acil durum

Ameliyatınız çok sıkıntılı geçmiş. Şimdi nasılsınız? Ne tür bir tedavi uygulandı anlatır mısınız
Amaliyattan birkaç gün sonra dikiş bölgesinden sızıntılar başladı, birkaç hafta sonrada göğsümü sıktığımda bildiğin şakır şakır tazyikli iltihap akmaya başladı, amaliyat oldum tekrar enfeksiyon kapmışım, vucut kabul etmemiş. Şükür sonrasında iyileştim 🙂

arkadaşlar 25 gün önce silikon taktırmıştım.ne yazıkki sonuç hüsran..çok ağrılı bir ameliyat oldu.ve ben bunun halen ağrılarıyla cebelleşiyorum.yetmezmiş gibi kesi yerlerinden akmalar başladı.ve 15 gündür bunu durduramıyoruz...son olarak ise doktor enjeksiyonla çekmeye karar verdi.ultroson eşliğinde...başına bu şekil gelen varsa yardımcı olurmusunuz :KK43:
Bence doktor hatası var burda hemen baska doktora görün canım hic bekleme cok geçmiş olsun bu arada

Çok şükür canım iyiyim memişler bi aşağıda bi yukarda geçinip gidiyoruz 😁😁
İkinci ameliyatınızda tekrar aynı plan kas altına mı takıldı proteziniz. Yoksa kas üstü mü takıldı. Bir arkadaşımızın da protezi kas altı enfeksiyon sebebiyle çıkartıldı. 3 ay sonra tekrar takılacak. Aynı süreci paylaşan birisi olarak bilgi verirseniz seviniriz

X