Acıbadem maslak tüp bebek

Fiyatını şimdi gördüm 22bin lira ne ara olmuş yaa inanamıyorum. Canım çok iyi yapmışın ben seçimini yapmadın diye okudum o yüzden seçimine etki etmemek için ortada konuştum ama bende senin gibi düşündüm riske atmadım ogtagamı seçtim☺ diğeride belki işe yarardı ama bu daha iyiyse ve alabiliyorsam neden riske atayım dedim. Sonucu negatif olursa yeniden bu süreci yaşamak hem madden hem ruhen zor çünkü. 3 tanesini de yaptır ama kalp atışını allahın izniyle duyunca bırakma. Belki bende de o işe yaradı boş gebelik olmadı bilmiyorum belkide gereksizdi ama verdiğime pişman değilim transferine de çok az kalmış inşallah güzel haberlerini de alalım burda

Çok teşekkür ederim bizde öyle düşündüş tek bi şansımız var onada ne gerekiosa yapalım keşke demeyelim dedik gerisi Allahtan evet fiyatı baya yüksek baya maddi açıdanda yıpratıcı oldu ama sonucu güzel olıcaksa napalım birde sanada bişey sormak istiyorum bana transfer öncesi nidicart die bi ilaç verdiler rahimde kasılmalarım varmış bu ilaç beni mahvetti baş sırt göğüs ağrısı birde nefes darlığı ölüyorum sandım. Tekrar tekar denedim ilacı ama baş ağrısı bile dayanılcak gibi değil normalde miğrenim var ama bu onu bile geçer. Normalde erken doğum riski olanlarda kullanışıyomuş bana nie verdiler anlamadım. Bu ilaç niye verilirki zaten onu anlamadım bu ilaç tansiyon ilacıymış normalde.

Canım onlar verdiyse bi bildiği vardır onu hiç dert etme. Sen sadece bunu hemşirene bildir. Belki muadili başka bi ilaç vardır onla değiştirirler. Sen büyük ihtimalle bunu transferden sonrada kullancaksın bu kadar yan etki yapmasın bide onunla uğraşma. Ben kullanmadım bu ilacı hiç ama rahimde kasılmam yoktu. Sadece transfer günü kasılma önleyici iğne yaptılar. Prosedür değişti de artık o ilacımı veriyorlar bilmiyorum. Ama dediğim gibi eğitim hemşirene söyle transfere kadarsa yine idare edilirde sonrasındada kullanılacaksa sıkıntı

Söyledm bidaha kullan duruma göre hareket edelim dedi kullandım yine aynı yerimden kalkamadım bakalım bugün ne dicekler. Çok teşekkür ederim

Ne demek canım benim inşallah bi çözüm bulur onlar yoluna çıkan tek aksilik bu olsun geçmiş gitmiş olsun inşallah. Çarşamba dimi transfer az kalmış
Evet Allah nasip ederse çarşamba transferim hakkımızda hayırlısı olsun inşallah Rabbim evlatlarınızın acısını göstermesin sağlıkla büyütün inşallah

Merhabalar,

Bu ilacı ben de kullanıyorum, normalde tansiyon ilacı evet ama uterusun kasılmasını ve embriyoya zarar vermesini engellemek amacıyla kullandırıyorlar. Bende normalde kasılma çok az olmasına rağmen risk almayıp yine de kullanın dediler, günde 3 defa kullanıyorum ama sizinkilere benzer yan etkiler olmadı bende. Sadece ara sıra hafif başağrım oluyor ama ilacın etkisinden midir bilemiyorum. Bu ilaca ek olarak transfer günü kasılma önleyici iğne de yaptılar bana.

İlaçlarla ilgili bilgi veren hemşire Hanım Nidicart'ın yan etkileri olabilir dayanmaya çalışın demişti ama çok şükür bende olmadı. Dayanamayacak gibiyseniz bence tekrar bi görüşün merkezle.

Çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgi için. Sizdemi maslakta tedavi görüyorsunuz aşamanız nedir şuanda ? Bugün konuştum hemşireyle doktorla konuşmuş ilacı bırakabilir demiş transfer günü kasılma iğnesi olursunuz dedi. Tek başına yeterli olur mu dedm işe yarar dedi. Kullanınca dayanamıyorum kullanmayınca da vicdan azabı çekiyorum ne yapacağımı bilemedim

Evet Allah nasip ederse çarşamba transferim hakkımızda hayırlısı olsun inşallah Rabbim evlatlarınızın acısını göstermesin sağlıkla büyütün inşallah
Aminn hakkında hayırlısı olsun inşallah stres yapma hiç. Zaten en güzel aşaması transfer keyfini çıkar bide aşırı sıkışık olmana gerek yok ben gebelik aşısı olacağımda öyle bi su içmişim ki doktor dedi transfere bu kadar sıkışık gelme gerek yok kendini hırpalama allahtan transfer zamanı yüzde yüz sıkışık değildim sonrasında da rahat ettim bülent hocadabi terslik varmış gibi konuşmadı olsa uyardı herhalde

Evet ben de suan Maslak Acıbadem’de tedavi görüyorum. Burdan öncesinde 2 farkli merkezde 7 negatif denememiz oldu, kalan son embriyomuzu Bülent Hoca’ya emanet ettik. 22 Şubat’ta transfer oldu şuan en uzun günleri yaşıyoruz zaman gecmek bilmiyor:) Bülent hoca cok umutlu konuştu biz de yeniden heyacanlandik onun sayesinde.

Vicdan azabi çekmenize hic gerek yok, olmazsa olmaz bir ilacıl olsaydi doktor biraksin demezdi. Bu kadae agriya sebep oluyorsa vucutta stres yaratir ve faydadan cok zarari olur, onu hic kafaya takmayin.

Transferden sonra oxapar baslatiyorlar imkaniniz varsa yazdirip onu alin aile hekiminiz de yazar, zaten surec cok pahali en azindan oxapar icin bosuna ücret odemeyin.

Gebelik aşısında sıkışık olmam gerektiğini o gün öğrendim. Aksilik ya içiorum içiyorum gelmiyor kaç tur attığımı hatırlamıyorum sonra hemşireye dedm çok sıkışık değilm ama idrarım var yeterli mi die oda yeterli zaten odada da biraz beklersnz dedi o yüzden çok rahat geçti çok zorlanmadım ama transfere sıkışık mı gitmem lazım yoksa suyu orda mı içmeye başlayayım bilmiyorum bekleme süresini bişey demediler onun hakkında

Kalbinizin güzelliğiiçin teşekkür ederim umarım hayırlı sonuçlar alırsınız verdiğiniz emekler boşuna olmaz bu sefer. Çok zorlu yollardan geçiyoruz Rabbim hayırlısıyla sağlıkla nasip etsin içimi rahatlattınız çok sağolun.. ilaç içinde ayrı teşekkür ediyorum. Hayırlı haberlerinizi mutlaka bekliyorum

transfer saatine yarım saat kala falan içeri alıyorlar. Tabi odalar boş olma duruma transferin saatine de bağlı. Benimki ilk transferlerdendi odalar boştu beni erkenden aldılar. Odaya girdiğimde biraz sıkışıktım zaten bekledikçe az daha sıkıştım sen içmeye başla yavaş yavaş sıkış. Birden mideye indirince anlamıyorsun sonra zaman geçtikçe sıkışıyorsun fena oluyor normal bi şekilde iç ama çok fazla abartmadan. Zaten gebelik aşısındaki gibi ilerliyor olaylar

Bu durum beni kasıyor açıkcası ilk tüp bebek denememde nerden bileyim evde içmeye başladım suyu 15 dk sonra merkezdeydik ama sıra bekledim epey çok sıkıştım odaya aldılar bekliyoruz gelen çok ben çok sıkıştm yapıyorum dedm eşime sakın yapma ben hemen çağırmaya gidiorum dedi onun gitmesyle bnm wc girmem bir oldu. Eşimle hemşireler odaya girdiler dedm ben yaptm sonra hemşire bari azcığını yapmasaydın dio nasıl tutayım. Az daha su içtm iki dolandım idrarım gelince hemen almışlardı beni o yüzden çok riskli bi durum

Ay canım güldüm valla gebelik aşısında da ben öyle oldum. Gebelik aşısını yaptı doktor odaya gittik ben kendimi tuvalete attım bi süre uzan dediler ama mümkün değildi transferde hastaneye gelince başladım içmeye. Ama azar azar içtim. Transferden sonra bile wc yi hemen kullanmadım. Aşırı sıkışık olmaya gerek yok canım sakın çok içme rahat ol ultrasonla rahmi rahat görmek için yapıyorlar göremezlerse biraz daha içersin olur biter hep güzel olumlu duygularla git. Kötü bişey olsa bile bebeğini düşün rahatla gülümse ben öyle yapmıştım. O kadar bekliyoruz uğraşıyoruz rahmini küçücük bi ışıltı koyuyorlar mükemmel bi olay

İnşallah hayırlı sonuçlar allırım ben ve benim gibi olan herkes, anneliği hak eden herkese nasip etsin Rabbim. İyi ki varsnız tanımadan iyi geldniz bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…