acıbadem hastanesi hakkında...

Biz Bakırköy Acıbadem e gidiyoruz. Benim hamilelik kontrollerim , doğumum , oğlumun aylık kontrolleri vb. hep burada yapıldı. Ayrıca oğlumun bacağı kırılmıştı ve problemli bir kırıktı , ameliyatını burada yaptırdık. Hiç problem yaşamadık . Çok ilgili ve yardımcıydılar.

arkadaşlar bende bugün tüp bebek tedavisi için maslak acıbademe gittim doktorum çok ilgiliydi sakın düşünmeyin tüp bebek için gelinince çok iyi olunur diye. biz zaten oraya herşeye hazır olarak gitmişiz tüpüm tıkalı olduğu için sadece tüp bebek dedi bazı hastaneler(!) buradaki doktorum ise bizim korkudan dememe yapmadığımızı anladığı için tüp bebeğe başlamadan normal yolla denememizi söyledi daha sonra olmazsa deneriz başkası olsa hazır yolunmaya gelmiş tavuk hemen tedaviye başlayalım derdi. ben şikayet yazmaya kalksam benim ölümüme neden olacak olan hastaneyi yazardım. herkes en ufak birşeyde şikayet etmeye pek meraklı...

Bizde Acıbadem Kozyatağı Hastanesine gideriz .Doktorları iyi eğitimli , insan ilişkileri kuvvetli insanlar . Özellikle kadın doğum doktorlarına çok güweniyorum .
Ancak ; hasta danışmanlarının insan ilişkileri konusunda yeterli eğitimi aldıklarını düşünmüyorum . Bir çok arkadaşım da aynı düşüncede ...

arkadaşlar bende bi süre özel hastanede çalştım size şu kadarını söyleyeyim karnesiyle gelen hasta değerlidir ama ücretli hasta daha da değerlidir para tahsilatı yapılınca değeriniz biter ve şunuda söyliyeyim karneyle gitttiğnizde özel hastanelerin bi programı var sizin kaydınız oraya yapılıo oradan sgk ya gidiyor orada tüm masraflar çıkıo ve hastanenin alması gerekn payda çıkıo ama özeller programda çıkan paranın çok üsütünde miktarlar alıo özelelrin ismine kanmayın derim

X