Acil bakın

Şu iğnesiz dolgu nedir ya duyup duruyorum mümkün mü oyle birsey 🤔
Ayrica zaten dudagınız varmış daha ne kadar dudak istediniz ki ben normal dolgu yaptirdim hiç boyle sişmedi iğnesizi bilmiyorum zaten anlamiyorumda mantıgı ne
Yanlıs anlamayın ama okumamışsınız sanırım. İşlemden sonrasını paylaştım işlem öncesini hiç paylasmadım ki? Beni eleştirsinler diye de burda paylasmadım. Bu sitenin eskiden bir samimiyeti vardı bilenler fikrini söyler ılımlı yorumlar yapıldı. Ya da güzel bir dille yol gösterilirdi. Sizden akıl isteyen eleştiri isteyen olmadı. Bilen yazsın dedim özellikle tecrübeli dedim. Bişe bildiğiniz yok anca car car yorum diziyorsunuz ve siz diğerleri. Ben de normal dolgu yaptırdım doktora şişmedi cunku hemen buz komplexi yaptım doktor da hemen verdi ama burda cocuğun telaşını düştüm kızım durmadı ordan bir an evvel cıkmak istediğim için aklımdan da cıktı. Bir siz akıllısınız gerisi akılsız dimi? Bir insan bu işlemi yaptırıyorsa araştırmıştır ben size bilmiyordum şöyle oldu ben bilgisizim dedim mi? Günün kargaşası arasında unuttum buz koymayı ama yine de endişelendim belki benimle aynı sorunu yaşayıp çözüm bulan düzelen veya doktora giden vardır diye özellikle tecrübeli kişiler yazsın istedim. Hiç sevmediğim şey bilmeden konuşup akıl veren insanlar.

Felaket tellalları bilmeden konuşanlar gerçekten şuraya yazdığıma pişman oldum. Arkadaslar ben araştırdım bildiğim işlem dudağımda ağrı yok sadece şişlik var. Çok şükür ki düne göre de iyi durumda. Buz koydukça inmeye basladı. İşte bilmeyen yazdığı zaman insanı strese sokuyorsunuz. Yok buraya yazmak yerine doktora koşacakmışım da bilmem neymiş de. Noluyor neye koşim doktora morarma yok ağrı yok topaklanma yok. Akılsız biri olsam psikolojim bozulurdu yazılanlara kesin hastanelik olurdum Allahtan panik atak hastası falan değilim. Size doktorculuk oynayın diye sormadım. BİLEN TECRÜBESİ OLAN yazsın dedim. Pes gerçekten

Aaa tövbesteyşın. Kimse size kötü bir şey dememiş ki? Dudağının felaket kötü kızarmış sosis gibi olmuş halini görüp sakince kötü bir şey olmadan doktora gitmeni tavsiye ettik, ve bir daha uzman doktorlar dışında bir şey yaptırma diye uyarıda bulunduk. Haberlerde görmüyorsun sanırım dudağı kuruyup düşenleri.

Üstüme iyilik sağlık yahu, atara bak.

Felaket tellalları bilmeden konuşanlar gerçekten şuraya yazdığıma pişman oldum. Arkadaslar ben araştırdım bildiğim işlem dudağımda ağrı yok sadece şişlik var. Çok şükür ki düne göre de iyi durumda. Buz koydukça inmeye basladı. İşte bilmeyen yazdığı zaman insanı strese sokuyorsunuz. Yok buraya yazmak yerine doktora koşacakmışım da bilmem neymiş de. Noluyor neye koşim doktora morarma yok ağrı yok topaklanma yok. Akılsız biri olsam psikolojim bozulurdu yazılanlara kesin hastanelik olurdum Allahtan panik atak hastası falan değilim. Size doktorculuk oynayın diye sormadım. BİLEN TECRÜBESİ OLAN yazsın dedim. Pes gerçekten
Bibi dudak dolgusu yaptırdığı için etiketledim. söylediklerini yabana atmayın bence

Eğer benim gibi bir sorun yaşayan ve bu vasıtayla buraya gelen varsa buraya not düşmek istiyorum. Hyaluronik asit içeren dolgu malzemeleri suyu tuttuğu için ödem fazla oluyormuş doktor söyledi. O yüzden normalmiş. Fazla ödem yaşayanlar bol su içsinler. Dün gece bolca su içtim suan daha iyi durumdayım. Bugün de suyu ihmal etmeyeceğim dün geldiğimde ev cocuk telaşına pek de su içmemiştim aslında uzman uyarmıştı su içmem konusunda. Ve buz tutun işlem sonrası :)

Bibi dudak dolgusu yaptırdığı için etiketledim. söylediklerini yabana atmayın bence
Ben de yaptırdım doktora daha önce tecrübesiz bir insan değilim. Yorumlarda da belirtmiştim zaten. Ben benimle aynı durumu yaşayan tecrübeli kişilerden bahsediyorum (dudakta aşırı ödem) Kaldı ki suan ödem indi. Baska sehirdeki doktoruma da sordum açıklama yaptı rahatlattı. Dediği gibi de oldu bol su içtim ödem indi.

Ayrıca biri daha bu iğnesiz sacma işlemi yaptırmıstı dudakları yamuk yumuk olmuştu herkes igneyle dolgu enjekte ettiriyor bu siz akıllisınız :KK53:
Ya kadın anlamıyorsun sen galiba ben de doktora iğneli işlem yaptırmıs biriyim zaten neyin ne olduğunu biliyorum. İlk dolguyu adanada asena hanıma üniversite 1. Sınıfken araştırıp yaptırmısım siz daha dünkü cocukken yani 2011 senesiydi. Bu işler bilmeyen biri değilim. Kendi doktorum sehirdışında olduğu için gittm güzellik merkezinde yaptırdım noldu cahil mi oldum? Beyinsiz mi oldum? Ya sizinle aynı fikirde olmayan insanlara aptal muamelesi yaptırmak neyin kafası anlamıyorum. Ben dudak dolgusu yaptırmıs etmiş birleri gelsim yorum yapsın demedim aynı sorunu yaşayan tecrübeli biriler gelsin bende oldu şöyle geçti böyle geçmedi yorum yapsın diye sorduö gecenin bir saati ne var bunda? Öğlen doktorumu aradım uzmanı aradım hyerolin maddesi suyu topladığı için normalmiş bol su tüket su içmemişsiniz dedi ikisi de aynı seyi söyledi içtim indi. Eeee bir sen akıllısın hepsi salak mı oldu şimdi? Doktor niye gittin orda yaptırdın bile demedi. Evet o işlemde şu madde kullanılıyor o yuzden normal dedi niye yaptırdın bla bla yargılamadı. Beni de çok iyi bilir araştırarak gittiğimi de tahmin etmiştir. Siz burda meskenlemişsiniz millet konu açsın da bilgiçlik yapıp yargı dağıtalım vs kafası. Arkadasım gidin kitap falan okuyun sizi alakadar etmeyen konulara da atlamayın

Şu iğnesiz dolgu nedir ya duyup duruyorum mümkün mü oyle birsey 🤔
Ayrica zaten dudagınız varmış daha ne kadar dudak istediniz ki ben normal dolgu yaptirdim hiç boyle sişmedi iğnesizi bilmiyorum zaten anlamiyorumda mantıgı ne
Yanlıslıkla sizi alıntılamısım az önce kusura bakmayın. Hava basınçlı dolgu hyerolin içeriyor. İpnesiz dudak dolgusu yazın cıkar

Cok guzel olmus inmis hali
Evet suan daha da indi güzel oldu biraz Rus tekniği ile yapılmıs gibi oldu. Bıyıklara dolma kesinlikle yok. Ödemden mi bilmiyorum üst sağ kısımda dolgu fazla onu da 15. Gün kontrolünde dengeleyecekler.

Evet suan daha da indi güzel oldu biraz Rus tekniği ile yapılmıs gibi oldu. Bıyıklara dolma kesinlikle yok. Ödemden mi bilmiyorum üst sağ kısımda dolgu fazla onu da 15. Gün kontrolünde dengeleyecekler.
Ben üst kismi daha dolgun seviyorum ondan galiba:)

arkadaşlar bu tarz sıkıntılar olmadığı sürece ben bu siteye girmiyorum. İnanılmaz burda hayat yaşayan insanlar var:) Ego tatminleri falan baya buranın bağımlısı olmuslar. Çok üzülüyorum sizin için 🤷🏻‍♀️

Dudak dolgusu yaptırdım hyerolin pen ile saat öğlen 14 gibi yaptırdım 16 da masaj yaptıktan sonra şişti. Normal mi bu kadar şişlik? Korktum açıkcası. İlk yaptırdığım halini de paylaşacağım farkı görün. Lütfen bilenler tecrübe edenler yazsın. Günaydın şimdi Sabah çektiğim görseli de ekledim
Bende yanlış anlamayın lütfen bundan korkuyorum :KK70: Bunların ml mi oluyormuş herhalde benim üst dudağım hiç yok ama dolgun olmasından ziyade dudak olsun isterim asdfgh ama yinede gidip şişirecekler diye de korkuyorum. Yalnız bu tip sorularda genelde zamanla şişliğin indiği görülüyor ortada ki resim biraz daha iyi gibi geldi bana. Birde mimiklerimi kullanamam diye korkuyorum ben deli gibi güler tüm mimiklerimi kullanan biriyim bunun ilerisini de paylaşır mısınız? :)))

Eğer benim gibi bir sorun yaşayan ve bu vasıtayla buraya gelen varsa buraya not düşmek istiyorum. Hyaluronik asit içeren dolgu malzemeleri suyu tuttuğu için ödem fazla oluyormuş doktor söyledi. O yüzden normalmiş. Fazla ödem yaşayanlar bol su içsinler. Dün gece bolca su içtim suan daha iyi durumdayım. Bugün de suyu ihmal etmeyeceğim dün geldiğimde ev cocuk telaşına pek de su içmemiştim aslında uzman uyarmıştı su içmem konusunda. Ve buz tutun işlem sonrası :)
Dolgu silikon gibi değilmiş sanırım sonradan iniyormuş şişliği eski halini alıyormuş dudak doğru mu bu sizin işleminizde de var mı bu durum? Dolguda genelde tekrar tekrar yaptıranlar olduğunu duymuştum ünlülerde o yüzden merak ettim. Pişman olucak olursam dolgu yaptırırm diye düşünmüştüm hatta er geç eski haline döner diye :KK70:

Bende yanlış anlamayın lütfen bundan korkuyorum :KK70: Bunların ml mi oluyormuş herhalde benim üst dudağım hiç yok ama dolgun olmasından ziyade dudak olsun isterim asdfgh ama yinede gidip şişirecekler diye de korkuyorum. Yalnız bu tip sorularda genelde zamanla şişliğin indiği görülüyor ortada ki resim biraz daha iyi gibi geldi bana. Birde mimiklerimi kullanamam diye korkuyorum ben deli gibi güler tüm mimiklerimi kullanan biriyim bunun ilerisini de paylaşır mısınız? :)))
Mimik konusunda asla sıkıntı yok. Eğer üst dudak istiyorsanız rus tekniği yaptırın ama doktora. Adana ve İstanbulda işlem yapan dr.samira var insta doktorsamira_ bir bakın işlemlerine o direkt üst dudağı genişletiyor ve profesyonel. O tarz bir işlem yaptırırsınız. Tabi 15 gün sonra kontrol var o işlemde yapılsın o zaman paylasırım belki erken yaptırırım o işlemi de

Mimik konusunda asla sıkıntı yok. Eğer üst dudak istiyorsanız rus tekniği yaptırın ama doktora. Adana ve İstanbulda işlem yapan dr.samira var insta doktorsamira_ bir bakın işlemlerine o direkt üst dudağı genişletiyor ve profesyonel. O tarz bir işlem yaptırırsınız. Tabi 15 gün sonra kontrol var o işlemde yapılsın o zaman paylasırım belki erken yaptırırım o işlemi de
Ben bazı ünlülerde görüyorum mesela şeyma subaşının gerçekten doğal olmuş. Birde ağız yapım dişlerim çok şiş olmasını kaldıramaz bunun keşke denemesi olsaydı ne güzel olurdu valla beğenmedim çıkar :KK70: ya seviyorum gülüşümü ama üst bildiğin gülünce hiç yok. Tabi dediğiniz gibi kontrol için tekrar gitmek gerek ama rus tekniği biraz şiş olmaz mı

X