Açikögretim Fakültesinde okuyan Arkadaşlar

merhaba arkadaşlar bende muhasebe okuyorum alltan 2 dersle 2.sınıfa geçtim bu sene

herkese yarınki sınavda başarılar dilerim umarım geçersiniz benimde bi tane hukuk var 51 alsam geçiyorum Allah yardımcımız olsun Şeniz

kızlar ben nefret ederek okuyom bu aof yi okusam ayrı okumasam ayrı ya :KK43:
bi dondurdum sonra gelecekte lazım olur pişman olmayım diye tekrar başladım offfffff okurkende çok sıkılıyom allahtan derslerde çok zorlanmıyom tek zorluk isteksizlik

kızlar ben bu sene aö lisesine kayıt oldum sizlere bi sorum olucak. 4 yıl bitip lise diplamasını aldığımda öss sınavına girebiliyormuyum her üniversitede okuma hakkım oluyomu yoksa sadece anadolu üniversitesi aö fakültesinemi gidebiliyorum yardımcı olursanız sevinirim

hayır canım olur mu send ediğerleri gibi aynı haklardan yararlanıyorsun hayatım istediğin üniversiteye giersin öyle bişey olur mu cnaım bnm hiç alakası yok bile

kızlar merhaba ben de aö maliye okuyorum.burda hiç maliyeci arkadaşları görmedim:KK66:.bu sene 2'ye geçtim.alttan 2 dersim var hukuk ve muhasebe büt'e girdim ama bilmiyorum inş. geçerim.
aö gerçekten dediğiniz gibi örgün öğretimden çok zor,sürekli test çözmeniz gerekiyor ve bu konuda ben internetten baya destek aldım bir çok aö ile ilgili siteler, forumlar var.
inş. hepimizin istediği gibi olur her şey....:1hug:yerimseniben....

hayır canım olur mu send ediğerleri gibi aynı haklardan yararlanıyorsun hayatım istediğin üniversiteye giersin öyle bişey olur mu cnaım bnm hiç alakası yok bile

canım çok teşekkür ederim kafama takılıyordu bu çok güzel bi haber

ya bende bu sene yeni başlıyorum aöf calısma ekonomisine.bana okulun ders kitaplarının sayfasını hiç acma,onların hepsi zaman kaybı.direk dersanelerin kitaplarından calış falan dediler.arkadasın arkadası içinde sorular olan bi kitaba calışmış sınavdan bi gün önce ve gecmiş.sizin bildiginiz böyle dersane kitapları varmı acaba.bu soru havuzları olan kitapları nerden bulabilirim?bilgisi olanlar bi yardım edebilirmi?

ya bende bu sene yeni başlıyorum aöf calısma ekonomisine.bana okulun ders kitaplarının sayfasını hiç acma,onların hepsi zaman kaybı.direk dersanelerin kitaplarından calış falan dediler.arkadasın arkadası içinde sorular olan bi kitaba calışmış sınavdan bi gün önce ve gecmiş.sizin bildiginiz böyle dersane kitapları varmı acaba.bu soru havuzları olan kitapları nerden bulabilirim?bilgisi olanlar bi yardım edebilirmi?

canım ben okulun verdıgı kıtapları almıcam kendım ozel kıtap alıcam aldıgım zaman kıtabın adını veririm ok

açıklansına rtık ümidim yok ama gerçi bitane geçtimde yinede kalsın istemem

arkadaşlar size bir duyuru yapayım
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ
AÇIKÖĞRETİM – İKTİSAT – İŞLETME FAKÜLTELERİ
2007-2008 ÖĞRETİM YILI İNTERNET BAŞVURU VE KAYIT DUYURUSU

Bu duyuru, uzaktan eğitim sistemine göre öğretim yapan Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerine;

1. 2007 Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sistemi (ÖSYS) ile yerleştirilen adayların,
2. Lisans Öğrenimine Hazırlık Programında;
• 2005-2006 öğretim yılı, yıl sonu veya bütünleme sınavında başarılı olup 2006-2007 öğretim yılında kayıt
yaptırmayan öğrenciler ile,
• 2006-2007 öğretim yılı, yıl sonu sınavında başarılı olan öğrencilerin,
3. Sınıf Öğretmenliği Lisans Tamamlama Programına başvuru hakkı bulunan adayların,
4. Adalet Meslek Eğitimi Ön Lisans Programına başvuru hakkı bulunan adayların,
5. Jandarma Meslek Eğitimi Ön Lisans Programına başvuru hakkı bulunan adayların,
“İnternet Başvuru” ve “Kayıt” işlemlerini kapsamaktadır.

Adayların kayıt işlemleri, “İnternet Başvuru” ve “AÖF Bürolarından Kayıt” olmak üzere iki aşamada
gerçekleştirilecektir.

İnternet başvurusu adresinden yapılacaktır.
İnternet başvuru işlemleri; 24 Eylül 2007 Pazartesi günü başlayıp
19 Ekim 2007 Cuma günü saat 17:00’de sona erecektir.

Bu tarihten sonra İnternetten veya başka bir yöntemle başvuru yapılması mümkün değildir. Elektrik kesintisi, teknik
arızalar veya İnternet hattınızın kesik olması nedeniyle başvuru yapamama durumunda kalmamanız için, başvurunuzu
son günleri beklemeden yapınız. Yukarıdaki mazeretleri veya benzerlerini ileri sürerek süre uzatımı istenemez.
İnternetten başvuru yapmayan adaylar kayıt hakkını kaybederler. İnternetten başvuru yapmak kayıt için yeterli değildir.

Adaylar, İnternet başvuru işlemi ile oluşturacakları “İnternet Başvuru Belgesi” nin yazıcı dökümünü alarak, adreslerine
postalanan ve adresinde yayınlanmakta olan “2007-2008 Öğretim Yılı Açıköğretim,
İktisat ve İşletme Fakülteleri Kayıt Kılavuzu”nda açıklanan diğer kayıt belgelerini de hazırlayarak kayıtlarını AÖF
bürolarında yaptıracaklardır.

Kayıt işlemleri; 24 Eylül 2007 Pazartesi günü başlayacak,
15 Ekim 2007 Pazartesi günü mesai saati bitiminde sona erecektir.
16-19 Ekim 2007 tarihleri arasında mazeretli olanların kayıtları yapılacaktır.

Kayıt için adayların 24 Eylül - 15 Ekim 2007 tarihleri arasında Açıköğretim Fakültesi bürolarına bizzat başvurmaları
gerekmektedir.
Bu tarihler arasında mazeretleri nedeniyle kayıt yaptıramayanlar ise 16-19 Ekim 2007 tarihleri
arasında mazeretlerini kanıtlayan resmi belge ile kayıtlarını yaptıracaklardır. Mazeretli kayıt tarihleri içerisinde
mazeretleri halen devam edenlerin kayıtlarını, tam olarak hazırlanan kayıt belgeleri ile mazeret belgesini büroya
getiren yakınları yaptırabilecektir. 19 Ekim 2007 tarihinden sonra mazeret beyan ederek kayıt yaptırmak isteyenlerin
başvuruları kabul edilmeyecek ve kayıtları kesinlikle yapılmayacaktır. 29 Eylül ve 06 Ekim 2007 Cumartesi günleri
AÖF Büroları kayıt işlemleri için açık olacak ve kayıt yapılacaktır.

Kayıt belgeleri eksik ise kayıt yapılmaz. Belgeleri tamamlamak üzere ek süre verilmez. Kayıt süresi uzatılmayacaktır.
Belirtilen tarihler arasında her ne sebeple olursa olsun kaydını yaptırmayan adaylar fakülteye kayıt hakkını
kaybederler ve herhangi bir hak iddia edemezler.
Posta ile kayıt yapılmaz. Kayıt belgelerini Anadolu Üniversitesi Rektörlüğüne, uzaktan eğitim sistemiyle öğretim yapan
fakültelere, Üniversitemizin bir başka birimine veya başka kurumlara posta ile gönderen adayların kayıtları kesinlikle
yapılmayacak ve belgelerinin kaybından Anadolu Üniversitesi sorumlu olmayacaktır.

İLETİŞİM
• adresindeki “Açıköğretim” “Büro Hizmetleri” linkinden AÖF bürolarının adreslerine ve
telefon numaralarına ulaşabilirsiniz.
• AÖF Merkez Büro İletişim Merkezi: (222) 330 81 77, (222) 330 84 15, (222) 330 41 21, (222) 320 69 06
• mrkburo@anadolu.edu.tr

çok şükür Allah ıma tek dersimide verdim 2, sınıftayım arkadaşlar darısı sizlerin başına:dance:
kayıt yenileme 19 kasımda başlıyor :teytey:

mrb arkadaşlar bende 2 yıl işletmecilik okudum sonra açık öğretimden devam ettim bu sene okul bitti.4 yıllık işletme mezunuyum.hem çalıştım hem okudum bir sene sınıfta kaldım.

ama çalışmadan olmuyo arkadaşlar inannın bana düzenli çalışmak gerekiyor.ben işten geliridm ders çalışırdım.öyle çok fedakarlık yaptım yani a.ö.bitiirmek için çok şükür bittide.

2 yıl myo bitirdikten sonra muhasebe bürosunda çalışmaya başladım.sonra özel bir şirrkete girdim muhasebe bölümüne hala çalışamya devam ediyorum.çok şükür.

şuan daha iyi bir yer istiyorum kamu gibi bankacılık gibi bakalım.olmazsadaçok şükür çalışıyorum.kendi ayaklarımın üstünde durabiliyorum yani.

herkese başarılar.çalışınca oluyo arkadaşlar.anlayarak ve soru çözerek yapılacak birşey .Şeniz

arkadaşlar bende kamu yönetimi okuyorum aslında okumaya çalışıyorum desem ....çürnkü ilk senemde kaldım çünkü ilk 3 vizeye çocuğumu bir yere bırakamayınca 0 aldım ve kurtaramadım bir dersten daha kalınca...tekrar kaydımı yenilemem için ne yapmam gerekiyor bilginiz varmı ? ne kadar para yatırılacak nooolur yardım edin bu sene çok sıkı çalışıcam kendime söz veriyorum
:eek::eek::eek:

beni bilgilendirecek biri yokmu aranızda arkadaşlar ,,öyle hevesliyim ki çalışmaya ama kaydımımı yenilicem ne yapcam kaç para daha yatırıcam ne zaman okyan arkadaşlar yardım edin aöf sitesinde sorularıma cevap bulamadım yada ben anlamadım yardım edin şimdiden teşekkürler.senağlamasenağlama

sezen yıldız arkadaşım acele etme .sana kayıt ile ilgili formlar, ayrıca AÖ kılavuzu gönderilecek.kılavuzda para yatıracağın yer ve son yatırma tarihleri söylenecek.sen bu yıl yani 2007 ÖSS ye mi girdin. başka sorun varsa yazabilirsin.sevgiler

sezen yıldız arkadaşım acele etme .sana kayıt ile ilgili formlar, ayrıca AÖ kılavuzu gönderilecek.kılavuzda para yatıracağın yer ve son yatırma tarihleri söylenecek.sen bu yıl yani 2007 ÖSS ye mi girdin. başka sorun varsa yazabilirsin.sevgiler

hayır ben kaydımı geçen sene yaptırdım 4 dersten kalınca sınıfta kaldım bu sene tekrar edicem o yüzden soruyorum ne yapmam gerekiyo?:sm_confused:

açıköğretim okuyan arkadaşlar yardım edin ben bu sene sınıfta kaldım kayıtmı yenilicem parayı ne zaman yatırıcam ve ne kadar yatırıcamsınıfta kalıp tekrar eCADIARZUen arkadaşlar yardımcı olun nooolur:çok üzgünüm:

X