acemisirine diyet günlüğü

acemisirine

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2011
139
0
Kesin kararimi verdim yarin basliyorum, insaallah gün be gün ne yapiyorum nasil yaptim, dogrulari eksikleri

kacamaklari burada paylasiyorum, artik ceki düzen vermenin vakti geldide geciyor..

Bi yerde dur demesini bilmek gerek ve kararlarin üstünde sabit sekilde durulmali...

165 boyundayim ve 110 kg

Her nedenden olursa olsun aldik iste, tabii hastaliktan dolayi idi ama ne demisler, hersey bi bahane,

simdi verebilmesinide bilmek gerek..

GÖRELIM MEVLAM NEYLER;
NEYLERSE GÜZEL EYLER...

motive eden, azmimi artiracak sözlerinizi esirgememeniz dilegimle...

ISTEYEN HERKESE BASARILAR

-HERSEY KAFADA BASLAR KAFADA BITER-

:KK52: bence bu akşamdan başla yarın beklemek için geç olabilir:KK66: akşam yemeğinde ekmek bir dilim yemekle işe başlayabilirsin :KK51:

:)

yarin ama tarih belli yapilacaklar belli

ama bu geceden tabiikii ne var ne yokk tikmak da yok ..

selam bacim,gazan mübarek ola....

güya ayin 3 de miydi ne bende basladim ama:KK43::KK43:

fakat bu böyle devam etmez yaaa istedigimi giyemiyorum,yakismiyor.....

mecbur artik yarin bende basliyacam.....

168 boyunda dün tartildim 89 civariydi:KK43:

canim bak sen benden daha sanslisin :)

kilo olarak bile aramizda 20 kg mesafe var :) :) :)

sen dahda yakinsin verecegin kg´ye..

Ben o kadar kafayi tirlattim kine kendime toplam 16 haftalik bi diyet plani yaptim,

yani her iki haftada diyet degisecek, kafa biraz degisik seylere verecek yani ille suda olsaydi hayatimda

demiyecegim, yaniii iki haftada bi yenilik..

bu zaman zarfinda ne kadarmi vermek istiyorum valla verebildigim kadar vermek istiyorum, araya sayi koymadim

olmak istedigim kilo belli, belki bunun icin 3 yada dörttane 16 haftalar gececek ama -ARTIK YETER-

bi yerden baslamali...

baslayipta yarida birakmak elbette iyi degil ama önemli olan biraktiginda baslayabilmektir..

ve sende yarin basliyacaksin ve basaracaksin bak gör :) :) :)

hoşgeldin. dediğin gibi başlangıcını merakla bekliyoruz o zaman. yarın normalde listen ne önce onu paylaş sonra yediklerini. bizde listeye ve yediklerine göre yorum yapalım.

canim cok pis bisey bu kilolarla yasamak,ben hiiiiiiiiiic ama hic kimseye inanmam kilolu olupta memenunum,kendimimi iyi his ediyorum diyene,külliyen yalan-YALAAAAAANNNN-

aklinca insanlar kendi kendilerini kandiriyorlar:KK19:

yaaa ben daha bir iki ay önce mi ne 80 kiloydum,,,yok yaaa niye kilolar benim efendim olsun ki????ben onlarin efendisi olacagim....düsün yaaa insan iki ay gibi bi sürede 8-9 kilo alir miii:KK52:

yok canim sende usanma basaracaksin!!!!!!

yasin kac canim,evlimisin???

canim ben bekarim ve 30 yasindayim ...

bu ara tabiikii basaracagiz sende bende isteyen herkes,

hersey kafada basliyor kafada bitiyor, insaallahhh da bu azimle devam edersek basaririz...

önemli olan birakmamak :) :) :)

ya sen evli bekar yas ???

hoşgeldin. dediğin gibi başlangıcını merakla bekliyoruz o zaman. yarın normalde listen ne önce onu paylaş sonra yediklerini. bizde listeye ve yediklerine göre yorum yapalım.

yarinki "HERSEY GÜZEL OLACAK" kampamyamin menüsünde

sabah:
1 fincan kahve (bir kasik seker ile) yanina bir dilim siyah tost (üstüne bir peynir dilimi)

öglen:
ispanak yemegi, bir yumurta ve bir domates

aksam:
bolca salata tüketimi ve 1 porsiyon balik

ins 2 litre de su tüketimi bakalim :) :) :) :)

Kesin kararimi verdim yarin basliyorum, insaallah gün be gün ne yapiyorum nasil yaptim, dogrulari eksikleri

kacamaklari burada paylasiyorum, artik ceki düzen vermenin vakti geldide geciyor..

Bi yerde dur demesini bilmek gerek ve kararlarin üstünde sabit sekilde durulmali...

165 boyundayim ve 110 kg

Her nedenden olursa olsun aldik iste, tabii hastaliktan dolayi idi ama ne demisler, hersey bi bahane,

simdi verebilmesinide bilmek gerek..

GÖRELIM MEVLAM NEYLER;
NEYLERSE GÜZEL EYLER...

motive eden, azmimi artiracak sözlerinizi esirgememeniz dilegimle...

ISTEYEN HERKESE BASARILAR

-HERSEY KAFADA BASLAR KAFADA BITER-
Madem böyle bir karar vermişsin öncelikle tebrikler Bende sana yardımcı olmak istedim Ben 1 ay önce Dukan diyetini uygulamaya başladım ve 1 ayda tam 8.5 kilo verdim.Aynı diyete teyzem de benimle beraber başladı O da tam 10 kilo verdi(Başlarken 105 kilo idi) Son derece etkili bir diyet Kesinlikle tavsiye ediyorum

Madem böyle bir karar vermişsin öncelikle tebrikler Bende sana yardımcı olmak istedim Ben 1 ay önce Dukan diyetini uygulamaya başladım ve 1 ayda tam 8.5 kilo verdim.Aynı diyete teyzem de benimle beraber başladı O da tam 10 kilo verdi(Başlarken 105 kilo idi) Son derece etkili bir diyet Kesinlikle tavsiye ediyorum

tesekkür ederim tavsiyene, herseye acigim inan bana :) YETERKI YILMIYAYIM VE BU KARARDA DURAYIM,

valla diyetin seklini semalini, yani icerigini bana gönderirsen cook sevinirim yaaaa :)

tesekkür ederim tavsiyene, herseye acigim inan bana :) YETERKI YILMIYAYIM VE BU KARARDA DURAYIM,

valla diyetin seklini semalini, yani icerigini bana gönderirsen cook sevinirim yaaaa :)

Ben kararlı olacağına inanıyorum hatta kararlı olmanı bekliyorum Çünkü daha ne kadar bu kilo olayının esiri olmaya devam edeceğiniz Buna artık dur demenin zamanı geldi Öyle değil mi? Aşağıdaki adresten tüm detaylara ulaşabilirsin.
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...rimiz/384581-dukan-diyeti-deneyimlerimiz.html

Ben kararlı olacağına inanıyorum hatta kararlı olmanı bekliyorum Çünkü daha ne kadar bu kilo olayının esiri olmaya devam edeceğiniz Buna artık dur demenin zamanı geldi Öyle değil mi? Aşağıdaki adresten tüm detaylara ulaşabilirsin.
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...rimiz/384581-dukan-diyeti-deneyimlerimiz.html

Haklisin, hemde sonuna kadar haklisin... Tesekkür ederim.. artik arada bi takip edersin beni :)

su hazirlamis oldugum listeler bi bitsin, duraksamadan insaallahh devam yola.. sonra en son patlamayida kusan diyeti

ile de yaptimi :) bi kutlama yaparizzz :)

bende yarın zayıflamak için çalışmalara başlıyorum canmmm ne tesadüüüüüf :KK70:
çok güzel her şey evet..ben de 1.58 boyundaym kilom 86..hedefim 30 kilo vermek ama tabiki uzun vadede..
umarım başarabilirimmmm..çok heyecanlıyıııımmm:)))

bende yarın zayıflamak için çalışmalara başlıyorum canmmm ne tesadüüüüüf :KK70:
çok güzel her şey evet..ben de 1.58 boyundaym kilom 86..hedefim 30 kilo vermek ama tabiki uzun vadede..
umarım başarabilirimmmm..çok heyecanlıyıııımmm:)))

insaallah hep beraber basaracagiz, bu yola girdik artik...

simdiden hepimiz adina cook seviniyorum...

Yeni gün, Yeni bir basari bizi bekliyor :)

Bugün ilk günüm ve kendimi simdilik cooook iyi hissediyorum :) :) :)

Daha dur degilmi ama gercekten artik iyice kararliyim, insaallah bu kararlilik iki gün üc icin degildir...

Tek zorlandigim noktanin ne oldugunu yazmak istedim, megerse midemin acligindan degilmis yaptiklarim...

simdi diyet yapiyorum yaa, farkindayim aslinda bir dilim ekmek üzerine peynir ile de doyuluyor, yada ne bileyim

bir bardak kahve yada cay da yeterli geliyor ama benim megerse gözüm doymuyormus... yaniii göz gördükce beynim

ye yiyebildigin kadar, yemekte ne var ki, zararsiz :) :)

biliyorum baslangic icin biraz abartili baslamisim ama ilk basariyi görünce muhakkak azmim daha cook artarcaktir...

ve ilerlemeye devam..

Halen daha o bir bardak kahvemi yudumluyorum, keyfini cikara cikara...

-HERSEY COOOK GÜZEL OLACAK HEMDE COOOOOOOOOOK-

acemişirine kolay gelsin, bende bugün diyetime devam ediyorum ve motive olmaya ihtiyacım var. 1 hafta sıkı bir diyet uygulayıp öbür hafta deli gibi yemekten
vücudum kendini şaşırdı.:KK9: 2 aydır da 54 kilonun altına düşemedim hedefim 46 olmak ve bu sefer pes etmiycem. haydi bakalım!!!

X