Acemi kedi annesi

benim sıpa m 4 buçuk yaşında hala sevdirmiyor kendini. işi düşerse hasta olursa gelir göğsüme yatar iyileştiği an tokatı basar. yapacak bişey yok. eşime diyorum biz bunun hizmetlisiyiz diye. hanımefendi rahat etsin diye çalışıp didiniyoruz ama yine yaranamıyoruz. :)

Kediler nevresime özelliklede geceleri bayılır 🤣 zıplarlar oraya buraya gündüz uyudum şimdi kölelerimi uyandırma zamanı 🤣
Aynen o mod. Dün evdeydim. Nasil usluydu gündüz. Yeminle cocuklar geldi eve saat 16 i geciyordu biraz. Allahim cin girmis gibiydi kedi 😂 dun esim kapiyi kapadi yatak odasinin. Kac gecedir uyutmuyor diye. Kuzum sesi cikmadi. Gece indim asagi yoklamaya. Hemen fiti fiti ayagimin dibinde bitti. Suan esim evde degil geldi benimle odaya. Yine cin girmis gibi 😂😂
Yatagin basinda dolanip ustume atliyor 😂

Aynen o mod. Dün evdeydim. Nasil usluydu gündüz. Yeminle cocuklar geldi eve saat 16 i geciyordu biraz. Allahim cin girmis gibiydi kedi 😂 dun esim kapiyi kapadi yatak odasinin. Kac gecedir uyutmuyor diye. Kuzum sesi cikmadi. Gece indim asagi yoklamaya. Hemen fiti fiti ayagimin dibinde bitti. Suan esim evde degil geldi benimle odaya. Yine cin girmis gibi 😂😂
Ya keşke benim olsa hiç uyumasam o hallerini çok ariyorum hemen büyüyorlar 🥲

Allahim ısırırım ben onu var ya, kuzu sıkıştırıp mincirsana😍🤩🥰😘

Nereye ziplasam diye hesap yapiyor 😂
16709626197193938659435542753937.jpg

Cok sapsik yeminle
@yenGEnC tam dedigin gibi degil ama oynarken sirt ustu yatiyor cok sIk 😂 hemen karnini seviyorum.
Buzdolabi motoru mu bilmem 😂 motor gibi bir sekilde 🤭🤭 indi ustumden,abisi
Sevdirmiyor normalde. Ustume yatmasina cok sasirdim zaten. Kucagima aliyorum,kacacak delik ariyor.
Ilk ay evde tek kalmasin deniliyormus ama 5.gun mecbur tek kaliyor 8 saat.
Eve gelir gelmez kedi oyuncagini alip oynuyorum. Birkac dk sonra gidiyor. O yuzden de dedim herhal sevemiyecek beni 🥹
Yaa benim kendim ilk geldiginde 2 aylikti asla kendini sevdirmez temas sevmez surekli kacar bas bas bagirirdi. 5 ay olcak bizimle . Gunde 4 5 kez kucagima cikar beni sev diye bi miyavlamasi var oni yapar guzel bi masaj yapar kucagimda uyur 😍 zamanla huylari degisiyor tabii size daha cok alisabiliyorlar her kedi de ayni dwgill

X