Acaba düşük mü yaşıyorum

Ben 14. Haftaya kadar kanamalı ve icerdede kanama alanli gecirdim cok sukur simdi 20. Haftaya giricez.
Iyi dusun iyi olsun.
Ama bol bol dinlen kalkma ayaga sana tavsiyem.
Insallah saglikli alirsin kucagina
Kanama alanini nasil tedavi ettiniz?Ayni durumu yaşıyorum sürekli yatiyorum sabah aksam 200+200progestan ve haftalik proluton igne vuruluyorum... uzanma seklinden bile süpheye düştum yan yattiğımda suçluluk hissediyorum lütfen biraz bilgi verir misiniz?

Kanama alanini nasil tedavi ettiniz?Ayni durumu yaşıyorum sürekli yatiyorum sabah aksam 200+200progestan ve haftalik proluton igne vuruluyorum... uzanma seklinden bile süpheye düştum yan yattiğımda suçluluk hissediyorum lütfen biraz bilgi verir misiniz?
Ben hem dusuk tehlikesi hemde covidden 11 gün hstanede kaldim progestoran ve oksapar kan sulandirici kullandim hala az bise kanama alanim progestoran kullaniyorum ama hep yattim kalkmadim hic yerimden. Ve guzel beslen ben baska bise yapmadim ama yatma sekliyle alakasi yoktur.

Ben hem dusuk tehlikesi hemde covidden 11 gün hstanede kaldim progestoran ve oksapar kan sulandirici kullandim hala az bise kanama alanim progestoran kullaniyorum ama hep yattim kalkmadim hic yerimden. Ve guzel beslen ben baska bise yapmadim ama yatma sekliyle alakasi yoktur.
Tesekkür ederim cevabın icin.. hic kalkmadim derken sadece yemek ve tuvalet dısında igneler ve doktor kontrolu icin hareket ediyorum ...

kizlar ben de boleyim kahverengi basladi kanama oldu hastaneye yattim tekrar kahverengi ongunu gecti camur gibi wc disinda yatiyorum yan yatinca karnim aciyor

progestani kandaki seviyeyi olcup ona gore mi verdi

Kanamada artış olduysa mutlaka acile gidin, gerekirse başka hastaneye gidin.
Her kanama düşük değil tabi ama risk sonuçta. Adet kanamasından yoğun kanama yaşayıp da hamileliği devam edenler de oldu. Hiç kanama yaşamayıp benim gibi düşük yapanlar da.
Merhaba kaç haftalık gebeydiniz peki sizinle aynı durumu yaşıyorum ama bende de kanama pek yok?

Merhaba kaç haftalık gebeydiniz peki sizinle aynı durumu yaşıyorum ama bende de kanama pek yok?
Merhaba. İlk gebeliğimde 7.haftada gelişimi durmuştu. Hiç kanama olmamıştı ama tüp bebek tedavisi ile gebe kalmıştım, o nedenle progesteron kullanıyordum, ondan da olabilir belki. İlaçla düşük yaptırmışlardı, sonrasında rahimde parça vs de kalmadı, 2 ay sonra tekrar denedik hatta.

Geçmiş olsun, sizin durumunuz nasıl? Nasıl bir yol izleyecek doktor?

Ben normal hamile kalıyorum ikidir düşük yapıyorum ilkinde gayet kanamalı ve parçalıydı ikincisinde pek kanama olmadı acaba daha çok yeniydi diğerine göre o yüzden mi bilemiyorum.
Doktor Rahim filmi önerdi ve bazı testler varmış onları yapmamı Bi dahakine kontrollü Bi şekilde hamile kalmamı istedi

Ben normal hamile kalıyorum ikidir düşük yapıyorum ilkinde gayet kanamalı ve parçalıydı ikincisinde pek kanama olmadı acaba daha çok yeniydi diğerine göre o yüzden mi bilemiyorum.
Doktor Rahim filmi önerdi ve bazı testler varmış onları yapmamı Bi dahakine kontrollü Bi şekilde hamile kalmamı istedi
Kanamalı ve parcalı olanda kürtaj olmusmuydunuz pekı ne kadar surmustu bu durum

Kanamalı ve parcalı olanda kürtaj olmusmuydunuz pekı ne kadar surmustu bu durum
Kürtaj olacaktım gece birden aşırı sancıyla kendim düşük yaptım yine de vakumla temizlediler parça kalması gibi durum olmasın diye kürtaja gerek kalmadı şimdi tekrar düşük yaptım çok az kanama oldu az az lekelenme oluyor doktor normal dedi küçük olduğu için sanırım

Kürtaj olacaktım gece birden aşırı sancıyla kendim düşük yaptım yine de vakumla temizlediler parça kalması gibi durum olmasın diye kürtaja gerek kalmadı şimdi tekrar düşük yaptım çok az kanama oldu az az lekelenme oluyor doktor normal dedi küçük olduğu için sanırım
Yınede tedbırı elden bırakmayın benınkı dısarıya kanamadı cok ama ıcımı tum doldumus,dr a gıtmesem kendı canımı tehlıkeye atmısım,o yuzden aman ıhmal etmeyın,

Üzgünum 8. Haftada kalbi durmuş.. kürtaj olmak istemiyorum evde düşuk yapmak isterim ama hic kanamam yok

Üzgünum 8. Haftada kalbi durmuş.. kürtaj olmak istemiyorum evde düşuk yapmak isterim ama hic kanamam yok
Benimde aynı şekilde oldu kendiliğinden düştü doktor beklemenize gerek yok dedi ama ne kadar sürecek tekrar gebe kalmam cok merak ediyorum

Kanamada artış olduysa mutlaka acile gidin, gerekirse başka hastaneye gidin.
Her kanama düşük değil tabi ama risk sonuçta. Adet kanamasından yoğun kanama yaşayıp da hamileliği devam edenler de oldu. Hiç kanama yaşamayıp benim gibi düşük yapanlar da.
Ne zaman fark ettin canım düşük yaptığını.

Kalp atışı muayenesi için 7.haftada gitmiştik, doktor söyledi. Tüp bebek tedavisiydi, progesterom kullandığım için kanamam olmadı sanırım.
Ben kalp atışını duydum iki aylık hamileyim fakat hiç mide bulantısı yaşamıyorum acaba diyorum düşük mü oldu diye tedirgin im

Ben kalp atışını duydum iki aylık hamileyim fakat hiç mide bulantısı yaşamıyorum acaba diyorum düşük mü oldu diye tedirgin im
O tedirginliği hepimiz yaşadık, ben her muayeneye gittiğimde acaba yaşıyor mu diye panik halinde gidiyorum, tansiyonum 17’lere çıkıyor.

Mide bulantısı yaşamamanız çok güzel, ben 2.ayda yaşadım bulantıyı, 1,5 ay sürdü. Sadece akşamları olurdu ve hiç çıkarmadım. Sadece yemek yiyemiyordum, hep peynir ekmekle vs beslenmiştim. Bulantı yaşamayan çok hamile var, bence çok şanslısınız.

X