Acil bakın

arkadaşlar bu tarz sıkıntılar olmadığı sürece ben bu siteye girmiyorum. İnanılmaz burda hayat yaşayan insanlar var:) Ego tatminleri falan baya buranın bağımlısı olmuslar. Çok üzülüyorum sizin için 🤷🏻‍♀️
Yazık size yaa. O aşağıladığınız insanlardan medet umduğunuzun farkınasınızdır inş. Sanki siz de İngiliz kraliyet ailesinden geliyorsunuz lo

Yazık size yaa. O aşağıladığınız insanlardan medet umduğunuzun farkınasınızdır inş. Sanki siz de İngiliz kraliyet ailesinden geliyorsunuz lo
Kız ne cevap veriyorsun daha dudagına buz tutup su icmekten aciz kişilerle muhattap olmaya değmez bi anda ödemi indi ne hikmetse heralde reklam yapacaktı olmadı

Bende pek çok defa dudağıma dolgu yaptırdım. Benim üst dudağım alta göre incedir ve asimetrik. Antalya’da çok iyi bir dermatologa gidiyorum. Doktorum asla aşırı miktarda enjekte etmiyor. Bende hiçbir seferinde böyle komplikasyon olmadı. Para kazanacağım diye ismini riske etmiyor. Enjekte ettiği markayı hastanın gözü önünde açıyor. Bu anlayışı sebebiyle de yurt dışından daha hastaları var. Bugün arasan bür hafta sonraya ancak randevu veriyor.
Sizin görüntü çok fazla. Sonrasını da paylaşmamışsınız. İğnesiz dolgu diye bir şey duymadım.

Bende yaptırmıştım ama buz falan koymadım hiç boyle şişmedi. Bence enfeksiyon var. Doktora gidin antibiyotik verir. Enjekte ettiği şeye karşı alerji oluşturmus bünye. Normal değil

Ya kadın anlamıyorsun sen galiba ben de doktora iğneli işlem yaptırmıs biriyim zaten neyin ne olduğunu biliyorum. İlk dolguyu adanada asena hanıma üniversite 1. Sınıfken araştırıp yaptırmısım siz daha dünkü cocukken yani 2011 senesiydi. Bu işler bilmeyen biri değilim. Kendi doktorum sehirdışında olduğu için gittm güzellik merkezinde yaptırdım noldu cahil mi oldum? Beyinsiz mi oldum? Ya sizinle aynı fikirde olmayan insanlara aptal muamelesi yaptırmak neyin kafası anlamıyorum. Ben dudak dolgusu yaptırmıs etmiş birleri gelsim yorum yapsın demedim aynı sorunu yaşayan tecrübeli biriler gelsin bende oldu şöyle geçti böyle geçmedi yorum yapsın diye sorduö gecenin bir saati ne var bunda? Öğlen doktorumu aradım uzmanı aradım hyerolin maddesi suyu topladığı için normalmiş bol su tüket su içmemişsiniz dedi ikisi de aynı seyi söyledi içtim indi. Eeee bir sen akıllısın hepsi salak mı oldu şimdi? Doktor niye gittin orda yaptırdın bile demedi. Evet o işlemde şu madde kullanılıyor o yuzden normal dedi niye yaptırdın bla bla yargılamadı. Beni de çok iyi bilir araştırarak gittiğimi de tahmin etmiştir. Siz burda meskenlemişsiniz millet konu açsın da bilgiçlik yapıp yargı dağıtalım vs kafası. Arkadasım gidin kitap falan okuyun sizi alakadar etmeyen konulara da atlamayın
kesinlikle zeki ve akıllı bayansınız. sayfada bi gurup var. kendileri harici kişileri toplaşıp ezikliyorlar. bırakın kendi hallerinde ego savaşı yapsınlar kazananlarda onlar olsun. vs vs. son durumunuzu merak ediyorum bende ankarada araştırıyorum. dudaklarım normal ama gülünce ve konuşurken diş etlerim çok görünüyor. bende hala araştırma aşamasındayım. hayırlısı bakalım.kalın sağlıcakla

eyyyy kızgınım ve beğenmedim butonuna basınca mutlu olan topluluk buyrun bu yorumada çökün.

Küçük cocuk olunca unutmamak elde değil:) anne çiş anne acıktım anne anne anne ben de unuttum direkt masaj yaptım. Masaj anında şişti zaten sonra aklıma geldi unuttuğum ☺️
Merhaba ben de ilk defa duydum ignesiz dolguyu ankarada bir yer buldum ve denemek istiyorum acikcasi ama orada yasamadigim icin sadece 1 defa gitme hakkim var bu sebepten tekrar tekrar kontrole gidemem. Dudak cevresindeki cizgilere uygulama yaptirmak istiyorum, 12-15 aya kadar kalici dediler. Siz memnun kadiniz mi, ne kadar kaliciligi oldu, igneli dolgudan ne farki var? Cevaplarsaniz memnun olurum. Sevgiler

Akşamki haline göre suan iyi durumda. Uzmanla görüştüm fotograf attım normal 3 güne şişlik inecek bol su tüketin ve vazelinle veya e vitamini yağ ile masaj yapın dedi
Çok güzel olmuş bana doktorun adresini özelden atarmısınız mesaj atamadım size

Atacağım ama doktora yaptırmadım. İğnesiz dolgu bu. Seneler önce doktora yaptırmıstım ama direkt bana buz vermişti burası buz vermedi ben de unuttum buz koymayı aklımda hep masaj yapılması gerektiği kaldı. Alt dudağımda az uygulama var ama üstte cok sanırım ödem oldu inşallah geçer google a baktım keske bakmasaydım kabus gibi haberler var
Merhaba iğnesiz dolgu işlemi bende düşünüyorum kalıcılığı kaç aydı memnun kaldınızmı markası neydi bilgi verebilir misiniz

X