Acil bakar mısınız

Morlalaler

Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2022
110
27
23
Merhaba kısaca özet geçicem uzun uzadıya yazıp kimseyi sıkmak istemiyorum
Takvimimde ovülasyonum 2 gün sonra gösteriyor fakat benim düne kadar ciddi yumurtalık ağrım vardı galiba erken yumurtladım bilmiyorum
Bugün ilişki esnasında prezervatifin yırtıldığını fark ettik ve hemen çıkarsak da içime gelmiş olacağını düşünüyoruz 2 3 damla da olsa
20 dk içinde ella içtim
Ve hamilelik olur mu diye endişemden dolayı da ovülasyon testi yaptım negatif çıktı
Sizce gebe kalma şansım var mı?
Yardımcı olursanız sevinirim

Takvimimde ovülasyonum 2 gün sonra gösteriyor fakat benim düne kadar ciddi yumurtalık ağrım vardı galiba erken yumurtladım bilmiyorum
Bugün ilişki esnasında prezervatifin yırtıldığını fark ettik ve hemen çıkarsak da içime gelmiş olacağını düşünüyoruz 2 3 damla da olsa
20 dk içinde ella içtim
Ve hamilelik olur mu diye endişemden dolayı da ovülasyon testi yaptım negatif çıktı

Benim hamileliğim de benzer bir şekilde gerçekleşti. Ovülasyon dönemim değil diye umursamadım ama sonuç 🙈
Siz ella kullanmışsınız o nedenle gebelik oluşacağını düşünmüyorum.

Ella'nın koruma oranı bellidir. Hiçbir yöntem %100 korumadığı için her birinde az çok risk var. Ella'da da var. İmkansız değil ama olasılık düşük sonuçta.

20 dk içinde ella içtim
Bence o hemen belli olmaz çatlama da geçmiş olabilir ozamanda pozitif çıkmaz, ella nedir bilmiyorum ama kullandıysanız bişey olmicağını sanıyorum ☺️😅

Testten de ovülasyonum olmadığını anlayabilir ve rahatlayabilir miyim
Gerçekten yaşadığım korku ve paniği size anlatamam

İçiniz rahat olsun gerçekten milyonda hatta milyarda falan 1 ihtimal belki vardır. Boşu boşuna stres yapmayın.
Ellanın yan etkilerini de araştırın; gecikme vs.. Stresle etkileri arttırmayın

Pekii siz tecrübelilere bir sorum olacak benimde. Yumurtlama günü olmamasına rağmen 1 eylülden itibaren korunmasız ilişki yaşıyoruz. Test yapmıyorum çünkü bu kadar kısa sürede çıkmayacağını söylediler varsa tabi eğer. Fakat adet 5 gün gecikti ayrıca göğüs hassasiyeti var regli belirtisi olabilir mi ( test yapmamamın bir diğer sebebi de daha yeni başlamışken kendimi üzmemek)

Pekii siz tecrübelilere bir sorum olacak benimde. Yumurtlama günü olmamasına rağmen 1 eylülden itibaren korunmasız ilişki yaşıyoruz. Test yapmıyorum çünkü bu kadar kısa sürede çıkmayacağını söylediler varsa tabi eğer. Fakat adet 5 gün gecikti ayrıca göğüs hassasiyeti var regli belirtisi olabilir mi ( test yapmamamın bir diğer sebebi de daha yeni başlamışken kendimi üzmemek)

benim ilk gebeliğimi öğrenme belirtim göğüs hassasiyeti idi. gününüz geçmiş yapın bence.

20 dk içinde ella içtim
Maalesef adetiniz geçtiğinde test yapmanizi öneririm harici bir yorum yapamıyorum

X