Acıdan kıvranıyorum diş ağrısı için bir bakın :((

Dişten çok çeken biriyim Allah sabır versin.
Majezik gargara var o iyi geliyor.
Ben bi gece onunla idare etmiştim 20 lik dişimi. :KK50:

Eğer üstü açık olmasaydı tuz sür derdim çok iyi geliyor.. Ama madem üstü delindi ve kırıldı ben sirke kullandım yeğenime.. Kuzucum uyudu kaldı.. Onuda eczacı demişti.. Alkol yada sirke diye.. Geçmiş olsun

İyi aksamlar
Oyle gelisi guzel antibiyotik mi kullanilir hic saglik bu
Ablam ikigundur cekiyor ne imis biliyomusunuz
Disinin altinda sinir sikismasi olmus su an icin agri dindirtildi dun pazar olmasina ragmen disci buldu hata iki disci mudahale etti
Carsamba gunu o sinir ameliyatla alinacakk
Eger alinmazsa direk beyni etkiliyormus
İmkanin varsa hemen yarin git lutfen cnm

:KK53::KK53: çok korktum şuan ya yarın mutlaka gidicem :KK53:

peki gider gitmez çektimi hemen agrılı agrılı ? ya da çektirmek için kaç gün bekledin ? ya yarın gittiğimde hemen çeksin istiyorum daha fazla dayanamıyorum yaa bi an evel kurtulim :KK43:

yani benmki çürüktü bekletmeye gerek yok çekelim yazında dolgu yaparız falan dedi
senin sorunun ne blmiyorum ama ceker yani bekletmez
zaten uyusturuyo hissetmiyosun bile benmki köklüymüş adam penseye abandı falan noluyo lan modundaym ben tabı haha:KK52:

Nerde yaşıyorsunuz bilmiyorum ama ben izmirde yaşıyorum. İzmir'in özelliğinden midir nedir burda elini sallasan dişçiye çarpıyor. Diş çekimi en fazla özelde 100 tl., muayeneler 40 TL yani reçete yazıp gönderirse. Bunların dışında devletin diş hastaneleri sabaha kadar açık acil servisler var diş hastanelerinde, oda bulunmazsa Apranax Fort için çok şiddetli ağrınız varsa Novalgine iğne vurdurun 24 saat etkili. İzmir de 7/24 saat dişçi bulabiliyorum dişlerden çoooooook çekmiş birisi olarak en sonunda bütün dişlerimi porselen diş yaptırdım kurtuldum diş derdinden. Cuma'dan beri ne canınızla durdunuz onu anlamadım :18:

Nerde yaşıyorsunuz bilmiyorum ama ben izmirde yaşıyorum. İzmir'in özelliğinden midir nedir burda elini sallasan dişçiye çarpıyor. Diş çekimi en fazla özelde 100 tl., muayeneler 40 TL yani reçete yazıp gönderirse. Bunların dışında devletin diş hastaneleri sabaha kadar açık acil servisler var diş hastanelerinde, oda bulunmazsa Apranax Fort için çok şiddetli ağrınız varsa Novalgine iğne vurdurun 24 saat etkili. İzmir de 7/24 saat dişçi bulabiliyorum dişlerden çoooooook çekmiş birisi olarak en sonunda bütün dişlerimi porselen diş yaptırdım kurtuldum diş derdinden. Cuma'dan beri ne canınızla durdunuz onu anlamadım :18:

ah neler çekiyorum cumadan beri hayatımın en kötü günlerini yaşadım abartsız söylüyorum böyle bi agrıyı acile gitmeden bitircem galiba :KK43:
adanadayım ben ve ne yazıkki buranın özel hastanelerinde bile diş bölümü bulmak çok zor sayılı yerde var. devlet hastanesinde randevu alabildim yarın için bakalım ne çıkacak bugünü bi atlatim de :KK43:

X