acemisirine diyet günlüğü

canım sen çok az yıyormussun gıbı geldı bana ama :44:
cok fazla sıkma kendını, sonra normal yemege basladıgında hoop geri alırsın.

az yedigimin bende farkindayim simdilik bi yaramazlik yok, bu böyle zayiflayana kadar gidecek :)

bakalim bende anlam veremdim belki yeni baslamis olmamin verdigi motive olsa gerek belkide beyin artik

benimle ayni fikirdeki inan canim birsey cekmiyor :) :) :)

belkide bir kandirmacak sonradan pat diye yemege basliyacagiz bilmiyorum, bede firsattan istifade ne kadar

alirsirsam az yemege o kadar alisirim beslenme degisikligine :) :)

hadi bakalim, sen diyet yapiyormusun ???

az yedigimin bende farkindayim simdilik bi yaramazlik yok, bu böyle zayiflayana kadar gidecek :)

bakalim bende anlam veremdim belki yeni baslamis olmamin verdigi motive olsa gerek belkide beyin artik

belkide bir kandirmacak sonradan pat diye yemege basliyacagiz bilmiyorum, bede firsattan istifade ne kadar

yapıyorum, beklerim günlüğüme, 3 hafta oldu başlayalı. 50,4 dum. 48,7 oldum anca. :44:

sevgili acemişirine :)))))bende bi süredir düşe kalka diet yapıorum,zayıf insanlara bakıorum; senın bugün yazdıkların gibi azıcık şeylerle beslenıolar,bişicikde olmuyo onlara :))demkkı anormal bişi yok yaptıklarımızda,ben kendımde şunu farkettım benımde gözum ac mıdem dııl,ağzım boş kalmaya alışkın diiil,çareyi şöle buldum,sıvı tüketıorum,çeşit çeşit bitgi çayları war,rengarenk :KK1: hep elimde onalrdan.... pc başında iken ,kitap okurken,tv izlemem çok şükür,hep bi biskwi,çıkolta,sandwç yerdım,artık kendımı sıvılara wurdum sonumz hayır gele, bide sen çok az kaldı derken neyı kasdedıosun,dietınn bı suresı mı war yoksa alışma dewresnden mı bahsedıosun ,:KK54:

sevgili acemişirine :)))))bende bi süredir düşe kalka diet yapıorum,zayıf insanlara bakıorum; senın bugün yazdıkların gibi azıcık şeylerle beslenıolar,bişicikde olmuyo onlara :))demkkı anormal bişi yok yaptıklarımızda,ben kendımde şunu farkettım benımde gözum ac mıdem dııl,ağzım boş kalmaya alışkın diiil,çareyi şöle buldum,sıvı tüketıorum,çeşit çeşit bitgi çayları war,rengarenk :KK1: hep elimde onalrdan.... pc başında iken ,kitap okurken,tv izlemem çok şükür,hep bi biskwi,çıkolta,sandwç yerdım,artık kendımı sıvılara wurdum sonumz hayır gele, bide sen çok az kaldı derken neyı kasdedıosun,dietınn bı suresı mı war yoksa alışma dewresnden mı bahsedıosun ,:KK54:

Az kaldi derken, aslinda yolun basindayim bunu bende biliyorum.. Ama bu söz de diger sIk kullandigim kelimeler gibi

cook hosuma gidiyor, sanki az kaldi iki gün sonra zap zayifim gibi, sanki az kaldi 2 saat sonra diyetim bitiyor gibi,

sanki az kaldi an be an bir iki saniye sonra hersey süper olacak gibi... Iyi bisi, Hergün basariya bir adim daha

yaklasiyorum, demekki az kaldi öyle degilmi :) yani hergün bir adim daha mutlu olmak icin geciyorsa,

mutlulugumuzun sonucunada coook az kaldi :) Sonucta insaallah diyetimizin bir süresi vardir dimi, yani ömür billah

zayiflamak icin diyet yapmak zorunda kalmayiz.. Yani istedigimiz forma gelince, ayni olmasada dikkat edici

beslenme sekilleriyle dikkat ederiz artik oda diyet sayilmaz :)

sanada bol basarilar diliyorum canim benim... Arada bi buralarda görüselim, seninde varsa tabii diyet günlügün

oralarada bi geleyim :) ziyaret edeyim seni...

Evet, baskalarida az yerken bisi olmuyor, hele ben az yemisim hic bisi olmaz :) bu kilo beni bir ömür

tok tutar biraksam :) :) :)

saka maka bi yanada insaallah basaracagiz, ben daha yolun basindayim ve coooooooooooook kilo vermem gerek

ama verecegim insaallah, ya sen ne kadar vermelisin???

bu ara canim günlük, bugünü de atlattik bakalim...

Biraz zor bi gündü ama hadi hayirlisi... su aksamki börek fasli neydi evde..

gözüm kaldi kaldi kaldi kaldi :KK43: :KK43: :KK43: gelen bi cesit bisi getiriyor, gelen bi cesit bisi getiriyor...

ya bu kadarmi bir insanin gözü beyninden fazla calisir yemege yaaa :):)

sükür bugünde bitti, yarin insaallah 6. günün basindayiz hersey coook iyi olacak...

Yarin zorlanmiyacagim.. Ne börekler ne cörekler beni zorlamiyacak..

Onlari görürken bile hayirrrr istemiyorum, gözüm bile cekmiyor, midem istemiyor dicem...

Biraz daha gayret, biraz daha caba, pes etmek istemiyorum ?????

olmaz olmamasi gerek... Buraya kadar getirdim, burdan sonra birakmak olmaz???

Eger bugün birakirsam yarin birakirsam bidaha kolay kolay basliyamam ne olacak o zaman basarim???

Ne olacak "hersey iyi olacak" sözlerim????

Ah gözüm ben seni ne kadar da alistirmisimmm bol bol yemekleri görmeye ve tabii onlari yemege :KK43:

ama pes etmek yokkk, YAPMAKTA YIKMAKTA BENIM ELIMDE.. INSAALLAH YAPAN OLACAGIM; VE BASARACAGIM..

-HERSEY IYI OLACAK- ha gayret ha gayret... dayan...

Az kaldi derken, aslinda yolun basindayim bunu bende biliyorum.. Ama bu söz de diger sIk kullandigim kelimeler gibi

cook hosuma gidiyor, sanki az kaldi iki gün sonra zap zayifim gibi, sanki az kaldi 2 saat sonra diyetim bitiyor gibi,

sanki az kaldi an be an bir iki saniye sonra hersey süper olacak gibi... Iyi bisi, Hergün basariya bir adim daha

yaklasiyorum, demekki az kaldi öyle degilmi :) yani hergün bir adim daha mutlu olmak icin geciyorsa,

mutlulugumuzun sonucunada coook az kaldi :) Sonucta insaallah diyetimizin bir süresi vardir dimi, yani ömür billah

zayiflamak icin diyet yapmak zorunda kalmayiz.. Yani istedigimiz forma gelince, ayni olmasada dikkat edici

beslenme sekilleriyle dikkat ederiz artik oda diyet sayilmaz :)

sanada bol basarilar diliyorum canim benim... Arada bi buralarda görüselim, seninde varsa tabii diyet günlügün

oralarada bi geleyim :) ziyaret edeyim seni...

Evet, baskalarida az yerken bisi olmuyor, hele ben az yemisim hic bisi olmaz :) bu kilo beni bir ömür

tok tutar biraksam :) :) :)

saka maka bi yanada insaallah basaracagiz, ben daha yolun basindayim ve coooooooooooook kilo vermem gerek

ama verecegim insaallah, ya sen ne kadar vermelisin???

benım yolumda azzzzcık uzun 40 kg kadar :KK1:ama ben çok acelecyım hızlı wermk ıstyrm,5 gunde 5 kg dıetı yaptm mesela,4.200 gr werm,şimdide az az yıyerek bi süre dewam etcem sonra o dıyetı bı kez daha yaparım felan iştee ammannn nebılııım dıet zor zanaaatttt

benım yolumda azzzzcık uzun 40 kg kadar :KK1:ama ben çok acelecyım hızlı wermk ıstyrm,5 gunde 5 kg dıetı yaptm mesela,4.200 gr werm,şimdide az az yıyerek bi süre dewam etcem sonra o dıyetı bı kez daha yaparım felan iştee ammannn nebılııım dıet zor zanaaatttt

bozma morelini canim :), bendede ayni senden bi on kilo fazla vermeyi düsünüyorum :)

bu ara elma diyetini okuyorumda ne yapsam diye düsünüyorum yani kafami allak bullak etti bu :) :)

resimleri görseydim derdim hmm tamam ama kizin daha resimlerini bi türlü göremedim :)

yapacagiz, basaracagiz canim, bak ikimiz neredeyse ayniyiz lütfen tamam pes etmek yook :)

Sayin günlügüm,

bugün 6. ci günümüz seninle ve ben halen daha tartiya cikmadim... Dogrusu kendimde de hafiflikten baska bisi hissetmiyorum... Sanirim sadece az yeme aliskanligi kazandim, biliyorum buda büyük bisi ama inan bana bol gelen bisi yook :KK43:.. Yada ben fark etmiyorum...

Umudumu kirmakta istemiyorum ve biliyorum bugünden yarina da istedigin kiloya gelemezsin... Nasil zamanla aldiysam kilolari zamanlada verecegim...

Birde üstüne üstelik sanirim yavas yavas motivemide kaybediyorum bu sefer ne göz ne mide..

Mantikla duygularim karisti birbirine... Mantigim daha dur bismillah ne yaptinda ne görecen hele söyle bi ay gecsin diyor duygularimsa amannnn zaten yapamicaksin der gibi havada.. Hos simdi günahinida almim öyle demir ama öyle hissettiriyor :KK43:

Bir bardak kahvemi ictim, iki patates ve iki yumurta cekti bugün canim...

Ne peynir, ne recel ne ekmek buda iyi bi isarette, ya sabirsizim, ya motivem azaliyor yada ben su an bocaliyorum :)

Artik bakalim hayirlisi

Hersey güzel olacak bunada cook inaniyorum ama iste........

bugün diyetimin 7. günü...

idare eder bir gün, morel olarak en iyisimi hic cevaplamayim :) ama diyet halen devam ediyor...

hersey yolunda diyet olarak..

Neler yedim ictim diye soracak olursan yumurtali patates karisimi yedim, misirli mantar kavurmasi yedim hepside

birer porsion vardi yoktu :)

sonra tabii birde bir bardak sekersiz bitki cay ictim, hareket olarak, yarim saat yürüdüm, hava soguktu

canim birsey yapmak istemedi, evime geri döndüm :) :)

hadi bakalim daha ne kadar dayanabilecegiz..

Az kaldi ha gayret diyorum ama pek de hevesim yok acikcasi... Sonucu istiyorum ama motivasyon azaldi :KK43: :KK43:

simdi eve geldimm günlügüm...

simdiye kadar sabahtan haric hic birsey yemedim ama bir bardak kahve ictim bir kesme sekerli...

canim hic bisi istemiyor ama sanirim ayni etegimi bugün giymis olmam ve halen bi degisiklik hissetmemis olmam

beni biraz hüzünlendirdi...

Ama motiveyi kaybetmek istemiyorum basaracagiz... yapacagiz...

hersey iyi olacak ve bu kilolu günler geride kalacak...

ne olursun simdi pes etme.. Morelini güclü tut...

yarin daha iyi bir gün bak, 8. güne giriyorsun daha ne istiyorsun :) :) :)

ben geldim :)

hersey yolunda merak etme, dün bi gerilim yasiyorduk ama sükür toparlandik...

Bak gör bu pazar tartildigimda sen bile inanamiyacaksin :)

herseyin ne kadar sahane ve ne kadar iyi olduguna...

kilo gittikce icindeki arzu ve heves daha da kabaracak hersey coook güzel olacak...

Bugün yediklerime gelince, is nedeniyle de iyi oldu

sabah bir dilim ekmegi bir dilim peynirle yedim, iki bardak bitkisel cay ictim, bol su tüketiminde bulundum ve

simdiye kadar da iki meyve...

Birazdan tekrar cikiyorum, aile gezisi yapacagim canim o yüzden, görüsmek dilegi ile...

HERSEY COOK GÜZEL OLACAK..

güzellige ve yeni günlere yaklasiyoruz az kaldi... bak gör.. bu pazar tartildigimda baska bi kilo ile karsina cikacagim

ve devam :)

hayat sen ne güzelsin, ben ne güzelim, icim ne kadar rahat, ne kadar mutluyum...

SEVGI DOLU GÜNLER DAIMA BIZIM OLSUN

canim benim ben geldim.. Bugün 8. günüm :)

ve hersey yolunda hic merak etme, birde su tüketimi yapabilsem hersey daha kolay olacak ama

metabolizmamasaallah subhanallah iyi isliyo, yani yavas yavs parmaklarimin degistigini etegimin bolardigini bende

fark ediyorum ama bu hersey demek degil...

Ha gayret bak bu pazar tartilacagim ona göre, pes etmek yook...

Bakalim ne kadar vermisiz bu iki haftada..

Sonra bi iki hafta daha bi iki hafta daha aman Allah´im tam istedigim kilom...

Kendi kilom, zamaninda hosuma giden kilom... Hayali bile süper... Bu hayali, eski günleri tekrar yasamak

ikimizin elinde günlük.. Sen yazdiklarimi aklinda tutarak bende uygulayarak yine rahat bi hayata gecis

yapabiliriz...

Bu ara bugün bir tek cay ictim baska bisi cekmedi canim :) :)

ama öglen davetliyim, muhakkak orada bisiler atistiririm :)

hadi günlük is cagiriyor görüsmek üzere..

canim benim ben geldim.. Bugün 8. günüm :)

ve hersey yolunda hic merak etme, birde su tüketimi yapabilsem hersey daha kolay olacak ama

metabolizmamasaallah subhanallah iyi isliyo, yani yavas yavs parmaklarimin degistigini etegimin bolardigini bende

fark ediyorum ama bu hersey demek degil...

Ha gayret bak bu pazar tartilacagim ona göre, pes etmek yook...

Bakalim ne kadar vermisiz bu iki haftada..

Sonra bi iki hafta daha bi iki hafta daha aman Allah´im tam istedigim kilom...

Kendi kilom, zamaninda hosuma giden kilom... Hayali bile süper... Bu hayali, eski günleri tekrar yasamak

ikimizin elinde günlük.. Sen yazdiklarimi aklinda tutarak bende uygulayarak yine rahat bi hayata gecis

yapabiliriz...

Bu ara bugün bir tek cay ictim baska bisi cekmedi canim :) :)

ama öglen davetliyim, muhakkak orada bisiler atistiririm :)

hadi günlük is cagiriyor görüsmek üzere..

Yazdıklarını okuyor motive oluyorum. Allah razı olsun senden:) Sakın günlük yazmayı bırakma. İnşallah hepimiz başaracağız. Senin deyiminle az kalldıııı:) Ben de 8 kg vermeye çabalıyorum yarın tartılcam bakalım bişiy fark edecek mi:KK52:

Sayin günlük...

Seni cook ihmal ettim kusura bakma.. 8. günden sonra fazla vaktim olmadi girmeye ama bak bugün yine buradayim ve bugün bizim birlikte 12. günümüz.. :)

Evet sükür bugüne kadar geldik...

Hersey cook daha iyi olacak buna inan olurmu...

Bir kac gündür girme firsatim olmadi o yüzden de seni ihmal etmek zorunda kaldim ama hic merak etme diyet diye tanimladigim ne varsa devam ediyor.. Yanii bozmadim.. Dikkatli yemegi... Bi kacamak yapmadim..

Insaallah tartida bizi mahcup düsürmez... :) :)

görüsürüz canim benim...

Yarin bu hafta ne yediysem onlari yazarim ki, aklimizda bulunsun hani :)

Son düzenleme:
X