Çatlaklar Acıbadem Sütü Kullananlar

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

SEVDE788

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2009
556
1
35
bu konu daha önce açıldımı tam bilemiyorum ama bakındım biraz bulamadım acı badem sütü kullananlar acaba yorum yapabilir mi ? merak ediyorum nasıl kullanılır etkileri ne ve fiyatı nedir acaba bilenler yazarsa sevinirimkaydirigubbakcemile5

bebak 225 ml si galiba , 4.5 liraya alıyorum canım.. kilo vermeyle ergenlikte oluşan çatlaklarım vardı kalçamda. oraya ve göğsümün üstündeki kas ve bağlara sürüyorum.. geçirmez deniyor her sitede, çok bişey beklemeyin diyolar ama baya baya görünümü azaldı benimkilerin.belki yeniydi çatlaklar bilmiyorum tam zamanını ama beyaz ve sedefliydiler..daraldılar artık. tamamen geçmesede, artık dikkat çekmiyor..

saol canım paylaşımın için bide nasıl uyguluyosun kaç günde bir yani kullanım şeklinide yazabilirmisin teşekkür ederim

rica ederim canım ne demek..günde 3 kere sürüyorum canım.tüm bel kalça çevreme yediriyorum güzelce masaj yaparak

kızlar nerden alıyoruz bu acıbadem sütünü ve nekadar sürede etkisini gördün elvaven birde çatlakların yenimiydi

kızlar nerden alıyoruz bu acıbadem sütünü ve nekadar sürede etkisini gördün elvaven birde çatlakların yenimiydi

marketlerde eczanelerde her yerde var. ucuz da , ve bisürü işe yarıyor.. ben 2 günde etkisini gördüm ama 2 hafta falan oldu başlayalı , şimdi hiç kalmamış diyor çoğu insan.. ama tamamen düzelmeyi hiçbir ürün sağlamaz. bu sadece görünürlüğü azaltıyo ve inceltiyo çatlakları canım. sedefli sedefli parlardı eskiden..şimdi o da yok.. benimkiler nerden baksan 1 2 senelik falandı heralde canım.beyazdı artık

bu acıbaddem benim mantığıma yattı ya yağ gibi değilldir umarım çamaşırlara bulaşıp iğrenç hale getirmez denicemmmm

öle cok yaglı degıl cnm ben catlak ıcın degılde nemlendırıcı olarak kullanıyorum vucuduma cok güzel oluyo hem beyazlatıyo hem cok yumusacık oluyo uzun sure de etkılı

makyaj temizleyen bile var bunla. bazen yüzümü nemlendiriyorum az bi miktarıyla , yumuşacık oluyo. kırışık falan önlüyomuş diyolar.. nemlendirme etkisi uzun sürüyo ama yağlı bi his bırakmıyo

aaaa bu acıbadem benim hergün sabah ve akşam yüzüme sürdüğüm acıbadem inanmıyorum 1 yıldır kullanıyorum çatlaklara da iyi geldiğini bilseydim neyse geç olsun temiz olsun ben yüzüme pamukla uyguluyordum çatlaklara da aynı şekilde mi yoksa direk elle krem gibi mi sürmeliyim

elinle masaj yaparak yedir canım. bi de düşük bel ve dar pantolon giymekten de oluyo tam o kalça yanlarında...

elinle masaj yaparak yedir canım. bi de düşük bel ve dar pantolon giymekten de oluyo tam o kalça yanlarında...

teşekkür ederim canım opuyorumnanaktan sürdüm hemen çok pratik oluyomuş :lepi: ben düzenli kullanabilirim bunu sonuçları yazarım hemen en az iki hafta kullanmam gerekli tabi

kullan hayatım , ben anneme de başlattım =)

kızlar bişey sorucam bende catlak cok azdı 3 4 tane.4kılo verdım tum bacagım ıç kısmı dız kısmı beyaz catlak doldu ınanırmısınız.Bende zaten 1 2 kılo sureklı oynar ama bole bıse olmamıstı.Bırden yıllardır varmış gıbı bole beyaz beyaz cıkarmı ya.:gitme:Bende acıbadem sutune baslıcam sonucları yazarım.Bırde yosun yagı etkılımı kullanaanız varmı.opuyorumnanaktan

sonuçları bize de yaz cnm. yosun sabunu kullanıyodum ben gayet de memnundum. ama bi sürü marka var..sanırım çoğu tam doğal değil

teşekkür ederim canım opuyorumnanaktan sürdüm hemen çok pratik oluyomuş :lepi: ben düzenli kullanabilirim bunu sonuçları yazarım hemen en az iki hafta kullanmam gerekli tabi

sonucları yazıcam demıssın sedacım ama yazmamıssın :umursamaz: 4 aydır kullanıyo olman lazım lutfen sonucları bızımlede paylasırmısın rıca etsem sımdıden sagol

ben acıbadem sütünü banyodayken vücuduma sürüp bekletiyorum çıkarken yıkıyorum çok kötü koktuğumu söylüyorlar da :KK50:

aaaa bu acıbadem benim hergün sabah ve akşam yüzüme sürdüğüm acıbadem inanmıyorum 1 yıldır kullanıyorum çatlaklara da iyi geldiğini bilseydim neyse geç olsun temiz olsun ben yüzüme pamukla uyguluyordum çatlaklara da aynı şekilde mi yoksa direk elle krem gibi mi sürmeliyim

acıbademi yüzünüze sürmeyinn bende tüylenme yaptı :KK43:

başımın belaları çatlaklarımla 2 haftadır elimden geldiğince burada okuduklarımla savaşmaya çalışıyorum. Hiç yılmayı düşünmüyorum ben onları istediğim seviyeye getirene kadar elimden geleni yapacağım. Burada okumuştum acı badem sütünün iyi geldiğini. Adını hatırlamadığım 1 arkadaştan gördüm 3 ay sonrasında faydasını görmüş şuan uyguluyorum. ben eczaneden ve alışweriş merkezlerinin içinde olan bakım mağazalarından alıyorum 6,5 ve 7,5 arası fiyatı.

her akşam soğuk duş yapıyorum
sert keseyle kızarana kadar ve acıyana kadar kese yapıyorum çatlak olan bölgelerime
acı badem sütü her akşam duştan sonra güzel masajla yedirerek çatlaklarıma sürüyorum ( wallahi kollarımda kas olursa sırf bundandır )
her sabah madecassol kremini yedirerek sürüyorum
hergün düzenli olarak yapıyorum bunları. sonbaharda acnelyse kremi başlayıp onuda 2 günde 1 akşamları yapacağım.
ve evigen ampülede yakında başlayacağım

bunları en az 6 ay yapacağım çünkü benimkiler eski ve uzun zaman gerektirir bence yani şuan gördüğüm.oruç ayını atlattıktan sonrada spor ve yüzme başlayacağım artık kesinlikle birisinden birisi işe yarayacak ve olacak yani. eğer allah korusun istediğim gibi olmazsalar kimyasal peeling yapacağım....

X