Açikögretim Fakültesinde okuyan Arkadaşlar

baharı bekliyorum başınımı ağrıtıyorum busene kpssye de giriyim diyorum yoksa okulu bitidikden sonramı giriyim okulu bitirdikden sonra iş bulabiliyomusun hemen yada iş için ne yapmam gerekiyor

ya biraz önce yorumları okudumda bankacılık zor felan yazılmış ya ben okumak istiyorum ama açık öğretim hakkında hiç bilgim yok Şeniz çok tşk yardımcı olduğun için

yok canım herkese göre değişir bazıları 5,6 yıl uğraşıyor zor bitiriyor bazılarıda ilk sınavda veriyor bende açıköğrteim 2. sınıfa geçtim alttan dersim yok çalışırsan çok kolay yardımcı kitaplar var onlar işini dahada kolaylaştırıyorsen sadece öss sınavına gir yada meslek lisesiysen direk başvurabiliyorsun net olarak durumunu bildir yardımcı olmaya çalışayıma.s.

baharı bekliyorum başınımı ağrıtıyorum busene kpssye de giriyim diyorum yoksa okulu bitidikden sonramı giriyim okulu bitirdikden sonra iş bulabiliyomusun hemen yada iş için ne yapmam gerekiyor

canım bu yılda gir kpss ye okulu bitirincede zamanı iyi değerlendir canım bak sana ne diyeceğim açıköğretimden önlisans mezunu olursan dikey geçiş sınavı var onunlada 4 yıllık bir bölümede geçebilirsin.sınavların hepsine gir elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım ne sormak istersen rahatca sor çekinme a.s.

canım ekledim ben seni msnime bencede msnden görüşelim sana sormak istediğim çok şey var

slm.arkadaşlar açıköğretim kayıtları başladımı.yani kayır yenilemeleri başladımı

merhaba canım bende aynen senin gibi açıköğretimden üniv. okumak istedim,kazandımda kamu yönetimini fakat sayısal ağırlıklı olmasından dolayı bu bölüm bana çok zor geldi.şuan bıraktım tekrar girip halkla ilişkiler okumayı istiyorum.çünkü sözelim daha iyidir.umarım amacımıza ulaşırız başarılar sanada...

kayıt yenileme 19 kasımda başlıyor.

kızlar bana iktisat çok zor geldi yapamadım bu yıl donduracam zaten seneye de iktisattan kaydımı sildirip işletmeyi seçebilirmiyim acaba. bu arada 3 ten devam edeceğim 2 yıl okudum

Canım kayıdı donduramıyomusun.Aöf de kayıt dondurma yokmuş.Eskişehir'i aradınmı sana daha sağlıklı cevap veriyorlar.

slm arkadaşlar kayıt yenileme tarihleri, ve ödeme tutarları açıklandı.

kılavuzlar evlere gönderilmeye başlandı haberiniz olsun öptümŞenizŞenizŞeniz

--------------------------------------------------------------------------------

Açıköğretim Takvimi
Sınav Tarihleri
Arasınav 05-06 Nisan 2008
Yılsonu Sınavı 31 Mayıs-01 Haziran 2008
Bütünleme Sınavı 06-07 Eylül 2008

--------------------------------------------------------------------------------

Radyo ve Televizyon Ders Yayınları
Başlama Tarihi 17 Aralık 2007
Bitiş Tarihi 30 Mayıs 2008

Akademik Danışmanlık Hizmetleri
Başlama Tarihi 02 Ocak 2008
Bitiş Tarihi 30 Mayıs 2008

kılavuzu gelmeyenler buradan bakabilirler bu yılki senenizde başarılar dilerim hepinize Şeniz

evet açıköğretim çok daha zor kesinlikle düzenli çalışma programı hazırlamak gerekli

Merhaba kızlar
ben de AÖF İşletme de okuyorum.İnternetten eşim dersleri indirdi.İnşallah fırsat bulursam artık ders çalışacağım.trfg forum sitesinden derslere ulaşabilirsiniz.Kitaplardaki konuların aynıları fakat özeti çıkartılmış anlatımlı ve testleri var çok güzel bi bakın isterseniz.

bütün zorluklarına rağmen ben de bu yıl 2.üniv olarak baş vurdum bence süper bir hizmet.e kitapları vidyoları var.neden yapmayalım ki
biz interneti kullanabilen bilinçli insanlarız.
zor çalışmaya her zaman vakit ayrılmıyor ama zorunlu olduktan sonra da yapılıyor ya:)

bende şu an hem konservatuarda tiyatro okuyorum hemde açıkögretimde işletme okuyorum.fakat gerçektende bazı dersler tek başına çalışmayla olmuyor yani benim düşüncem bu tabikii şu an 2. sınıftayım ve muhasebe ve iktisattan kalarak geçtim bu sene vermem gerekiyo bilmiyorum nasıl vericem bu 2 dersi senağlama

bende şu an hem konservatuarda tiyatro okuyorum hemde açıkögretimde işletme okuyorum.fakat gerçektende bazı dersler tek başına çalışmayla olmuyor yani benim düşüncem bu tabikii şu an 2. sınıftayım ve muhasebe ve iktisattan kalarak geçtim bu sene vermem gerekiyo bilmiyorum nasıl vericem bu 2 dersi senağlama

canım kafana takma özetlenmiş kitaplar var mesela murat yayınları ona çalış inşallah verirsin .murat yayınlarına çalıştım geçen yıl pek zorlanmadan hepsini verip geçtim inşallah bu yılda zorlanmam ayrıca dgs sınavına çalışıyorum ve birde işe gidiyorum halim çok zor ama sana tavsiyem murat yayınları al ve çalış başarılar:kahve:

ayyy ay kpss aöf Allah'ım Allah'ım ,Allah bize güç kuvvet versin.

ya arkadaşlar şimdi yatırılan paralara baktımda ben bankacılıkbölümü 1 sınıfı 3 sene olara okuyorum.ben tc nosunu söyledim 202 ytl aldılar acaba neden 2 taksitte düşermi

X