Acil çatlatma iğnesi etksii kızlar

Biz belirli bi tarih belirlemeden yaptık döngüm düzensiz ve anlık gittiğimde yapmaya karar verdik o yüzden bu şekilde oldu
Farketmez
Eğer çatlatma iğnesi tedavisi olduysanız eski döngülerinizi unutun
Bu ay yeni bir döngü oluyor
Ben iğnenin 16.günü regl olmuştum

İnşaAllah pozitif devam eder
Tam 14.gün yeniden test yapın sağlıklı haberler alın🤲🏼🥰♥️

Çok teşekkür ederim kızlar inşallah sabah bi anda gelen bulantılarım oldu bekleyip yenileyeceğim inşallah güzel sonuçlarla karşılaşırız🤍

İğneden sonra gün aşırı bazen her gün ilişkiye devam ettik iğneden sonra ki gün yani bugün 10. Günüm
İğneden 36 saat sonra çatlama oluyormuş suan 8. Gün catlamadan sonra bu şekilde hesapla umudun kırılmasın sonra 10. Gün iğnenin etskisini takip edersin

68aksarayli 68aksarayli AnneveBebek0 AnneveBebek0 kızlar iğnenin 11. Günü ve aşılamamın 10. Günü. Hiçbir test yapmadım. Pazar gününü bekliyorum. Sizlerle çok yakınız. Güzel haberlerinizi duymak için sabırsızlanıyorum.
Merhaba bende catlatma ignesi yaptım o Ay olmadı birdaki Ay iğnenin etkisimi bilmiyorum ama ovulosyanla yumurtlamami takip ettim gebelik oluştu 😊
Darısı bize kuzum inşallah. Benim ikinci iğnem. Adetime 1 gün kaldı.

İğnenin 9.günüyse regliniz gecikmiş olamaz
Yumurtanızı iğne çatlatıyor
Adet de çatlamadan 14 gün sonra gelir veya 15
Veya 13
Bu sıralarda gelir
İğneden 14 gün sonra test yapın derler beklenen adet gününüzde yani
Biz seninle neden sürekli böyle şeyleri açıklamaya çalışıyoruz 😂

Kızlar merhaba geçen hafta salı ovitrelle çatlatma iğnesi oldum gece 12 de bugün bı hafta oldu etkisini takip etmek için gebelik testi yaptım negatif çıktı bu kadar erken etkisi geçmiş olabilir mi
Benim 8.gün negatifti etkisi geçmişti.

Merhaba benim de bugun 13. Günüm aşılama oldum ayrıca erken negatife dönmesi bence iyi benım 13. Gün hala silik çizgi cıkıyor koyulaşma olmuyor 2 gündür sanırım benım tutmadı inşallah sizin olumludur takip edin koyulugu 🙏
Nasıl yaptınız kan verdiniz mi testte koyulasti mi benim de bugün 13. Gün bugüne kadar silik çıktı yarın 14. Günüm

68aksarayli 68aksarayli AnneveBebek0 AnneveBebek0 kızlar iğnenin 11. Günü ve aşılamamın 10. Günü. Hiçbir test yapmadım. Pazar gününü bekliyorum. Sizlerle çok yakınız. Güzel haberlerinizi duymak için sabırsızlanıyorum.
Amin inşallah benim de 4 sene sonunda oldu mucize tez zamanda güzel haberler alirsin inşallah ❣️

Amin inşallah benim de 4 sene sonunda oldu mucize tez zamanda güzel haberler alirsin inşallah ❣️
İnşallah kuzum bize dua et. Gerçekten çok yoruldum. Negatifi görürsem üzülmeyeyim diyorum ama çok üzülüyorum elimde değil. Hakkımızda hayırlısı olsun. Sağlıklı gebeliklerimiz olsun inşallah

Merhaba benım bugun düne göre cok cok daha az görünen silik hayali bir çizgi çıktı ben regli bekliyorum tutmadı benım bu ay malesef 🥲

Merhaba benım bugun düne göre cok cok daha az görünen silik hayali bir çizgi çıktı ben regli bekliyorum tutmadı benım bu ay malesef 🥲
14. Günün değil mi canım. Kuzum adetin gelmediği sürece şans vardır. Geç döllenme olabilir. Umarım hamilesindir. Artık aramızdan biri birkaçı hamile olmalı 🙏😢

14. Günün değil mi canım. Kuzum adetin gelmediği sürece şans vardır. Geç döllenme olabilir. Umarım hamilesindir. Artık aramızdan biri birkaçı hamile olmalı 🙏😢
Evet 14. Gün bugun geç döllenme olacağını sanmıyorum yumurtalar catladığında aşılamam yapıldı bugun de regli günüm bekliyorum gelmesini cidden çok yoruldum artık tüp bebek yaptırcam oda olmazsa bırakıcam artık bi kedim var onunla yetinicem 😪

X