Düğün Açık hava mı, kapalı alan mı?

inşş olurrr :Saruboceq: bende ilk once kır dugunu istemişitm gorusmeye filanda gittk cimlerin ustunde filan bir suru sey geldi aklımaa wazgectim sonra kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

canım benimde o kadar çok şey geliyor aklıma ama ne yapalım kendimi bildim bileli hayalim kır düğünüm olsun...
Rabbim hayırlısını versin inşallah:Saruboceq:

görüşmeye gittiğiniz yerlerin fiyatları hakkında biraz bilgi verebilicen mi canım şimdiden araştırmalara girdim bende

nişanlımsıın canmm? weririmde sen istnbul ben ankara tatlım dugun burda filan mı olcak yoksa

bu sene mayıs haziran gibi olacak nişan Allah'ın izni ile...
yok istanbulda olacak canım ama yer yer nasıl değişicek fiyatlar merak ediyorum.

hımm anladım canm soleyim ozman yemekli en dusuk fiyat 15 tl kişi bası burda en pahalısıda 30 tl benm baktıklarımdam 15 tl lik yerde gusel ama ole ahım sahım bişiyi yok tabi 30 tl olanlar bayaa bayaa gusell..yemeksiz fiyatta 13 tl kişi bası en dusuk en yuksekte 20 tl idi bunların içine hersey dahil olanda war olmayanda war ama canım 2010 fiyatlarını bilmıorummm :1no2: cokda bişi fark etmemişitr benceee

buarada hayırlı olsun şimdiden canm inş hersey istediginn gibii olurrrr opuyorumnanaktan

sağol canım benim...aminnn inşallah hepimizin istediği gibi olur herşey.....

bu arada fiyatlar buraya göre çok ucuz yaa burda 30 en düşük galiba netten baktığım kadarıyla tabii en yüksek 50tl. kişi başı...

Allah'ım hayırlısını versin inşallah hepimize...
ama belki erken rezervasyona indirim olur diye düşünüyorum 6 ay öncesi gib tabii o benim iyi niyetim kendime indirimimkaydirigubbakcemile3

abowwww canım burda kişi bası 30 tlye muhtesem bi yer tutulur yaa kii en pahalsıı oda daha pahalılarda wardırda yanından bile gecmedm tabii kaydirigubbakcemile3 aminn tatlımm umarım oleee olurrr :Saruboceq: o şöle oluo canm mesela dugun temmuzda dielm sen ocaktan once tutar kaporanı werrsen yeni yılda gelecek olan zam sana işlemio :) ama yinede indirim oluo tabi bide tanıdık bulursan we parayıı peşin werrsenn baya bi indirimm oluoo kaydirigubbakcemile2

X