Acil çeyiz alışverişi !!!

Büyükleri al yatak odası paketini al küçükler sonra hepsini bı yere girip alabilirsin baştan baslayip ben öyle yapmıştim züccaciye cide çalışıyordum çeyiz gitmeden önce oraya tekrar gidip baştan sonra hepsini alıp orda kolilere koyup getirmiştim
Evliyim ben evliyken eksik. Mutfak esyalari konusunda cok eksigim var.

Bizde evin tum mobilyalari beyaz esya mutfak tezgahindan icini dolduracak hersey akla gele bilecek herbiseyi kiz tarafi alir erkek taraf karismaz boyle seylere benim 2kamyon ceyizim vardi vallaha bide beyendiremedimya))
Kullanıp sıkılıyorum anneme götürüyorum sinir oluyo ben sana bunları bı sürü para verip alıyım sen sıkıl diye 🤣

Bu arada bende herşeyimi korkmaz almaya karar vermiştim, sizin yazılarınız da korkmaz da artık iyi bir marka gzüel şeyler üretiyor dediğiniz için :)
Korkmaz candır ya garantisi de var zaten ömür boyu mesela ben kahvaltı takımımın tuzluklarini düşürüp kırdım hemen aldığım yeri aradım getircem diye ve götürdüm yenisi bekliyorum şimdi 😂😂 tencere seti de mükemmel temizledikce parliyo 😀 sadece cezve seti var bı o küçük kullanışsız 3 boy ama en büyüğünü bı bardak süt zor ısınıyor kullanamıyorum🤦 emsanin 12 kişilik su takımı büfe de kuzu kuzu yatıyor girip bakıp geri cikiyorum kullanmaya kıyamıyorum 😂 ki zaten sen yeni evli olacaksın küçük tencere setlerinden alman lazım digeerleri şu an bana çok büyük mesela 2 kişiyiz kullanilmiyo misafir falan gelmedikçe çok bı küçükler çok güzel ise yarıyor

X