Acil çatlatma iğnesi etksii kızlar

Merhaba benim de bugun 13. Günüm aşılama oldum ayrıca erken negatife dönmesi bence iyi benım 13. Gün hala silik çizgi cıkıyor koyulaşma olmuyor 2 gündür sanırım benım tutmadı inşallah sizin olumludur takip edin koyulugu 🙏
İnşallah sizinde koyulaşır ama iki gündür silik dediniz belki yarın koyulaşma olacak

Test verdim şu an bekliyorum dua edin kızlar 1 senedir çok çaba sarf ettim inşallah olumlu sonuç alırım
Keşke vermeseydiniz 9 gün çok erken
Acaba var mı iğne etkisi mi diye düşüneceksiniz sonra.
Bi 14 gün olsaydı en azından

Keşke vermeseydiniz 9 gün çok erken
Acaba var mı iğne etkisi mi diye düşüneceksiniz sonra.
Bi 14 gün olsaydı en azından
10 günden sonra verilebiliyormuş testte çıkınca sabremedim açıkçası, şimdi aldım sonuçları fakat sonuç kısmında 9,2 yazıyor buradan mı anlaşılıyor acaba gebelik sonucu yardımcı olabilir misiniz

10 günden sonra verilebiliyormuş testte çıkınca sabremedim açıkçası, şimdi aldım sonuçları fakat sonuç kısmında 9,2 yazıyor buradan mı anlaşılıyor acaba gebelik sonucu yardımcı olabilir misiniz
Evet bak dediğim bu işte
Şuan iğne etkisi mi gerçek gebelik mi belli olmayacak
Rakam pozitif ama siz iğne oldunuz
Kesin gebelik var diyemeyiz
İdrar testini yapmaya devam edin çizgi koyulaşırsa gebelik var demektir
Giderek silinirse negatif demektir

Kacıncı gundesınız deger negatıf degıl ama 2gun sonra 2katı olursa pozıtıf denılebılır degerınız

Evet bak dediğim bu işte
Şuan iğne etkisi mi gerçek gebelik mi belli olmayacak
Rakam pozitif ama siz iğne oldunuz
Kesin gebelik var diyemeyiz
İdrar testini yapmaya devam edin çizgi koyulaşırsa gebelik var demektir
Giderek silinirse negatif demektir
İğne etkisi 7-9 günden sonrasında geçiyormuş benimde bugün 9. Günümdü yaptırmaya devam edeceğim

9. Günündeyim iğnenin reglimse 4 gün gecikti cumartesi günü tekrar kan vermeyi düşünüyorum
İğnenin 9.günüyse regliniz gecikmiş olamaz
Yumurtanızı iğne çatlatıyor
Adet de çatlamadan 14 gün sonra gelir veya 15
Veya 13
Bu sıralarda gelir
İğneden 14 gün sonra test yapın derler beklenen adet gününüzde yani

İğne etkisi 7-9 günden sonrasında geçiyormuş benimde bugün 9. Günümdü yaptırmaya devam edeceğim
Bncede iki gün sonra baktır yukselmisse vardır ama yukselmemisse de umudunu kesme iki gün sonra bida ver test blki etkisi geçip tekrardan yükselir pozitif olur

İğnenin 9.günüyse regliniz gecikmiş olamaz
Yumurtanızı iğne çatlatıyor
Adet de çatlamadan 14 gün sonra gelir veya 15
Veya 13
Bu sıralarda gelir
İğneden 14 gün sonra test yapın derler beklenen adet gününüzde yani
Biz belirli bi tarih belirlemeden yaptık döngüm düzensiz ve anlık gittiğimde yapmaya karar verdik o yüzden bu şekilde oldu

Bncede iki gün sonra baktır yukselmisse vardır ama yukselmemisse de umudunu kesme iki gün sonra bida ver test blki etkisi geçip tekrardan yükselir pozitif olur
Cuma günü tekrar idrar testi yapacağım eğer koyulaşma varsa cumartesi günü kan vereceğim inşallah pozitif çıkar

X