Acil çatlatma iğnesi etksii kızlar

Benimde iğnenin 8 aşılamanın 7. Günü inşallah hepimiz hatirli haberler alırız ben bugün de yaptım etkisi geçmiş sanırım hiç çizgi çıkmadı aslında sen yapsan çıkma ihtimali var

Eklentiler

• IMG-20230518-WA0003.jpg
    43,8 KB · Görüntüleme: 36
Hhahahahaha ay dimiiiii
Allahım beni anlayan biri var çok şükür
Geçen yine biri beni tersledi ukala dedi şikayet ettim onu. Hadsiz.
Cahil olmaktansa ukala olmayı tercih ederim
Yawrum bunun ukalalikla ne alakası var Allah'ım nasıl insanlar var ya ben de çıldırıyorum böyle

Benimde iğnenin 8 aşılamanın 7. Günü inşallah hepimiz hatirli haberler alırız ben bugün de yaptım etkisi geçmiş sanırım hiç çizgi çıkmadı aslında sen yapsan çıkma ihtimali var
Evet canım senin iğnenin geçmiş etkisi. Çok mu su içiyorsun? Su içince geçiyor demişler de doğru mu bilmiyorum. İnşallah pozitife dönmeni de görürüz kuzum... Ben adet günümü bekliyorum canım. Yalancı pozitif görmeye de, negatif görmeye de gücüm yok

İşte ben de çıldırdığımla kaldım
Bakıyorum diyor iğnenin 14. Günü adetime beş gün var yahu nasıl oluyor normalde şu kadar günde regl görüyorum beklenen tarih de o zaman diyor Allah'ım benim mesela çatlama geç oldu iğnenin 13. Günü bugün ama 5 inde iğne yaptım 9 unda ikinci yumurta çatladı bakalım bekliyorum

Ayy yok hiç öyle su da içmem ki bende anlamadım neden bu şekilde çabuk geçti valla aynısı bende de var bı senedir kaç tane yalancı çizgi negatif gebelik belirtileri bile yaşadım artık hiç biseyde gebeliğe yormamaya çalışıyorm ama bende tükendim bu ay aşılama denedik

Çok zor ve yorucu. Başta çok metanetliydim ama son aylarda tükenmiş hissediyorum. Bir an önce sağlıkla bebeklerimize kavuşalım. Düşünmemeye çalışıyorum ama olmuyor. Bizim de bir yıl. Her türlü belirtiyi yaşadım ben de. Kesin hamileyim dedim. Hevesim kursağımda kaldı.

Benmde öyle bı yıl oldu Mart'ta bide hatta geçti de ama olmadı stres yaptım prolaktin yükseldi onun içinde ayrı ilaç kullanıyorum bide ben o yüzden düşünmemeye çalışıyorum sürekli ya dizi izliyorum ya örgü işliyorm vakit geçirmeye çalışıyorum yoksa kafama çok takılıyor her adet oluşumda ağlıyorum zaten ama ümidini kesme bak stres yapma yoksa tutmaz sebepszi mi sizinde

Evet canım sebepsiz. Ben de aynı durumdayım. Çok üzülüyorum ağlıyorum artık. Yarın veya cumartesi adetim gelirse nasıl toparlayacağım diye düşünüyorum günlerce kendime gelemiyorum

Evet canım sebepsiz. Ben de aynı durumdayım. Çok üzülüyorum ağlıyorum artık. Yarın veya cumartesi adetim gelirse nasıl toparlayacağım diye düşünüyorum günlerce kendime gelemiyorum
Yılmak yok ama yola devam bı sene olmuş daha bize 5 sene 15 sene sonra çocuk sahibi olan insanlar tanıyorum Allah verir elbet bizede elbet bizide görür bozma moralini daha adet olmamissin

Ay inşaAllah gönlünce olur
İğneden önce ne kullandın
Klomen mi femara mı

İğneden 36 saat sonra çatlama oluyormuş suan 8. Gün catlamadan sonra bu şekilde hesapla umudun kırılmasın sonra 10. Gün iğnenin etskisini takip edersin
Yarın 11. Günüm ve tekrar kan testi vereceğim yükselmiş mi diye bugün idrar testim yine çift çizgi

Vardı tabiki biz bilmiyorduk aniden gidince baktık büyümüş hemen iğne oldum öncesinde şu gün olsun diye planlamamıştık
Tamam canım arkadasin anlatmak istediği de zaten iğneyi vurduktan 14 veya 16. Gün reglin olur diğer dongulerini unut yani iğneyi planlı da yapsan plansız da yapsan bebeğim iğneden 14 veya 16 gün sonra regl olursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…