Açikögretim Fakültesinde okuyan Arkadaşlar

ewt okunuyor, bu arada aöf hiç hafıfe alıncak okul deil, ben 2. unıversıte dıye basladım kalıyorum sureklı zar zor 2 ye gectım, muhendıslık dersını verıyorum muhasebe veremıyorum yaatatlicadiarzu

evet canım aöf diyince hiç bilgi almadan okuyorsun sanıyolar ama hiç öyle değil ben işletme okuyan arkadaşımın notlarına bakmıştım bizim murat yayınlarının aynısı aynı şeyleri işliyoruz yani

ben de iktisat fakültesi kamu yönetimi bölümü 2. sınıftayım gerçekten hiç kolay değil ve sanıldığı gibi tüm dersler sözel değil sayısal dersler oldukça fazla

günaydın kızlar,
ben de dondurmuştum okulumu, bu sene yeniden kayıt yaptırdım, işletme bölümü 1.sınıf, çok tembellik ettim bu sene sıkı çalışıcam

kızlar bu site bayağı iyi, burdan test falan da çözebiliyorsunuz, bakın isterseniz
sevgiler, haydii kızlar okula

slm cnm halkla ilişkilere okuyorum demişsin de bir sorum olcak;2 yıllık halka ilişkiler ön lisansı bitince 2 yıl daha okunup lisans yapılıyor mu bilgin var mı ?

evet canım, alttan dersin olmazsa direk geçebiliyorsun...

Arkadaslar ben yurt disinda turkiye degerinde ticaret lisesi diplomasini muhasebe bolumunden aldim ve turkiyede acik ogretimde okuyabilmek icin neler yapmam gerekir, beni de kabul ederler mi acaba?
Ve hangi bolumleri okuyabilirim acaba muhasebe okudum diye muhasebeye devam mi etmeliyim yoksa onunla hic alakasi olmayan mesela okul oncesi egitim de okuyabilir miyim, mumkun olursa iki yil okuyup on lisans diplomasini almak istiyorum bana yardimci olabilir misiniz? benneyaptımki :eek:

Arkadaslar ben yurt disinda turkiye degerinde ticaret lisesi diplomasini muhasebe bolumunden aldim ve turkiyede acik ogretimde okuyabilmek icin neler yapmam gerekir, beni de kabul ederler mi acaba?
Ve hangi bolumleri okuyabilirim acaba muhasebe okudum diye muhasebeye devam mi etmeliyim yoksa onunla hic alakasi olmayan mesela okul oncesi egitim de okuyabilir miyim, mumkun olursa iki yil okuyup on lisans diplomasini almak istiyorum bana yardimci olabilir misiniz? benneyaptımki :eek:

canım sana bu konuda bilgi veremem ama buraya girersen orada yardımcı olurlar sana http://www.aofliyiz.biz/ burada soru sorup cevabını alabilirsinfisfisfis

bu arada kızlar atatürk ilkeleri ve ınlıkapları dersinden çok korkuyorum hiç anlamam sözelim iyi değildir tarihide sevmem ne yapıcam bilmiyorum kesin kalırım :uhm:

bu arada kızlar atatürk ilkeleri ve ınlıkapları dersinden çok korkuyorum hiç anlamam sözelim iyi değildir tarihide sevmem ne yapıcam bilmiyorum kesin kalırım :uhm:

Kitaptaki soruları mutlaka çöz bence birde Murat Açıkogretım kıtaplarından çalışmanı tavsiye ederim.Benim tarihimde berbattı ama oturup resmen sadece tarih çalışmıştım 2 3 ay boyunca geçebilmiştim bu dersi.Başarılar.

tabikide edeerler össye girip barajı aşman kafi.
okul öncesi okuyabilmek için kız meslek mezunları istiyorlar değilsen okuyamazsın.
ve birde şu var normal 4senelk bir bölüm bile seçsen 2.yıldan sonra istediğin takdirde önlisans diplomanı alabilirsin..
inş yardımcı olabilmişimdir.

taliha ticaret lisesi mezunlarına sınav şartı kalktı yani össy girmen gerekmiyor
direkt kayıt yaptırabiliyorsun birde 4 yıllık bölümde 2ci yılı okuyup önlisans diploması alınmıyor bitirip lisans liploması alabiliyorsun canım

Arkadaslar ben oss'yi hayatta alamam ki, hicbirsekilde turkce egitim almadim yani cok zorlanirim herhalde. :bbo: Baska bir yolu yok mu bunun illa oss'yi kazanmam mi gerekiyor acik ogretim icin. :1no2:

GERÇEKTEN AÖF OKUMAK ÇOK ZOR. HEP BİR YANDAN ÇALIŞIP BİRDAN DA OKUMAK ÇOK ZOR OLUYOR.HERKESE KOLAY GELSİN.:kahve:

merhaba arkadaslar bende aof isletme okuyorum, bilgisayar programciligi bittikten sonra aof ye gecis yaptim, 1 yil hazirlikdan sonra 3. sinifa gectim, ama ders calismadigim icin kaldim simdi tekrar 3. siniftayim, hic istemiyorum ben bu bolumu, ne faydasi olur ki acaba beni bilgilendirebilir misiniz?
gecen sene de birakmam istedim karasiz kaldim, cunku lisede de ayni konulari gordugum icin hic ders calissasim gelmyor, zaten sozel derslerden nefret ettigim icin iyice fenalik geliyor bana

bende hem calisiyorum hem okul cok zor geliyor, tekstilde birde calistigim icin cok yorucu geciyor, calistigim firmada bircok gorevim var, aksam eve gidince uyumaktan baska birsey dusunemiyorum

mrb canımcıım bende çeko okuyorumm oldukça zoorr ama çalışınca oluyooo bu konu hakkında sorucağın bişi olursa cwp larımmm :)

kızlar benimde bi sorum war ya ben şimdi meslek çıkışlıyım modelistlik bölümü tarih okuyodum ama bıraktım bölümümdede okumak istemiyorum we en önemlisi okula gitmek istemiyorum bunun için açıköğretim istiyorum ama bölümüm dışında yerler seçebilirmiyim kime sorduysam bilmiyolar bilgisi olan warsa yardımcı olursanıs sewinirim şimdiden tşkr

cadaloss hangi bölümlere girebileceğini aof web sayfasından öğrenebilirsin

ayrıca arkadaşlar ben de aof 1 sınıf daha ve hiç canım çalışmak istemiyor o verdikleri kitapları hiç beğenmedim yardımcı kitap falan arıyorum bana tavsiye ettiğiniz yayın varmı ? yardımcı olursanız çok sevinirim

gerçi biraz çalışmak için geç kaldım ama olsun zararın neresinden dönsek kardır...

slm arkadaşlar bende murat açıköğretimin yardımcı kitaplarının çok faydasını gördüm

kıslar sınavınız nasıl geçti..
Ben işletme 3. sınıf okuyorum 3 dersten girdim..
2 si çok güzel geçti...Çok mutluyumm:teytey: çalışmamın karşılığını inşallah alırım

X