Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Prof.Bülent Tıraşa Gidenler

bende maslak acıbadem de bülent beye giden hastalardan biriyim . 22 nisanda transferim oldu ve şu an hamileyim. Ben Bülent beyden çok memnun kaldım ve özellikle yumurta toplamaya da transfere de bülent beyi istiyorum dedim. Sağ olsun ikisinede girdi. Bir kaç hemşireden memnun kalmadım ama önemli değil. Doktorum benle çok iyi ilgilendi ya o bana yeter. RAbbim isteyen herkese nasib etsin kızlar hepinizin duacısıyım.

öncelıkle hayırlı olsun arkadasım...bende ankaradan bulent beyın hastasıyım onun sayesınde 2 yasında oğlum var ıkıncı ıcın yıne ona gıttık 19 mayısta tedavıye baslıyoruz ama ıstanbul da anadolu yakasında kalıcaz baska hasraneye yakın kalacak yerımız yok 1 saat yol gıdecem tedavı boyunca ıstanbulu da hıc sevmem hacanın oraya gıtmesı cok kotu oldu ankarada daha ıyı ıdı...ankaradakı ekıbıyle gıtmıs aynı kısıler vardı o yuzden yabancılık cekmedım bulent hoca her zamankı gıbı babacan güven veren hoş tebessümü ile karsımızda ıdı yumurta toplama ve transferı kendısı yapacak...ama ben hala karmakarısıgım ...kafam merkez ve bulent hoca dısında hıc rahat degıl....uzak olması ıstanbul olması 12 gun sonra baslayacak olmamız vs vs..bıze 300 muayene 4250 uygulama fıyatı dedıler 3.500 ta ılaclarım tutacak bayaaa bır tutacak yanı bu kadar acılmısken olsun ıstıyorum ama bekleme lüksümde yok yumurta rezervım az.. offf offff

bülent hocaya gidenler buraya yazarsa cok sevınırım belkı aynı zamanda tedavıye baslarız bırbırımıze destek oluruz ben 19mayısta ılaclarımla gıdıp baslıyorum tedavıye..

Arkadaşlar buradaki yorumları okuyup bende bülent beye gittim fakat fiyatları hiç de burada yazıldığı gibi değil.benim bir arkadaşım tedavi gördü gerçe kendisi bankacı maddi sıkıntısı yok ama söylediği kadarıyla bir sürü fark çıkartmışlar.fakat sonuç negatif kimse yüzüne bakmamış ilgi yok diyor bilmiyorum çok karasızım...

Arkadaşlar dün yücel karaman'a gittim gerçekten harika bir doktor.kafamdaki soru işaretlerini tamamen kaldırdı.ayrıca belçika 'da çalışması büyük bir artı.çünkü teknoloji anlamında yenilikleri getirmesi eşim ve benim çok dikkatimi çekti.ayrıca çok babacan bir yapısı var.ticari düşünmüyor.bunlar bizim için çok önemli.tedaviye adetimin 2. Günü başlayacağız.içim çok rahat kesinlikle tavsiye ederim...

Merhaba
Bende Dr. Bulent beye basladim. Ama bu ay sol yumurtaligim kist yaptigi icin ilac verdi temmizda yapicaz tup. Birsey sormak istiyorum benim rahmim yana yatik bu nedenle asilamam cok ama cook agrili olmustu. Yumurta toplamada hafif anestezi veriliyormu. Senin nasildi bu deneyim? Aci yada agri hissettin yada hatirliyor musun o anlari?
Simdiden tesekkur ederim verecegin bilgiler icin

bende geçen ay bülent beyde denedim tüp bebeği ama malesef yine tutmadı bu 3.denemem ilk 2sini başka hastanede denemiştim. bülent bey gerçekten mükemmel bir insan şuanda hastanede dondurulmuş embiriyolarım var ama bülentbey genetik testler istedi herşeyimiz incelenmeden transfer yapmayacağını söyledi çünkü gerçekten çok zor günler geçiriliyor acılar agrılar bir yana negatif sonucu duyunca insan resmen yıkılıyor dilerim RABBİM den dileyen heerkeze tattırsın bu duyguyu hepimizin ALLAH yardımcısı olsunnnnnnnn....

selam hayal...bende döndüm istanbuldan beklemedeyim...rabbim hepimiz için hayırlısını nasıp etsın....

canım hep sana dua ettim ogünden buyana rabbim hayırlısını versin sonuç ne olursa olsun senin en güzel mucizen zaten yanında Allahım ona sağlıklı mutlu bir ömür versin..salı test günün sanırım seni arıyacaktım transferin nasıl geçti kolay olmuştur inşl

sagol canım saat 15 30 da aldılar benı beklemekten mahvoldum ama bulent hoca kac kez gelıp acıklama yaptı hem bana hem esıme tese lerden dolayı beklettık dıye gonlumuzu aldı transfer kolay oldu...yarın test gunum ama sanırım olmadı hayatcım...ne yapalım hayırlısı buymus demekkı sükür rabbım bır tane verdi...

tanıdığım en mükemmel en babacan doktor 3. tüp bebek deneyimi kendisinde gerçekleştirdim şuan sonuç bekliyorum hissediyorum ki sanırım hamileyim :) olmasam da yine gideceğim tek doktor kendisi bundan önceki 2 denememi de hatrı sayılır ilk sıralarda yer alan ünlü bi prof ta yaptırdım kendisini ilk muaynede görüp bir daha yuzunu dahi görmedim hep diğer doktorlar ilgilendi oysa bülent hocam hastası ile bire bir görüşen çok ilgili aşırı motive edici harkulade bi doktor iyi ki size mail atıp bana cevap vermişsiniz iyi ki sizi tanımış sizin hastanız olmuşum kendimi çok şanslı hissediyorrum bu arada eşim azosperm hastası yıkama sonrası anca 3-5 tane kötü morfolojili sperm çıkışı oluyo kendisinin uyguladığı farklı yöntemle sanırım şuan hamileyim bu akşam kan testi vereceğim ama idrar testinde zaten pozitif i gördüm allah kendisinden razı olsun bunu görebileceğimi hiç hayal edemiyordum

ada neden öyle düşünüyorsun umudunu yitirme lütfen benim eşimde yıkama sonrası çıkan 3-5 kötü morfolojili sperm le embiyolarım döllendi transferim oldu 1 tane dondurulumuşum bile kaldı ve şuan hamileyim bu bi mucize benim için 3. tüp bebek denemem bu benim bütün doktorlar olmaz kök hücreyi bekleyin dediler hep ama bülent hoca ışığım oldu c.tesi kese görmeye gideceğim allah nasip ederse olmasaydı tutmasaydı da yine gideceğim tek yer orası idi

hislerimde yanılmadım zübeyde olmadı çok üzgünüm ama elden gelnbısey yok...benı acıbademe goturen tek neden bulent hocanın orada olması ıdı bunu hocayada soyledım ..labaratuarı ıyı ımıs....ama acıkcası ekıbınden cok memnun kalmadım transfer gunu 6.5 saat bekletmelerını bırazda organızasyon yetersızlıgı olarak göruyorum...ayrıca sonuc ıcın aramadılar bıle ..2 gun gectı beklıyorum sadece tedavıyı yapıp gondermek olmazkı takıpte etmek lazım degılmı..ama yınede tekrar denemeye karar versem sadece ve sadece bülent hoca için oraya gıderım....

canım çok üzüldüm ama yinede sen çok şanslı bir annesin zaten oyüzden çok üzülme canım benim Rabbim yavrunla çok güzel bir ömür geçirmenizi nasip etsin sağlıkla mutlulukla..............bende genetik tahlikleri yaptırdım sonuçları bekliyorum bir ayı bulucak sonuçlar hakkımda hayırlısı bakalım

sagol canım benım ...insallah mujdeli haberını alırım en kısa zamanda ..benı bugun aradılar merkezden hoca ıle gorusup tekrar donecekler bakalım hoca ne dıyecek merakla beklıyorum....

Canım bir şeyi anlamadım Bülent beyin hastası diilmiydin sen zaten transfer ve yumurta toplama için neden siz girin diye rica ettin ki? doktora rica etmezsen başka doktormu ilgileniyor transferle kafam karıştı??

hayırlı olsun arkadaşım..Kayseride galiba bu dr dimi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…