acaba sadece benim mi böyle:(

sensizhicim

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2011
216
18
arkadaşlar bikini ve üst bacak bölgem birleşmiş durumda ve siyah siyah kıllar mevcut . kaçtır sir ağda yapmama rağmen hep kıllarım çok sert çıkıyor.
mesela bugün yapıyorum ağdamı 2 3 gün sonraya uçları görünmeye başlıyor o kadar sinir bozucu ki anlatamam sanki hiç ağda yapmamışım gibi :KK43:
elimi sürüyordum batıyor. ne yapmam gerek bilmiyorum benim gibi olan var mı ya hiç sanmıyorum:KK43:

evet üsteki arkadasin dedigi gibi daha önce jilet vurduysan artik hep öyle olur benim arkadasimda jilet vurmustu artik dahada artiyor killari ve daha cok sertlesiyor...

Jiletle vurduğun zaman öyle oluyor . Bende yeni ağdaya geçiş yaptım hala kıl köklerim sert ve çabuk çıkıyor yavaş yavaş incelip geç çıkmaya başlayacaktır azıcık sabret :KK34:

ayyy anlıyorum seni...
aynı öyleydim bende belki dahada kötü..
bacaklarım fln berbattı..
çözüm epilasyon bence..
ben çok memnunum şimdi epilasyonlu halinden

Azalma var, 2 ay once bikini bolgemi aldim ilk defa hala yok dencek kadar az tek tuk cikti.
Yavas yavas tamamini almaya niyetliyim. Canim biraz tatli oldugu icin tamamini alamadim.
Insallah onumuzdeki ay tamamini almayi beciririm:KK1:

ah canim ah ne yapacagiz bilmiyorum... bu tüylerden kurtulamiyoruz...
daha gecen pazar bacaklarimi aldim bugün yine diken diken.... benimde üst bacaklarimda var... aslinda saka maka bir yana her yerimde var,
göbek, gögüs arasi, belimde ya heryerimde ince incede olsa var ve hic hoslanmiyorum.... ama heryeri almiyorum... alamamda galiba yoksa 2 günümü alir.... sirf bu yüzden evlenmekten bile korkuyorum....
ah ah Allah yardimcimiz olsun...

yani canim demek istedigim birtek sende öyle degil, hemen hemen herkesin böyle bir derdi var...

ah canim ah ne yapacagiz bilmiyorum... bu tüylerden kurtulamiyoruz...
daha gecen pazar bacaklarimi aldim bugün yine diken diken.... benimde üst bacaklarimda var... aslinda saka maka bir yana her yerimde var,
göbek, gögüs arasi, belimde ya heryerimde ince incede olsa var ve hic hoslanmiyorum.... ama heryeri almiyorum... alamamda galiba yoksa 2 günümü alir.... sirf bu yüzden evlenmekten bile korkuyorum....
ah ah Allah yardimcimiz olsun...

yani canim demek istedigim birtek sende öyle degil, hemen hemen herkesin böyle bir derdi var...

benimki daha beter gibi geliyor bana yaaaa :KK70:
tüy gibi olsa neyse bildiğin erkek sakalı gibi kıl şeklinde çıkıyor bacaklarımda bikini bölgemde. iğrenc bir goruntu :KK43:
bende evlenmekten korkuyoreeeee :KK70:

canım hep ağdayla alacaksın başka çözümü yok hiç jilet falan vurma bir daha sabırlı ol. ben de jiletle alıyordum iyice yayılmıştı bacağımla birleşmişti. ağdaya geçtim 2 yıldır ağda kullanıyorum ve yumuşadı artık :KK70:

merhaba arkadaşlar birçok bayan gibi benimde sorunum var ben 18 yaşındayım ve bayadır jilet kullanıyorum koltuk altım ve bacaklarıma arada ağda yapıyorum 1-2 kez yapmışlığım var fakar artık rahatsız olmaya başladım siyah siyah çıkmasından ağda yapmaya karar verdim turuncu ağdalardan aldım ve genital bölgeme yaptım çok acıdı üst tarafını bitirdim fakat alt tarafına yapamadım nasıl yapa bilrim ve hangi ağdayı kullanmam gerekiyo yardımcı olursanız çok seviinirim şimdiden teşekkürler

X