Acil bakar mısınız

Ezgi 79

Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2021
126
59
25
Kızlar test yapmadım ama 12 gün geçti adetim. Belirtilerini de yaşadım. Özellikle kahverengi leke gelmişti ilk adet olmam gerektiği gün. Ama bugün çok az çok afedersiniz akıntıyla birlikte hafif bir kan geldi şimdilik bir daha olmadı aynı durumu yaşayan var mı acaba ve de sizce neden olur??

Kızlar test yapmadım ama 12 gün geçti adetim. Belirtilerini de yaşadım. Özellikle kahverengi leke gelmişti ilk adet olmam gerektiği gün. Ama bugün çok az çok afedersiniz akıntıyla birlikte hafif bir kan geldi şimdilik bir daha olmadı aynı durumu yaşayan var mı acaba ve de sizce neden olur??
hamileysen kı bunu testle yada kan vererek ogrenebılırsın dusuk tehlıkesı gecırıyo da olabılırsin dolayısıyla 5.5 hafta hamıleysen sayet kese de gorunur tutunması ıcın ılac da vrılır. nede test yapmadın ki?.

hamileysen kı bunu testle yada kan vererek ogrenebılırsın dusuk tehlıkesı gecırıyo da olabılırsin dolayısıyla 5.5 hafta hamıleysen sayet kese de gorunur tutunması ıcın ılac da vrılır. nede test yapmadın ki?.
Zaten bir düşüğüm var. Ve o hamilelikte 1 hafta geçti gitmiştim 1 2 günlük dendi onda bana zaten 10 gün sonra felan düşük yaşadım o yüzden bu sefer biraz daha geç öğrenmek istedim folbiol kullanıyorum şuan zaten. Düşük gibi bir kan değil bu geri geçti çünkü ama yine de nasip

Zaten bir düşüğüm var. Ve o hamilelikte 1 hafta geçti gitmiştim 1 2 günlük dendi onda bana zaten 10 gün sonra felan düşük yaşadım o yüzden bu sefer biraz daha geç öğrenmek istedim folbiol kullanıyorum şuan zaten. Düşük gibi bir kan değil bu geri geçti çünkü ama yine de nasip
iste progestan vs verıp tutunmasına yrdımcı olabılıyor ya hanı dr o yuzden dedım. hayırlısı. kesenın oncelıkle rahım ıcındemı dısında mı onu erken tanıyla ogrenmek senın acından ıyı. aslında ılk kontrole o yuzden gıderız dıs gebelık ıhtımalını yok etmek ıcın.=) tabı kı yıcek ekmegı olan yasıyo tutunuyo ona sozum yok=) ben de dusuklerle bogustum durdum. elden ne gelır. cidden nasip. ama hamilelik varsa gıt bı gor derım kesenın yerını en azından folbıol de bana doktor yuksek o kullanma demıs degıstırmıstı bu arada onu da sorarsın dr una.. ınsallah bebıs vardır🥰

iste progestan vs verıp tutunmasına yrdımcı olabılıyor ya hanı dr o yuzden dedım. hayırlısı. kesenın oncelıkle rahım ıcındemı dısında mı onu erken tanıyla ogrenmek senın acından ıyı. aslında ılk kontrole o yuzden gıderız dıs gebelık ıhtımalını yok etmek ıcın.=) tabı kı yıcek ekmegı olan yasıyo tutunuyo ona sozum yok=) ben de dusuklerle bogustum durdum. elden ne gelır. cidden nasip. ama hamilelik varsa gıt bı gor derım kesenın yerını en azından folbıol de bana doktor yuksek o kullanma demıs degıstırmıstı bu arada onu da sorarsın dr una.. ınsallah bebıs vardı

Anladım cnm çok teşekkür ederim yardımcı olduğun için bir an önce bende yasaklar kalkınca gideyim en iyisi. Hayırlısı olsun inşallah umarım vardır da sağlıklı büyür inşallah

Pazartesi gidebiliyosan mutlaka doktoruna git, hemen hemen aynı dönemlerdeyiz sanırım bende de akıntı ve kanama var , doktorum takip etmem gerek pazartesi gel dedi ,sende ihmal etme .inşallah herşey iyi gider hayırlısıyla kucağına alırsın benim de 3.hamileliğim 2 düşüğüm var .

Pazartesi gidebiliyosan mutlaka doktoruna git, hemen hemen aynı dönemlerdeyiz sanırım bende de akıntı ve kanama var , doktorum takip etmem gerek pazartesi gel dedi ,sende ihmal etme .inşallah herşey iyi gider hayırlısıyla kucağına alırsın benim de 3.hamileliğim 2 düşüğüm var .
Akıntı ile geldiği için geri durdu şuan zaten çok az gelmişti ama tekrardan aynı durumu yaşar mıyım bilmiyorum ama olmazsa bir giderim muhakkak. Sizde umarım hayırlısı ile kucağınıza alırsınız sağlıkla inşallah 🤗

Çook teşekkür ederim inşallah 🥰Yaşarsanda panik olmamaya çalış çünkü bu öyle bişi ki hiç problemde olmayabilir . Sende okumuşsundur formları bu gibi belirtileri yaşayıp sağlıklı bebişi olan çoook insan var . Allah’a güven ve her zaman hayırlısını iste ,herşey çok güzel olacak inşallah 🙏🏼😇

Çook teşekkür ederim inşallah 🥰Yaşarsanda panik olmamaya çalış çünkü bu öyle bişi ki hiç problemde olmayabilir . Sende okumuşsundur formları bu gibi belirtileri yaşayıp sağlıklı bebişi olan çoook insan var . Allah’a güven ve her zaman hayırlısını iste ,herşey çok güzel olacak inşallah 🙏🏼😇
Çok teşekkür ederim içimi o kadar rahatlattınız ki size anlatamam 😘 Rabbim gönlünüze göre versin her daim inşallah🖤🖤

Çok teşekkür ederim içimi o kadar rahatlattınız ki size anlatamam 😘 Rabbim gönlünüze göre versin her daim inşallah🖤🖤
Amin canım benim 🥰bu dönemlerde insan pozitif şeyler duymayı okadar çok bekliyo ki seni çok iyi anlıyorum. Kendi kendini telkin etmeye çalışıyosun ama yaşanılanlar bazen biraz buna engel oluyo . Dua etmeyi hiç bırakma güzel günler kapıda Allah’ın izniyle 🤩🥰

Kahverengi lekelenmeler normaldir eğer gebelik varsa. Kırmızı kandan korkun. Bir sorun yoktur umarım

Benimde reglim 15 gün gecikti şuan test yaptım idrar 3 tane silik 3 tane negatif çıktı bugün kan verdim sonucu bekliyorum.ama hiç öyle lekelenme falan yok ben de sadece akıntı var, kabızlık var, ve sol kasığımda sancı var sonucu bekliyorum

Benimde reglim 15 gün gecikti şuan test yaptım idrar 3 tane silik 3 tane negatif çıktı bugün kan verdim sonucu bekliyorum.ama hiç öyle lekelenme falan yok ben de sadece akıntı var, kabızlık var, ve sol kasığımda sancı var sonucu bekliyorum
Hayırlısı olsun inşallah hakkınızda ,🥰😘

Hayırlı olsun rabbim sağsağlim kucağınıza almayı nasip etsin. Gebelik için yaptığınız özel birşey var mıydı 😊

X