Açikögretim Fakültesinde okuyan Arkadaşlar

İktisatta 2 yıl okuduktan sonra önlisans diplomanızı alıp lisans tamamlamaya başvurarak İşletme 3. sınıftan devam edebilirsiniz.

lisans programına başvursan bile 2.sınıfı bitirince önlisans diploması alınabiliyor muu

canım kafana takma özetlenmiş kitaplar var mesela murat yayınları ona çalış inşallah verirsin .murat yayınlarına çalıştım geçen yıl pek zorlanmadan hepsini verip geçtim inşallah bu yılda zorlanmam ayrıca dgs sınavına çalışıyorum ve birde işe gidiyorum halim çok zor ama sana tavsiyem murat yayınları al ve çalış başarılar:kahve:

sağol canım bende murat yayınlarını almayı düşünüyordum.daha önce kullanan arkadaşlarım tavsiye etmişlerdi.inşallah bu sene 2 dersimide vericem.umarım sende direkt verirsin derslerini dgs de de başarılar :hooray:

arkadaşlar açıköğretim bana göre daha kolay.neden diceksiniz?ben heralde diyorumki normal bir üniversiteye gitseydim sorunsuz geçemezdim.1, senemi sorunsuz alttan ders vermeyerek geçtim kursa gidiyordum karacan açıköğretime.inanın vizeleri sıkı tutup yüsek alırsanız finalde çok çalışmanıza gerek kalmıyor ki vizedeki çıkan sorular daha az yani 7 ile 10 ünite arası değişiyor bunları sadece testlerini ezberliyorsunuz ve inanın aynı yada benzerleri çıkıyor test çözdükçede aklınızda kalıyor intte dediğiniz gibi testleri var ben bi ara video bakmıştım amahiçbişi anlamadım sadece yoğunluklu olarak test çözün murat yayıncılıkta güzeldir zaten murat ve karacanı herkes tavsiye eder kursum 16 aralıkta başlıcak yine ve ben vizelerimi yüksek tutmaya bakıcamki yazın sıcağında ders çalışmak için uğraşmayım yerimseniben

slm arkadaşlar gerçektem murat yaınları çok güzel faydaıda oluyor ben kendi adıma tavsiye ederim iyi çalışmalar şimdiden herkese kolay gelsin

selam arkadaşlar ben de aöf kamu yönetiminde okuyorum son sınıftayım.murat yayınlarının kitaplarıyla çalışıyorum daha kolay oluyor.şimdiden çalışmaya başlasak çok iyi olacak.daha sonra yetişmiyo konular

arkadaşlar uzun süre bakmadın takip edememiştim murat yayınları alırken dikkat edin eski kitaplar olmasın aöf verilen kitaplar değişti aldığınınz kitap yapılan değişikliklere uygun olsun ben ocakta almayı düşünüyorum alırken dikkat edin kasım 2007 den öncekileri kesinlikle almayın hatta kasımınkileri de almayın biraz daha bekleyin derim herkese başarılar öptüm kızlar

arkadaşlar aof kayıt yenileme yapıldıktan sonra hemen kitap ve kimlik yenileme yapabilirsiniz 6 nisana kadar vaktiniz var ama geç bırakmayın bir an önce halledin derim başarılar

öncelikle selamlar;
BEnde kamu yönetimi okuyorum 2.sınıftayım.
İStediğiniz her türlü derslerle ilgili soruyu bulup sizlerle paylaşabilirim
:)

kizlar Bana Yardim Edin Lütfen;
Erkek Arkadaşim Açik öğretim Halkla Ilişkiler 1. Sinif Pek Istekli Değil Okumaya Benim Zorumla Kaydini Yeniletti Ben Univ.bitirdim O Lise Mezunu Diye Ailem Evlenmemize Izin Vermiyor Ben De Bari Açiköretimi Bitir Dedim O Okulunu Bitirirse Evlencez Hayirlisiyla Onun Yerine Ben Takip Etcem Dersleri Sinavlari Falan Halkla Ilişkilerde Okuyan Arkadaşlar 1.sinifta Olan Dersleri Ve Sinav Zamanlarini Bana Yazabilirler Mi?
Teşekkürler...

kizlar Bana Yardim Edin Lütfen;
Erkek Arkadaşim Açik öğretim Halkla Ilişkiler 1. Sinif Pek Istekli Değil Okumaya Benim Zorumla Kaydini Yeniletti Ben Univ.bitirdim O Lise Mezunu Diye Ailem Evlenmemize Izin Vermiyor Ben De Bari Açiköretimi Bitir Dedim O Okulunu Bitirirse Evlencez Hayirlisiyla Onun Yerine Ben Takip Etcem Dersleri Sinavlari Falan Halkla Ilişkilerde Okuyan Arkadaşlar 1.sinifta Olan Dersleri Ve Sinav Zamanlarini Bana Yazabilirler Mi?
Teşekkürler...

canım anadolu üniversitesi açık öğretim sitesine gir orada bütün bilgiler var ayrıca deneme sınavlarıda bulunuyor videolu ders anlatımlarınında çok faydası oluyor kolay gelsin sevgiler

cnm Sitesine Girdim Ama Bulamadim
Adresini Yazar Misin Buraya
Bişi Daha Sorcam Bunun Okulu 4 Yillik 2 Yillik Başka Bölüme Geçemez Mi?

cnm Sitesine Girdim Ama Bulamadim
Adresini Yazar Misin Buraya
Bişi Daha Sorcam Bunun Okulu 4 Yillik 2 Yillik Başka Bölüme Geçemez Mi?

açık öğretim halkla ilişkiler 2 senelik canım 4 yıl değil nişanlın kaydını yaptırdıysa o linkten faydalanabilirsin sevgiler

slm bayanlar halkla ilişkiler okuyorum bende 1.sınıftayım

ben yazayım arkdaşım sana efet halkla ilişkiler 2senelk dersler ise:
1002 Genel İşletme
1003 Davranış Bilimlerine Giriş
1005 İktisada Giriş
1032 İletişim Bilgisi
1074 Uygarlık Tarihi
1099 Temel Bilgi Teknolojileri
1410 Hukuka Giriş
Yabancı Dil Dersleri
1216/A (Alm) Almanca
1216/F (Fra) Fransızca
1216/İ (İng) İngilizce

2.sınıf:
2096 İkna ve Konuşma
2097 Halkla İlişkiler Uygulamaları ve Örnek Olayları
2175 Halkla İlişkiler
2232 Türk Dili
2252 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi
2418 Halkla İlişkiler Uygulama Teknikleri
2419 Kurumsal İletişim Yönetimi
2420 Halkla İlişkiler Yazarlığı

+
ve sınav tarihlerini sormşsun:
ARa sınav:5-6 Nisan
Yılsonu: 31 Mayıs-1 Haziran
Bütünleme: 6-7 Eylül..

slm cnm halkla ilişkilere okuyorum demişsin de bir sorum olcak;2 yıllık halka ilişkiler ön lisansı bitince 2 yıl daha okunup lisans yapılıyor mu bilgin var mı ?

ewt okunuyor, bu arada aöf hiç hafıfe alıncak okul deil, ben 2. unıversıte dıye basladım kalıyorum sureklı zar zor 2 ye gectım, muhendıslık dersını verıyorum muhasebe veremıyorum yaatatlicadiarzu

X