Acil 2 haftada 4 kilo nasıl veririm

aysima52

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2023
30
6
25
Arkadaşlar yemek yemeyi çok seviyorum evlendim 12 kilo aldım 58 den 70 e çıktım . Tüm hormonlarıma baktırdım hepsi çok şükür normal .
Biraz dikkat ederek 66.5 a 1 ayda düştüm fakat sıkıldım ve yine yemek yiyerek 68.5 a çıktım .

Aralıklı orucu denemek istiyorum ve 2 hafta sonra düğünümüz var. Bir şok diyet uygulayarak 4 kilo vermek istiyorum . 2 gündür aralıklı oruç yaptım 67.2 yim şuan . Daha ne yapabilirim 4 kilo daha vermek için.

Düğünü atlatayım diyetimi daha hayatıma endekslicem fakat şuan acil kilo vermem lazım bana önerebilceğiniz 2 haftada 4 kilo verdirebilcek güçte diyet var mı ?

Sabah 1 yumurta sadece yani 11 12 gibi ye 4 5 gibide bi kase Sebze yemeği veya çorba ekmek pilav herşey yasak ben 1 haftada 3 kilo verdim bununla

Bol bol su içmelisin, bol bol hareket etmelisin ve sebze yemelisin. Tabi en iyisi yine de bir doktora başvursan çok iyi olur.

Arkadaşlar yemek yemeyi çok seviyorum evlendim 12 kilo aldım 58 den 70 e çıktım . Tüm hormonlarıma baktırdım hepsi çok şükür normal .
Biraz dikkat ederek 66.5 a 1 ayda düştüm fakat sıkıldım ve yine yemek yiyerek 68.5 a çıktım .

Aralıklı orucu denemek istiyorum ve 2 hafta sonra düğünümüz var. Bir şok diyet uygulayarak 4 kilo vermek istiyorum . 2 gündür aralıklı oruç yaptım 67.2 yim şuan . Daha ne yapabilirim 4 kilo daha vermek için.

Düğünü atlatayım diyetimi daha hayatıma endekslicem fakat şuan acil kilo vermem lazım bana önerebilceğiniz 2 haftada 4 kilo verdirebilcek güçte diyet var mı ?
Kabak detoksu çok iyi kilo verdiriyor

Homm bitkisel kahvesini onererim dilersen ulaşabilirsin

Protein değeri yüksek gıdalarla beslenirsen tokluk hissi yaşarsınız ve yağlanma gibi problemler de yaşamazsınız
Sabah 3-4 adet haşlanmış yumurta zeytin yeşillik
diğer öğün ise tavuk göğüs yağsız pişirilir veya çok az yağ ile ve bolca kardiyo

X