Acil;Dekorasyon işinden anlayan arkadaşlar bakabilirler mi lütfen?

pardon mesajın gelmeden siteyi açmışım mesajını görmemiştim evett tamam canım şimdi canlandırma yaparak bişeyler yapacağımm..sevgilerr..

ek:: mısracım koltuklar iki üçlü bir tekli aynı koltuklarmı??

canım orta sehba ve sandalyeler beyaz kalsınn zaten tv ünitesinde beyaz ve venge varmışş..değiştirmene gerek yok bence sandalye rengini sehban beyaz lake olursa şık olabilir düşüncesindeyimm..veee birkaç yerde kırmızı kullanrak salonda bir kıpırtı yaratabilirsinn..böylece güzel kırmızı bir perde seçebilirsin..içinde kırmızılar olan bir açık halıda uygun olur bana göree..çok uğraşamadım ama resim düzenledim bir fikir vermesi açısından bebek var malum fazla uğraşamadım..ayrıntılar önemlidir..böylece bir canlılık yaratabilirsin ortamda sevglerr..
salon3iug8.jpg

w1200.png

Sevgili teknolog, aynı şeyleri tasarlamışız ama sorun duvarlarımın renginin ila olmasında bu bağlamda koltuk rengini belirlemizde zorlanmamızda.Diğer konularda hem fikiriz.İlgin için tşk
Sevgili gülüm eklediğin oda muhteşem ;koltukların krem üstündeki yastıkların fuşya olmasından yanayız şu anda.İlgilendiğin için tşk ederim cnm

koltuk ve sehpa rengine karar verilmiş sanıyorum :) ama benım fikrımı sorarsan aşağıdakı görüşleirm açısından koltuğun beyaz yd bej olmalı :))
o nedenle bende perde ve halı rengine değinmek istedim...
ne kadar hoşuna gider cnm bilmiyourm ama ben lila-mor tonlarıyle yeşili çok yakıştıyorum..
lılanın soğukluğuna yeşil canlılık veriyor bence.. o nedenle perden ve halın yumuşak bir yeşil olsun(zeytın yeşili olabilir) perde olarak benım tercihim mekanızmalı olurdu daha şık görünüyor özelliklerde camların büyükse...
yeşil ve mor aksesuarla (özellikle mum ve vazo) renklerdirirsen lake ve vengeye hareket sağlarsın...
P:S: bu arada mor benım en sevdiğim renk o yüzden çok güzel bir seçim yapmışsın öptüm senı:)

Polariscim yorumun için çok tşk ederim.Mutlaka değerlendireceğim.Şu salonu dekore etsekte kurtusak değil mi:))))))Resimleride mutaka paylaşacağım sizlerle hemde büyük bir zevkle.Sevgiler

birsey daha buldum.. şimdi sen bana desen ı ıh uymaz birbirine derim ama bugun bellona da gordum. koltuk takımı iki renkti.tekliler fusya uclu fıstık yesiliydi ve mukemmel gorunuyordu.hem fusya beyaz lake ye çok hos olur yeşil de keza.ayrıva yeşil vengeyle de uyar. bi dusun bakalım canlı renklerden hoslanıyorsan..

Burcu cum sanırsam sen benim beynimin içini okuyorsun.Niye olmaz diyeyim ben tam bir renk manyağıyım bazen çingene miyim diye de düşünmüyor değilim: ))Zaten çabamızda bu yönde olduğu için bir türlü renge karar veremiyoruz ya :)))Yeşil ve fuşya süper tabi ki.

saol canım bak gercekten bu kombin mobilyanla da çok guzel olacak ve sıradısı olcak :))) herkesin evi kahve,krem..

ama sakın yesil ve turuncu yapma gına geldi bu renklerden herkesin oturma odası aynı. :)

Oturma odamın koltukları koyu turuncu-perdenin yan fonları tafta turuncu-halım yeşil.Bekarlık eşyalarım tekrar takım almayacağım bunları kullanacağım ne yazık ki :))))

:)))))evet turuncu pek moda ama ben fuşya yapmayı düşünüyordum oturma odasını canlı renkler istiyorum artık bende kahve krem tonları bir yere kadar huzru veriyor ama insan cıvıldı arıyor canım bir yerden sonraa...mutfağımda kırmızı olcak hayırlısıyla inşallahh..

Oturma odamın koltukları koyu turuncu-perdenin yan fonları tafta turuncu-halım yeşil.Bekarlık eşyalarım tekrar takım almayacağım bunları kullanacağım ne yazık ki :))))

hay allah ne dedim ben yaa!!! :))))))))))))))))))) püüüü bana! :KK70:D ya guzel oluyo tabii yeni almanın da bu kadar masraf içinde hiçbir gereği yok.iyi yapmıssın.a.s.

Beyaz parlak bir kaplama mutfak dolaplarında falan çok kullanılır.Bir sürü rengi vardır lakenin cnm.

X