Acil bakar mısınız

Hayırlı olsun rabbim sağsağlim kucağınıza almayı nasip etsin. Gebelik için yaptığınız özel birşey var mıydı 😊
Teşekkür ederim canım benim 😘 Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah. Hayır yok ama bundan önce bir düşük yapmıştım doktora da kontrol amaçlı gittim bana folbiol (folik asit) takviyesi vermişti onu kullandım.

Canıııım hayırlı olsun çok sevindim Allah kucağına da almayı nasip etsin 🤲🏻🤲🏻 Bu arada kahve ya da kırmızı sakın telaş yapma bugün doktordaydım kanamanın rengi miktarı bizim için önemli değil ,önemli olan bebeğin kalp atışları dedi, yani kanama odağı bir sürü sebepten kaynaklanıyo olabilir ,iyi düşün iyi olsun 🤗

Canıııım hayırlı olsun çok sevindim Allah kucağına da almayı nasip etsin 🤲🏻🤲🏻 Bu arada kahve ya da kırmızı sakın telaş yapma bugün doktordaydım kanamanın rengi miktarı bizim için önemli değil ,önemli olan bebeğin kalp atışları dedi, yani kanama odağı bir sürü sebepten kaynaklanıyo olabilir ,iyi düşün iyi olsun 🤗
Çok teşekkür ediyorum güzel dileklerin için canım 🥰🥰 kesinlikle çok doğru böyle doktorlara rast gelmek çok güzel bir durum🖤 sende benim burada içimi rahatlattın

Çok teşekkür ediyorum güzel dileklerin için canım 🥰🥰 kesinlikle çok doğru böyle doktorlara rast gelmek çok güzel bir durum🖤 sende benim burada içimi rahatlattın
Canım ne demek seni bir nebze olsun rahatlatabildiysem ne mutlu bana 🥰 doktorumun eşi 2zlerine hamileyken 11.haftada bardaktan boşalırcasına kan kaybetmiş hastanede kan takviyesi yapılmış düşün okadar kan .. şu an 15 yaşındalar dedi 🤩 daha dün anlattı benide çok rahatlattı bunu duymak , çok normal bunlar özellikle bu aylarda dedi🥰🥰

Canım ne demek seni bir nebze olsun rahatlatabildiysem ne mutlu bana 🥰 doktorumun eşi 2zlerine hamileyken 11.haftada bardaktan boşalırcasına kan kaybetmiş hastanede kan takviyesi yapılmış düşün okadar kan .. şu an 15 yaşındalar dedi 🤩 daha dün anlattı benide çok rahatlattı bunu duymak , çok normal bunlar özellikle bu aylarda dedi🥰🥰
Rızkı varsa zaten ne olursa olsun rabbim koruyor her şekilde. Sadece şuan biraz kahverengi lekelenmem var yine de beni tedirgin ediyor anlayamıyorum neden oluyor

Rızkı varsa zaten ne olursa olsun rabbim koruyor her şekilde. Sadece şuan biraz kahverengi lekelenmem var yine de beni tedirgin ediyor anlayamıyorum neden oluyor
Özel olmassa akıntının yoğunluğu nasıl? Pedini çok kirletiyomu yada wc de damlama falan var mı?

Peçete koyuyorum. Damlama felan olmuyor ama peçeteye çok az geliyor sildikçe geliyor.
Süper, bende de aynı , doktor bu şekil kanamanın çok az olduğunu gösteriyo dedi , 3 ay bile sürebilir korkulcak bişi yok dedi , ama sen gene de bi doktoruna göster onun takibi altında ol canımcım😊

Süper, bende de aynı , doktor bu şekil kanamanın çok az olduğunu gösteriyo dedi , 3 ay bile sürebilir korkulcak bişi yok dedi , ama sen gene de bi doktoruna göster onun takibi altında ol canımcım😊
Tamam canım benim çok teşekkür ediyorum 🥰🥰

Walla benim belimde siyatik var ara ara onun ağrısı oluyo ama hamilelik ile alakalı da olabilir ben siyatiğime yordum , bu arada bel ağrısı falan hamilelik belirtsi onu okumuştum
Anladım canım benim geçmiş olsun sana da 🤗 bilemiyorum artık kısmetimizde varsa olur inşallah 🥰🥰

Konunun üzerinden baya geçmiş ama ben de bir soru sormak istiyorum. 3 yıllık evliyim sebepsiz infertile tanısı koydu doktor ve 3 başarısız aşılamam var☹️ Bu ay adetim gecikti ve sadece kahverengi leke geliyor çok az olduğu İçin ped bile kullanmıyorum. Ne kasık ağrısı ne mide bulantısı ne baş dönmesi hiç bişey yok . Test yapıp negatif görmeye korkuyorum 😦

Evet arkadaşlar kimse cevap vermemiş ama birilerine umut olur belki o yüzden tekrar yazıyorum. BEN HAMİLEYİM😍 Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah 🙏🏻
Belirti olarak ise şiddetli göğüs hassasiyeti koltuk altına doğru daha çok ağrı hissettim ve kahverengi akıntı başka bişey yoktu . Adet olamıyorum diye doktora gittim ve hamile olduğumu öğrendim

X