyecek biçimde diyerek kadınla aldatsa daha hoşgörülü olacakmış gibi konuşan ben değilim. Neyse, yazdığın mesajdan tam ne kast ettiğin de anlaşılmıyor ama kadınla aldatsa kötü gayle aldatsa iyi demedi kimse.

Bence de eğer konu sahibinin abisi nişanlısının bir kadınla aldatsaydi bu kadar uzamazdi bu iş. Konuda şaşırtıcı biçimde eşcinselliğe vurgu var. İhanet ihanettir ama konu sahibine göre öyle değil bence

Son zamanlar erkekler bayanları erkek ismi işe kaydediyor telefonda “ilgi çekmesin diye”. Öyle birşey olmasın?

Ben olsam bilmek isterdim ama insanlar karışmıyor aile meselelerine. Ben ilk kocamdan aldattığına dair şüpheleniyordum ama yakalayamıyordum. Mesai arkadaşına yalvardım sürekli yan yanasınız, senin bildiğin bir şey var mı diye “ Yenge bana anlatmaz böyle şeyleri” dedi, bildiği halde söylemedi. Konudaki erkeğin vakası şöyle farklılaştırıyor. Adamın cinsel eğilimi zaten gay ya da biseksüel ve evlenince buna tövbe etmeyecek ve karısı ona her şekilde yetersiz kalacak. Bilmek hakkı.

Aldatmak hemcins veya karşı cins cidden çok çirkin ama bu olayda daha çirkin olan ne biliyor musunuz ? Konu sahibi ne hakla ve hangi had ile başka birine ait olan telefonu karıştırıp birde herkese o kişinin mahrem olaylarını yayarsınız ? Empati yapın size yapsa kardeşiniz ne hissedersiniz ? Sakın şokla söyledim edebiyatına da girmeyin inanmıyorum resmen yaymak istediğiniz için söylemişsiniz iyi niyetli olsanız zaten başkasının telefonunu karıştırmazsınız! Ki ülkemizde bu kadar tabu olarak görülen bir konuda babanızı annenizi hic mi düşünmediniz üzülürler diye kardeşinizin psikolojisi var birde tabi. resmen burnunuzu sokmuşsunuz ve bu çok yanlış size tavsiyem bir daha kimseye bunu yapmayın eşiniz dahi olsa telefon kurcalamayın... nişanlı kıza gelince madem öğrendiniz bu kadar döktünüz herseyi ben olsam söylerdim çünkü kuzenim yasadi ayni durumu eşcinsel biriyle evlendi aile biliyormus ve bilerek belki duzelir demisler sonuç boşandı bu tarz evliliklerin sonu aynı genelde eğer bu işi ortaya çıkarıp bu kadar yaydıysanız devamını da getirin bari kızın başı yanmasın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X