ACİL ÇÖZÜM LÜTFEN YALVARIRIM?!

sahteanon

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2021
3
0
23
Arkadaşlar bilgisayarda acil bir ödevi yetiştirmem gerekiyor. İlk sitede sıkıntı oluştu sandım. Dün hiçbirşey yoktu herşey normaldi. Siteye girmeye çalıştım az önce bağlantınız gizli değil dedi. Birkaçına daha denedim (4-5 site) yine aynı hatayı verdi. Bana bunu para ödemeden çözme yöntemi var mı lütfen söyler misiniz çünkü yarına yetiştirmem gerekiyor ödevi. Daha doğrusu siteyi açmıyor bile yazıyorum direk bağlantınız gizli değil diyor. Sonuçları bile vermiyor. Para ödemeden nasıl çözebilirim acil lütfen. Saat güncel değil 50 dakika geride. Ama değiştiremiyorum çünkü, parola istiyor. Sabit sürücü falan diyor. Bu bilgisayarın kasası başka birisinin bırakıp gitmiş yıllar önce. Sarı mavi bir işaret var uygulamanın adını bilmiyorum. Kadının ismini bile değiştiremedim veya silemedim dosyalarınıda. Kütfen acil yardım edin yalvarırırm. Kadını bulmam imkansız bilgisayar falan onun değil ama kendi adını hesabını falan kaydetmiş. Şimdi ben parolasız nasıl değiştiricem yalvarırım yardım edin ya. Kadını bulamam lütfen bunu söylemeyin :KK43:

X