Acıbadem maslak tüp bebek

Çok sevindim çok güzel bi sayı bundan sonrası içinde bülent hoca ve ekibi çok iyi. Her şeyi en ince detayına kadar düşünüyolar. Emin ellerdesin. İnşallah bebişlerine en yakın zamanda kavuşursun

Evet canım çarşamba kalp atışı için gitcez nasipse. Ama 3 gündür kanamam var dualarınızı beklerim
İnsallah bir sey yoktur canim benim saglikla devam eder benimde baska bir merkezde 7 dondurulmus embriyom var ve bir tanesi ilk denemede tuttu ama kalbi durdu ve düştü bülent hocaya gitmek istiyorum ve embriyolara genetik test yaptiemak istiyorum dondurulmus embriyoya yapiliyor mu acaba

Eğer embriyolar 3. Gün dondurulmuşsa yapılıyor canım ama 5. Gün dondurulmuş embryolara yapılmıyor die biliyorum

Merhaba
Söyledm bidaha kullan duruma göre hareket edelim dedi kullandım yine aynı yerimden kalkamadım bakalım bugün ne dicekler. Çok teşekkür ederim
Merabalar ben de octagam intralipid ikilemindeyim acaba siz octagamdan memnun kaldınız mı

Merhaba ben de octagam intralipid ıkılemindeyim önerir misinz acaba octagamı

Merhaba ben de octagam intralipid ıkılemindeyim önerir misinz acaba octagamı
Meraba Ben octagam kullandım bebişim çok şükür sağlıkla doğdu. Ama octagam mı sağladı bunu işe yaradı mı yaramadı mı onu bilmiyorum. Daha önce sağlıklı bi embriyomun kalp atışı olmadığı için ve yeni sağlıklı embriyoyu çok zor bulduğumuz için biz riske atmadık octagam kullandık. Belki diğeride fayda sağlayacaktı ama dediğim gibi zor bulunan bi sağlıklı embriyoydu riske atacak lüksümüz yoktu

Bende onu kullanacagım muhtemelen bülent hoca daha etkılı dedi. Herhangi bi yan etki yaptı mı sizde acaba

Bende onu kullanacagım muhtemelen bülent hoca daha etkılı dedi. Herhangi bi yan etki yaptı mı sizde acaba
Yok hiç bi yan etkisi olmadı. Sadece çok yavaş verildiği için çok uzun sürüyor. İlkini akşam taktırmıştık gece yarısı bitmişti. Onun dışında 3 doz yaptırdım hiç bişey olmadı

Bende geçen ay gidip bilgi ve fiyat almıştım Bülent Tıraş için. İlaçlar tüp bebek transfer sperm testi herşey içinde 100u biraz geçiyordu.
İlk etapta bülent hoca yoğun olduğu için zeynep hanım diye bi doktor muayene etti aşırı tatlı ve ilgiliydi. Gerekenleri not aldı. Sonra bülent hoca geldi kısa konuştuk. Herşey normal eylülde inşallah başlarız başarı oranı 70 dedi.
Belgin hemşire ile konuştuk gerisini. Gayet herşeyi tane tane açıkladı. Numarasını verdi herzaman sorularınızda yazabilirsiniz dedi.
Ama tabi ben daha başlamadım.
Sürece girdikten sonra nasıllar bilmiyorum.
Bekleme alanı felan aşırı yoğun ama onu gördüm ve piyasa göre pahalı biraz.
Açıkcası bende çok heyecanlıyım.
Sonra istanbulda yine Dr Soner Düzgünerle görüştüm oda aslında içime sindi ama Bülent Tıraş kadar popüler değil. Bilemedim kararsızım bende kızlar
İnşallah hak eden herkes olumlu sonuç alır

Bülent hoca çok yoğun olduğu için yumurta takibini bizzat yapmıyo. Yardımcı doktorlar ultrasonda ölçüyo not ediyo mutlaka bülent hoca görüyor ve ilacı yazıyo. Bülent hoca görmeden kafalarına göre bişeyler yazmıyorlar. Ama aşırı yoğun olduğu için ultrason takibini bizzat kendi yapmıyo. Eğer kritik bi durum varsa son yumurta takibiyse işler yolunda gitmezse falan bizzat kendi görmek istiyo. İlgi alakaları bitmiyo o konuda sıkıntı olmaz ama işte sıra beklemek gerçekten can sıkıcı. Bazen 3 saat beklediğimi bilirim ama onunda bi taktiği var sabah erkenden gitmek. 8de muayeneye başlıyolar 7buçukta orda olursanız kayıt açıp dosyayı sıraya koyuyolar ve ilk sıralarda alıyolar işiniz çabuk bitiyo. Ama eğer 8buçuk 9 gibi giderseniz öğle arasını bile bulur içeri girmek. Süreç zaten çok yıpratıcı bide kapıda saatlerce beklemek çok yoruyo ama sonucu güzel olunca herşeye değiyor

Ay inşallah kuzum.
7 senedir bekliyorum artık bi kaç saatide gözden çıkarıcaz mecbur.
Sonu güzel olsunda.

Siz de daha önce düsük olmusmuydu acaba? Octagam onun icin mi verilmişti

Siz de daha önce düsük olmusmuydu acaba? Octagam onun icin mi verilmişti
Düşüğüm çok oldu ama onun sebebi bağışıklık değildi. Serum verme sebebi sağlıklı embriyo transferi olmuştum tutunmuştu keseside büyüdü ama bebek oluşmadı. Bağışıklık hücreleri fazla çalıştığı için bebeğin büyümesine izin vermemiş olabilir dedi bülent hoca o yüzden verdi

Bana neden verdigini söylemedi de yarın soracam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…