Çatlaklar Acıbadem Sütü Kullananlar

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
başımın belaları çatlaklarımla 2 haftadır elimden geldiğince burada okuduklarımla savaşmaya çalışıyorum. Hiç yılmayı düşünmüyorum ben onları istediğim seviyeye getirene kadar elimden geleni yapacağım. Burada okumuştum acı badem sütünün iyi geldiğini. Adını hatırlamadığım 1 arkadaştan gördüm 3 ay sonrasında faydasını görmüş şuan uyguluyorum. ben eczaneden ve alışweriş merkezlerinin içinde olan bakım mağazalarından alıyorum 6,5 ve 7,5 arası fiyatı.

her akşam soğuk duş yapıyorum
sert keseyle kızarana kadar ve acıyana kadar kese yapıyorum çatlak olan bölgelerime
acı badem sütü her akşam duştan sonra güzel masajla yedirerek çatlaklarıma sürüyorum ( wallahi kollarımda kas olursa sırf bundandır )
her sabah madecassol kremini yedirerek sürüyorum
hergün düzenli olarak yapıyorum bunları. sonbaharda acnelyse kremi başlayıp onuda 2 günde 1 akşamları yapacağım.
ve evigen ampülede yakında başlayacağım

bunları en az 6 ay yapacağım çünkü benimkiler eski ve uzun zaman gerektirir bence yani şuan gördüğüm.oruç ayını atlattıktan sonrada spor ve yüzme başlayacağım artık kesinlikle birisinden birisi işe yarayacak ve olacak yani. eğer allah korusun istediğim gibi olmazsalar kimyasal peeling yapacağım....

:KK15: merhaba kızlar bende çoma markalı acı badem kremi var bugün hediye etti komşumuz kullanan var mı ne işe yarıyor ?

Bnde bebak acı badem sUtünü kullnmak istiyorum da ne zamn ba§larim bilmm

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kızlar ben kullanmaya başladım fakat düzenli değil, bir sonuç alırsam paylaşırım

Arkadaslar yorumlarinizi okudumda tuylenme yapiyomus sivilce yapiyomus ben makyaj temizlemek icin kullanmak istiyorum ama kulananlar bana acil yazabilirmi

makyaj temizleyen bile var bunla. bazen yüzümü nemlendiriyorum az bi miktarıyla , yumuşacık oluyo. kırışık falan önlüyomuş diyolar.. nemlendirme etkisi uzun sürüyo ama yağlı bi his bırakmıyo
vücutta ve özellikle de yüzde kıllanma yapıyor mu acı badem sütü?

X