Düğün Açık hava mı, kapalı alan mı?

esqer

⏳☝
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2009
1.341
2
kıslar benm dugunum bu yaz olcak inş sizce acık hava da mı olsa daha ii olur kapalı alan mı daha ii olur..ben acık hava istiorum ama acık havada yapıp pişman olanlar filan warsa yazabilir mii?

Son düzenleme:
ben açık hava düğünlerini cok severim , gecen yaz iki arkadasımın dügününe gittim ikisi de acık havadaydı ve biri deniz digeri bogazın kıyısındaydı süperdi. ama riskleri yok degil, benim nisanım mesela acık hava oldu , bütün hafta hava bi actı bir kapadı , hatta nisan günüm bile sabah yagmur yagdı acayip moralim bozulmustu cok ama sonra hava actı cok da güzel gecti. tavsiyem eger acık hava bir yer seciceksen de yagmur yagma ihtimaline karsı kapalı alanı da olan bir yer olsun,benim bu yaz dügünüm acık havada olacak ama bu sefer kapalı mekanı olan bir yer secicem

izmirdeyse olabilir belki ama ben öyle bir risk almazdım sanırım, yagmur yagmasa bile mayısta aksam hava baya serinler diye düsünüyorum.

Son düzenleme:
kıslar benm dugunum bu yaz olcak inş sizce acık hava da mı olsa daha ii olur kapalı alan mı daha ii olur..ben acık hava istiorum ama acık havada yapıp pişman olanlar filan warsa yazabilir mii?

acik hava cok guzel olur ama hawa sartlarının uygun olacagi bir ay olsun
temmuz agustos mesela
simdiden mutluluklar dilerim

acik hava cok guzel olur ama hawa sartlarının uygun olacagi bir ay olsun
temmuz agustos mesela
simdiden mutluluklar dilerim

tskler cnm bizde temmuz dusunuoruz zaten yoksa ankara havasına guven olmaz ama yinede korkuorum tabi..açık hava da cok pahalı bi yer bulalımda istedigimz gibi fiyat olsun yer olsun kapalı yeri war mı yokmu bakamıcam walla inş istediigm gibi bi yer bulabilirim yaa:KK43: ne zor işmiş bunlarrrbenneyaptımki

açık hava olsun bencede daha qüzelll bende öyle istiyorum walla evlennce açık havada olucak.. ama evet mayıs kritik bi ay haziran temmuz olsa daha iyi olur aslında ama dikkat et cnm inş. o gün bi aksilik çıkmaz

açık hava olsun bencede daha qüzelll bende öyle istiyorum walla evlennce açık havada olucak.. ama evet mayıs kritik bi ay haziran temmuz olsa daha iyi olur aslında ama dikkat et cnm inş. o gün bi aksilik çıkmaz

tuttuk cnm acık hava bizde 19 temmuza gun aldık :dance: umarım bi aksılık olmaz :Saruboceq:

benim nişanım açık havada oldu ama son 2 hafta sürekli gözüm hava durumuna baktı,,buda zoırrrr ama düğünümde açık havada olucakk...çünküü herkes çok memnun kaldıı malum sigara yasagı yok:):)

ahhhh ahhhh benim düğün salonumunda üstü açıktı..
çok güzeldi yaaaa..
o temmuzun sıcagında gece pehh dadlı olduydu...

esimle farkli sehirlerde oldgumuz icin 2 dugunum olmustu benim biri havuz basiydi digeri kapali.. bence ikisinin de tadi farkli ama ben havuz basini daha cok seviyorum

açık hava havuz başı istiyorum ama mayıs olduğu için çok kararsızım :KK43:

bende açık havada şöyle muhteşem bir kır düğünü istiyorum rabbim nasip kısmet ederse...

İNşallah sizlerde hayırlısı ile ferah bir havada mutlu gününüzü doyasıya yaşarsınız....

walla yapanda yapıo ekimde de yapan war mayısda da yapan acık havada ama cesaret ister canım birazda inş istediginn gibii olurr exex

bende açık havada şöyle muhteşem bir kır düğünü istiyorum rabbim nasip kısmet ederse...

İNşallah sizlerde hayırlısı ile ferah bir havada mutlu gününüzü doyasıya yaşarsınız....

inşş olurrr :Saruboceq: bende ilk once kır dugunu istemişitm gorusmeye filanda gittk cimlerin ustunde filan bir suru sey geldi aklımaa wazgectim sonra kaydirigubbakcemile3

X